PDA

Zobrazit normální verzi : SKotskyCavo --> metanol



SKotskyCavo
23-12-17, 14:59
Vypis z konzole:


FairEsencia {SKotskyCavo}
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1302660066
IP adresa 77.101.6.226
Udělen 23-12-2017 - 14:50
Délka BANu 1440 minut
VyprÅ¡Ã 24-12-2017 - 14:50 (0 mÄ›sÃců 0 týdnů 0 dnà 23 hodin 52 minut jeÅ¡tÄ› zbývá )
Důvod obchadzanie banu
BAN dal Admin The Machinist (metanol)
BAN dal Server csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_office)





Poznamka:






zdravim, dostal sem ban zato, ze sem zabil admina ktery byl zradce a tezce to snesl. Pote co sem se prihlasil z jineho pocitace bylo mi receno ze sem zabil Detektiva kdyz sem byl detektiv jiz neni pravda. A pak sem dostal ban za ''obchazeni'' banu. Dekuji byl bych rad za odpoved dekuji

svat
23-12-17, 15:53
Ahoj, obcházíš můj ban který jsem ti dal dneska ráno z webu.

To by mě zajímalo, kdy jsem byl zrádce a těžce jsem to nesl, ban jsem ti dal za nadávky do voice-chatu a random hitovaní, příjdeš k detektivovi a nahituješ ho na 50 hp, příjdeš ke mně, hitneš mě 2-3 jen tak, a potom až tě někdo označí nebo zabije, jsi nevinný.. :-/ Kuli tobě mi šla karma vždy dolů, jen tak jsi mě začal hitovat, a já tě zabil.

Teď k banu.

Můj ban (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=239498), který jsi měl mít ještě 11 hodin.

Následně jsi dostal ban (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=239534) za obcházení od Metanolka.

Jelikož když se přihlásíš z jiného PC a máš mít ban, tak se to bere jako obcházení :-)

SKotskyCavo
23-12-17, 16:32
hm... tak to asi tezko :} byl si zradce a bylo to tam i napsane kdyz si me zabil.. zacal sem do tebe strilet jelikoz sem byl presvedceny ze si zradce ty, jelikoz si strilel do detektiva. a detektiva nehituju jelikoz sem si vedom ze je zato ban... hitoval tam nekdo a jeste sem nanej rval at prestane vsechny hitovat a nidko stim nic neudela!. ok o tom obchazeni to sem nevedel... to beru, ale ten prvni ban ne. Zacal si tam pome rvat jako bych byl tvuj kamarad coz nejsem:) plus nechapu proc si mi dal ban na vsechny servery =.= Dekuji za odpoved.

Indian0
23-12-17, 16:36
Včera sme spolu a tiež si ma hitoval. Nevinný nevinného, ja to nechal tak (nebanoval som, len som ťa sundal lebo som predpokladal že si zradca, následne mi ďalšie kolo šla karma dole). Ty ale sám dobre a najlepšie z nás vieš, že hituješ.

SKotskyCavo
23-12-17, 16:46
tebe si pamatuji, jo byl sem zradce skoro kazde kolo jednu celou mapu, to me ovsem neomlouvava. hituju ty, co hituji me a to sem videl delat u hodne lidi. Ok vy si myslite sve, a ja zase sve. ten jeden den preziju.

jeste jedna otayka kdzy sem yradce tak muzu hitovat ne ?

Indian0
23-12-17, 16:54
tebe si pamatuji, jo byl sem zradce skoro kazde kolo jednu celou mapu, to me ovsem neomlouvava. hituju ty, co hituji me a to sem videl delat u hodne lidi. Ok vy si myslite sve, a ja zase sve. ten jeden den preziju.

jeste jedna otayka kdzy sem yradce tak muzu hitovat ne ?

Keď si kľudne.

SKotskyCavo
23-12-17, 16:58
hm.. ze admini to banuji...

svat
23-12-17, 17:00
Ano, když jsi zrádce můžeš, ale mě si hitoval skoro pořád, a vždy co jsem tě zabil si byl nevinný. :-)

Indiáno, mě taky lidi říkali ať to neřeším, ale já netoleruju kažení hry. Když je někdo s prominutím blbec, tak prostě hrát nebude.

Začal jsem řvát? ve 2 ráno? :-D By na mě vyletěli sousedi prosímtě, se vzpamatuj a nepovídej tady pohádky. :-)

Uznej svojí chybu. Ban máš na všechny servery protože je to ban z webu, to se nedá oddělit na TTT a na ostatní servery. Bohužel.

SKotskyCavo
23-12-17, 17:13
rvat/vztekat... dobre cest neres to uz ban sem obesel.. nezajem.. cest










Dzojk

svat
23-12-17, 17:20
Dzojk

joj, hrozny komik <3 čus

Grakon2702
23-12-17, 18:56
Šťastné a veselé.

metanol
23-12-17, 20:09
Ahoj, všetko tu bolo povedané, dal som ti ban za obchádzanie aktívneho banu, to prosím nerob, ak dostaneš trest tak počkaj kým skončí. Prajem pekné sviatky.

Koprakek
25-12-17, 19:58
Lck.