PDA

Zobrazit normální verzi : Grakon nezmyselne presuny + vyhrazanie banom



uhorecka
24-12-17, 15:37
okej nechcel som to riesit na forku sak nebudem sa hadat za to ze sa nemozem zahrat na policajta. Ale ked sa aj po zastatí ma Mr. Blue a kajsinkom furt hadal tak dam priestor vyjadrit sa aj ostatnym adminom.
Pustil som mod s tym ze som ho ohlasil hned na zaciatku kola a do nejakych 5 sekund pustil (aby sa CT nestihli zakempit dole na surf ako to radi robia, pretoze chcem nech maju Tcka rovnaku sancu na vyhru ako my) s tym ze 2x mi dal za toto v priebehu cca 5 map grakon presun bez toho aby to vysvetlil aj potom ako som sa pytal. Vraj si mam byt vedomy toho co robim. Tak som najprv myslel ze som asi zabudol stlacit voice alebo co. 3.x som povedal Dame si moda a odpocitaval som od 3 pretoze som videl ze CT su uz von zo zbrojky, ked sa vratili som pustil mod. samozrejme hned presun. Ked som sa ho na to zas opytal jeho argument bol ze MAM POVINNOST dat CTckam dostatok casu na schovanie, neviem ci mu nestaci to ze som pockal kym sa vratia naspat do zbrojky alebo o co mu ide. furt si tvrdil svoje a Mr.Blue aj Kajsinek sa ma zastali s tym ze som mod ohlasil a s tym kempenim mam pravdu. miesto argumentovania sa radsej odpojil. jo a povedal ze ak to spravim este raz mam ban, coz akoze nechapem kedze takto to robim odjakziva a ziadny admin ma za to netrestal

Koprakek
24-12-17, 15:43
Taková povinnost neexistuje.

Grakon2702
24-12-17, 15:46
Pro adminy a spešly. (http://csko.cz/forum/showthread.php?61440-Povinnost-ohl%E1sit-m%F3d&p=476667#post476667)

Deda z Depa
24-12-17, 18:01
Grakone já se tam nedostanu :D

KajSinek
24-12-17, 18:37
Grakone já se tam nedostanu :D

Napíš pepovy nech ti dá aj spešla alebo aspoň prístup k tomu...nwm ako to majú presne nastavené.
E: Môj názor zaznel tam.

Grakon2702
26-12-17, 12:03
Jé základ slušnosti se normálně vyjádřit ke stížnosti. Očekával jsem, že se tato záležitost nebude řešit dlouho, ovšem neuvědomil jsem si, že jsou svátky a lidi chcou spíš trávit čas s rodinou než na fórku.

Prvně teda musím přiznat, že stížnost je legitimní v tom smyslu, že jsem nejednal tak úplně v rámci pravidel. Není nikde napsáno, že se musí nechávat čas CTčkum, aby se schovala tam, kde chtějí. Od nepaměti jsem však já a někteří jiní admini přesouvali za to, když někdo pustil mód hned sekundu po tom, co to ohlásil. Já mám k tomu dva důvody. Jeden z nich už zazněl na serveru. Jednak se tím obchází pravidlo, které udává, že se musí ohlásit mód předem. Jednak je to prostě demence s cílem uškodit CTčkum.

Pokládal jsem to za samozřejmost, proto jsem prvně psal, že by sis měl sám uvědomit, co děláš špatně. Ukázalo se však, že ne všichni admini sdílí stejný názor. Hned po tom, co jsem se odpojil ze serveru, jsem začal psát vlákno, ve kterém bychom se měli jako admini jednotně dohodnout, zda se teda bude to rychlé pouštění módu tolerovat, nebo se to bude nějak řešit. Mezitím se tu objevila tato stížnost, tak jsem tu radši poslal odkaz na dané téma, aby se nejdříve vyřešilo tohle ještě před tím, než se zde udělají ukvapené závěry.

Abych se vyjádřil k tomu, co se dělo těsně předtím, než jsem se odpojil. Musím přiznat, že jsem byl v ten moment až moc arogantní. Bylo to prostě proto, že jsem byl přesvědčen o své pravdě. Tato arogantnost se projevila formou odpovědí, na které nejsem moc hrdý. Tímto se tedy omlouvám tobě, Bluovi, KajSinkovi a vlastně všem, co byli na serveru za to, jak arogantně jsem řešil daný problém.

Samco
30-12-17, 00:08
Myslím si, že Grakonovi to netreba dávať za zlé, jedná sa len o malý "prešľap". Je to inak slušný, aktívny a zodpovedný admin, ktorý je ochotný pomôcť hráčom, keď majú nejaký problém. Vzniknutá situácia ho mrzí, nakoľko sa aj ospravedlnil a (nielen ja) som si istý, že sa už nebude niečo podobné opakovať.

V prípade porušovania, prípadne zneužívania právomocí niektorého z adminov (ak by k niečomou došlo), si môžeš založiť novú sťažnosť.