PDA

Zobrazit normální verzi : Adminství.



Dexter.Morgan
18-03-12, 00:26
Zdravím celý admin Team!
Tímto topicem bych chtěl zažádat o práva na servery Zombie, Furien,AWP.

Nick ve hře : Dexter :P vole
Věk:16
Steam ID: STEAM_0:1:48680879
Skype: Dexter :P vole

Tak něco málo o mně :-)
Jmenuji se Marek, bydlím v Praze,jsem v prvním ročníku na gymnáziu.Counter- Strike hraji přibližně od 11 let z toho přibližně 1.5 roku na Kotelně.Adminem zde bych chtěl být proto, abych nemusel zatěžovat adminy malými věcmi a když už jsem kontaktoval nějaké adminy,tak byly buď na clan war nebo na gatheru.Dále bych chtěl přispět k udržování pořádku na serveru, hlavně na Zombie kde jsem neviděl admina celkem dlouho .
Zkušenosti s adminováním a s AMX mám.Dělal jsem admina na flamegame.cz, který už zanikl a na portálu GameCity.sk

S pozdravem Dexter :P vole

EDIT:Jestli budete mít nějaké otázky rád odpovím :-)

TheFinrod
18-03-12, 07:26
Žádost pěkná, na dnešní poměry velice pěkná. Jen jedna otázka, nehrál si dříve JB?
Jinak bych byl PRO :))

Dexter.Morgan
18-03-12, 08:48
Žádost pěkná, na dnešní poměry velice pěkná. Jen jedna otázka, nehrál si dříve JB?
Jinak bych byl PRO :))

Díky :-) Ne, nehrál jsem dříve JB, začal jsem ho hrát tak měsíc a něco zpátky.

Charon35
18-03-12, 11:44
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=7791
Si ty?
+ 3 bany z JB?


Dále bych chtěl přispět k udržování pořádku na serveru, hlavně na Zombie kde jsem neviděl admina celkem dlouho .
ZombieBot?

Dexter.Morgan
18-03-12, 12:38
:-D :-D Ano to jsem ja.Co víc k tomu dodat, proste jsem byl jěště hloupý.
z JB? To ne! A ten ban od Ridika :D jsem trochu nechápal.Až pak, když jsem se ho zeptal, za co dal ban, tak mi odpověděl, že jeho kámoš má stejný nick...

ZombieBot
18-03-12, 13:38
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=7791
Si ty?
+ 3 bany z JB?


ZombieBot?

Těžko, na ZM jsem už dlouho nehrál. Hraju převážně DM a classické hry.
Jinak k žádosti - na ZM jsem proti, důvody víš.
Furien - ano.
AWP - Ne, málo zkušeností.

Charon35
18-03-12, 14:22
Těžko, na ZM jsem už dlouho nehrál. Hraju převážně DM a classické hry.
Jinak k žádosti - na ZM jsem proti, důvody víš.
Furien - možná.
AWP - Ne, málo zkušeností.
Už som si všimol.
Ja neviem. Aké?

Dexter.Morgan
18-03-12, 14:55
Těžko, na ZM jsem už dlouho nehrál. Hraju převážně DM a classické hry.
Jinak k žádosti - na ZM jsem proti, důvody víš.
Furien - možná.
AWP - Ne, málo zkušeností.

Jak myslíš málo zkušeností? Jako s cheaterama?

72 Virgins
18-03-12, 19:31
Jsem na vážkách .... pravda bordel nedělá i mě pomáhal odhalit některé věci.... ale nemyslím si, že to je vhodný kandidát. Neni to určitě špatnej kluk, jen mi na tuhle práci nesedí. Umim si to adminování představit u spousty lidí, tady si to prostě představit neumim.

Je to velice přátelskej člověk, nedělá rozbroje, ale v tom to možná je. Díky tomu snadno podléhá davu a nevidí co je a není dobré. Neumí si udělat odstup. Admin prostě v zájmu serveru musí banovat i lidi se kterýma dobře vychází. A to je přesně důvod co by Dexter nikdy nezvládl správně.
Už jen to, že nepoznal jak svou taktikou se svými přáteli ničí hru ostatním, kdy se vrhají do min aby si ostatní nezahráli, je jasnej důkaz toho co tu říkám. Stovkám lidí kazil hru aniž by byl schopen rozpoznat, že je to špatně.

Za mě NE

ZombieBot
18-03-12, 19:58
Je to dobrý člověk, ale:

1) Lovení, hraní předevšim na score - kazení hry ostatním. Nepřipadá v úvahu, aby admin hrál ve svůj prospěch a tím kazdil hru ostatním, když jí má naopak zpříjemňovat.
2) Nová informace - dosud admin na GameCity.sk, nadržuje svojim kámošům, zneužívá práva ve svůj prospěch a ve prospěch kamarádů.

Promiň, rád bych ti dal ano, už jen za pomoc pri odhalování cheatingu jednoho hráče, ale prostě kvůli tomu druhému důvodu musím dát NE.

Jinak, zkušenosti s cheaterama asi nemáš, neviděl jsem jediné nahlášení od tebe.

Johny Pampeliska
18-03-12, 21:22
Tak je pravda, že zase dexter mi už několik cheaterů fakt nahlásil Zombiebote, to musim přiznat a dává mi vědět kdykoli se něco děje na serveru, to zase joooo, to bych mu jinak křivdil...Na Furien by asi problém bejt s nim neměl, ale nevim jaký s nim máte zkušenosti jak psal Virgin s tebou Zombie, to nechám na vás....

ZombieBot
18-03-12, 21:24
Já vim, už mi to psal. Jako znám ho ez zombie, hraje tak už ranec dlouho. Ale já svůj názor napsal - jenom upravim jednu věc, nad kterou jsem přemejšlel.

Na FURIEN jsem pro.

Frackore
18-03-12, 22:12
Za mě pro.. na furienech se mi snaží pomáhat a chovat se umí... nevím jak Ciper ale já s ním problém nikdy neměl ;)

72 Virgins
18-03-12, 23:36
Toto je žádost o admin práva. Takže pokud mi Dexter chce něco sdělit tak prostě tady.

Cau
Ty myslis, ze mam problem zabanovat neboli odhalit ''kamose'', ktery znam jen pres csku?
Jirkalol jsem napraskl, protoze cheatoval, bral jsem ho jako ''internetovy kamos''
Lukatu jsem napraskl, protoze nedodrzel slib.

To NE ode mě je proto, že jsi dlouhé měsíce poškozoval hráče na ZM2 a kazil jsi jim hru tím, že jste se s pár klukama domluvili na tom, kdo bude poslední a pak jste furt skákali do min, aby toho posledního nikdo nemohl nakazit.
Jde opravdu o stovky a tisíce poškozenejch hráčů, kteří si kvůli tomu nemohli dobře zahrát a kterejm jste kazili zcela úmyslně hru. Za celý ty dlouhý měsíce jsi si neuvědomil, že takhle poškozovat hráče je špatné. Jediný na čem ti záleželo bylo tvoje skóre, ani na těch poškozenejch hráčích ani na kotelně ti vůbec nezáleželo.

Za celý dva roky jsem Kotla o nic nepožádal. Ale v tomhle případě jsem ochotnej za nim jít a urgovat, abys adminem nebyl. Prostě nemáš kvality na to být admin, když ani nepoznáš co je dobré a co špatné. Jediný, kdo tě zajímá seš ty sám. To, že se chováš celkem slušně je prostě málo.
Nemůžu připustit, aby někdo, kdo tak dlouho kazí ostatním s partou blbečků hru, se stal adminem.

Věř mi že je to naprosto vyloučený.

@Zombiebot
Buď máš k hráči výhrady nebo ne. Na jednom postu máš fůru výhrad a obviňuješ ho, že na jinym serveru nadržoval kámošům a na dalšim postu mu dáš PRO i když jen na jeden server.
Podle jednoho postu dáváš důvody proč admin bejt nemá a v dalšim mu hned běžíš dát pro. Fakt hustý.


Je to dobrý člověk, ale:

1) Lovení, hraní předevšim na score - kazení hry ostatním. Nepřipadá v úvahu, aby admin hrál ve svůj prospěch a tím kazdil hru ostatním, když jí má naopak zpříjemňovat.
2) Nová informace - dosud admin na GameCity.sk, nadržuje svojim kámošům, zneužívá práva ve svůj prospěch a ve prospěch kamarádů.

Promiň, rád bych ti dal ano, už jen za pomoc pri odhalování cheatingu jednoho hráče, ale prostě kvůli tomu druhému důvodu musím dát NE.

Jinak, zkušenosti s cheaterama asi nemáš, neviděl jsem jediné nahlášení od tebe.

Já vim, už mi to psal. Jako znám ho ez zombie, hraje tak už ranec dlouho. Ale já svůj názor napsal - jenom upravim jednu věc, nad kterou jsem přemejšlel.

Na FURIEN jsem pro.

Takže to shrňme - nehodí se na admina ale dáváš mu pro na furien :D

http://comicscreator.cz/#/show/11099

ZombieBot
19-03-12, 08:34
@Zombiebot
Buď máš k hráči výhrady nebo ne. Na jednom postu máš fůru výhrad a obviňuješ ho, že na jinym serveru nadržoval kámošům a na dalšim postu mu dáš PRO i když jen na jeden server.
Podle jednoho postu dáváš důvody proč admin bejt nemá a v dalšim mu hned běžíš dát pro. Fakt hustý.




Takže to shrňme - nehodí se na admina ale dáváš mu pro na furien :D

http://comicscreator.cz/#/show/11099

Mám výhrady, ale na furienu kazit hru hráčům nemůže. Může jich bejt 10 na skype, ale stejně neuvidim rozdíl. Já jsem proti pouze v případě, že se to týká ZM a AWP.
Na GC.sk jsem býval admin, u zombie můžeš ovládat jako admin chování serveru - můžeš dát někoho jako nemesise, jako vyvoleného, můžeš dát hejno, dát si zadarmo bazuku...

Tímhle jsem měl na mysli zneužívání práv. Původně byl mázor že ne, ale když jsem nad tím přemejšlel, tak si myslím, že na furienu by to zvládl. Má tam nahráno celkem dost a můžeš se tam zaučit na lovení cheaterů - često tam je aimbot nebo SH a podobně. U vulgárnosti nemluvim. Na ZM už ty kraviny nedělá, jenom to chtělo si s ním promluvit.

Nikde jsem nepsal, že se nehodí na admina.

Jirkulola napráskal, to je pravda a to je velké plus.

Hlavně, to pro bylo myšleno pouze v případě, že by ty práva dostat měl.

Dexter.Morgan
19-03-12, 08:58
Je to dobrý člověk, ale:


2) Nová informace - dosud admin na GameCity.sk, nadržuje svojim kámošům, zneužívá práva ve svůj prospěch a ve prospěch kamarádů.

Promiň, rád bych ti dal ano, už jen za pomoc pri odhalování cheatingu jednoho hráče, ale prostě kvůli tomu druhému důvodu musím dát NE.

Jinak, zkušenosti s cheaterama asi nemáš, neviděl jsem jediné nahlášení od tebe.

Aha tak mi rekni od koho tohle máš.

Dexter.Morgan
19-03-12, 09:03
Na GC.sk jsem býval admin, u zombie můžeš ovládat jako admin chování serveru - můžeš dát někoho jako nemesise, jako vyvoleného, můžeš dát hejno, dát si zadarmo bazuku...

Tímhle jsem měl na mysli zneužívání práv. Původně byl mázor že ne, ale když jsem nad tím přemejšlel, tak si myslím, že na furienu by to zvládl. Má tam nahráno celkem dost a můžeš se tam zaučit na lovení cheaterů - često tam je aimbot nebo SH a podobně. U vulgárnosti nemluvim. Na ZM už ty kraviny nedělá, jenom to chtělo si s ním promluvit.

Nikde jsem nepsal, že se nehodí na admina.

Jirkulola napráskal, to je pravda a to je velké plus.

Hlavně, to pro bylo myšleno pouze v případě, že by ty práva dostat měl.

To je sice pravda, že se tam dá udělat, když jseš admin, ale hned první den, co jsem dostal ty práva, tak jsem řekl tomu hl.adminovi, že by to bylo nefér vůči ostaním.Tak mi je odstranil z admin menu.

72 Virgins
19-03-12, 11:26
@Zombiebot - Fakt skvěly vyjmenovat důvody proč nemůže bejt admin a pak mu dát pro :D

Líp odůvodněný to bejt vážně nemůže. Jen proto, že na furienu nemůže poškozovat hráče jako to dělá na ZM2 tak jen proto tam může bejt admin :DDDDDDDDDD
Fakt se mi líbí, že ti to nedochází :D

Přeci už jen s principu člověk co poškozuje jiný hráče nemůže zastávat žádnou funkci admina na kotelně. Je přeci hovadskej nesmysl co děláš. Když nějakej člověk bude dělat něco špatnýho na Knife tak mu nedám práva na AWP a naopak. Ty si více než dobře seznámenej co Dexter dělal a ty ho ještě za to chceš odměnit????

Mam dost.

ZombieBot
19-03-12, 11:47
@Zombiebot - Fakt skvěly vyjmenovat důvody proč nemůže bejt admin a pak mu dát pro :D

Líp odůvodněný to bejt vážně nemůže. Jen proto, že na furienu nemůže poškozovat hráče jako to dělá na ZM2 tak jen proto tam může bejt admin :DDDDDDDDDD
Fakt se mi líbí, že ti to nedochází :D

Přeci už jen s principu člověk co poškozuje jiný hráče nemůže zastávat žádnou funkci admina na kotelně. Je přeci hovadskej nesmysl co děláš. Když nějakej člověk bude dělat něco špatnýho na Knife tak mu nedám práva na AWP a naopak. Ty si více než dobře seznámenej co Dexter dělal a ty ho ještě za to chceš odměnit????

Mam dost.

Na moji žádost to přestal dělat.

72 Virgins
19-03-12, 12:04
:D tak to je moc hodnej. Ale bude to fuška ho neustále žádat aby dělal věci jen dobře. On sám to evidentně nepozná.

ZombieBot
19-03-12, 12:17
:D tak to je moc hodnej. Ale bude to fuška ho neustále žádat aby dělal věci jen dobře. On sám to evidentně nepozná.

Uvědomil si co dělal. Z téhle jedné věci ho nemůžeš soudit. Hlásí cheatery podle johnyho, pomohl mi s jirkoulolem, adminem už byl, věk má taky dostatečnej, nepožádal si o práva hned co přišel na forum. Každej si zaslouží šanci.

Mě spíš vrtá hlavou to nadržování, ale zase na druhou stranu to mám né z moc důvěryhodného zdroje, navíc nepotvrzeno. Zajímalo mě jak se k tomu vyjádří.

72 Virgins
19-03-12, 12:25
No je to vážně moc zajímavej přístup nejdřív mu vyjmenovat důvody proč admin bejt nemůže a pak každej důvod někjakym způsobem omlouvat v jeho prospěch. Je to vážně zábava to číst.

ZombieBot
19-03-12, 12:27
Každej dělá chyby. Kašlu nato, nemá cenu se s tebou o tom bavit.

72 Virgins
19-03-12, 12:34
Pravda, každej dělá chyby a proto dáme admin práva uplně každýmu. Promin až doteď jsem to neviděl. Otevřel jsi mi oči. Díky.

Dexter.Morgan
19-03-12, 12:37
Vyjadří se jěště někdo, než se tihle dva zbláznějí?

72 Virgins
19-03-12, 12:47
Kdyby se někdo chtěl vyjádřit už by to udělal. Ale moc adminů na ZM nechodí, tak tě asi většina nezná a ti co chodí nemusí zrovna chodit na ZM2.

Dexter.Morgan
19-03-12, 12:57
:-) Zažádal jsem i na Furien a AWP
A jenom ti chci říct, že vše bych banoval spravedlivě.Zatim jsem jěště neměl žadné stížnosti v době, kdy jsem adminoval.

72 Virgins
19-03-12, 13:29
Podívej ten hlavní problém jsem ti popsal. Nedokážeš rozpoznat co je a není správně. Sice v rámci pravidel ale pořád jsi dlouho poškozoval jiné hráče a ne malou skupinu, ale obrovskou skupinu hráčů. Nejde o ZM jako takové. Jde o to, že jsi prostě nebyl schopen rozpoznat, že to že jiným hráčům ničíš záměrně hru je špatné. Dát ti admin práva by byl prostě výsměch všem těm, který si poškodil.
Prostě ti chybí to základní. Když se děje něco špatného říct ne. Toho já se nezůčastním. Naopak ty se zůčastníš a ještě k tomu pobízíš jiné. To nejsou kvality hodné admina. Bylo to jak jsem psal v rámci pravidel, přesto to kotelnu poškozovalo, protože si hráči kvůli pár blbečkům nezahráli třebas pět hodin v kuse.
Máš možná jiný kvality ale právě to jak ses bezohledně choval k ostatním tě pro tuhle práci diskvalifikuje. To platí i pro AWP a Furien i tam je potřeba být nestraný a nikoho nepoškozovat.

Ciper
19-03-12, 14:57
Na zm-Ne myslím že by jsi nezradil své kamoše, které znáš hodně dlouho.
Na furien-možná, nevím ani snad není potřeba, já tam jsem skoro pořád, a když ne tak tam občas zajde Frackore.
Na awp-Asi ne

Charon35
19-03-12, 15:32
Údajne robíš somariny aj na JB. Keď si to dáme dokopy s tým, čo píše Virgins, celkom to dáva zmysel.
Navyše: Na ZM a Furien admin nie je treba (nejdú tam niektoré cheaty a ostatné sú aj tak na nič) a na AWP je zatiaľ adminov dosť.

=> zatiaľ NIE.

Dexter.Morgan
19-03-12, 22:32
Přepokládam, že je to konečný verdikt.

Charon35
20-03-12, 22:39
Hráč Dexter :P vole
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:48680879
IP adresa skrytý
Udělen 20-03-2012 - 22:22
Délka BANu 60 minut
Vyprší 20-03-2012 - 23:22 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 0 hodin 45 minut ještě zbývá )
Důvod Vyhrozovani banem
BAN dal Admin $han!k ($h4miik)
BAN dal Server Kotelna - JailBreak 2 | csko.cz (jb_projetocs)
Předchozí bany 0

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=24057
?

Dexter.Morgan
20-03-12, 23:14
Hrali si jsme v klidu a pak tam prisel s jmenem Player a pak si dal nick Shanik, tak jsem si rikal jestli to neni admin.Ptal jsem se ho jestli neni admin a on mi odpovedel: ne? Pak mi bylo jasny,ze je.Tak jsem mu ze srandy napsal : ok ban .No a pak mi dal banana O.o

ZombieBot
21-03-12, 13:01
22:21:36 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole : shanik je admin? :D
22:21:43 <STEAM_0:0:18081793><85.193.33.6> $han!k : ne?
22:21:47 <STEAM_0:0:48747147><46.174.56.22> SliZo. :
22:21:49 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole : ok ban
22:21:52 <STEAM_0:0:48747147><46.174.56.22> SliZo. : si slepy nebo co
22:21:57 <STEAM_0:0:18081793><85.193.33.6> $han!k : mmt
22:21:57 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole :
22:21:59 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole :
22:22:15 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole : aha

Shamíííííííííííku, kde ti prosimtě dexter vyhrožoval banem?

Nikde nevidim, tě by ti napsal něco ve stylu: ,,Snahik dam ti ban" nebo "Shaniku dostanes ban".

AnnoyingGreg
21-03-12, 17:33
Někdo tu zřejmě nemá smysl pro humor, nebo čekal na sebemenší záminku dát zrovna jemu ban. Viděl bych to na LOCK a hození do archivu. Běžnej postup.

Charon35
21-03-12, 22:47
22:21:36 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole : shanik je admin? :D
22:21:43 <STEAM_0:0:18081793><85.193.33.6> $han!k : ne?
22:21:47 <STEAM_0:0:48747147><46.174.56.22> SliZo. :
22:21:49 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole : ok ban
22:21:52 <STEAM_0:0:48747147><46.174.56.22> SliZo. : si slepy nebo co
22:21:57 <STEAM_0:0:18081793><85.193.33.6> $han!k : mmt
22:21:57 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole :
22:21:59 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole :
22:22:15 <STEAM_0:1:48680879><80.188.240.30> Dexter :P vole : aha

Aha. No tvle, tak to by bola zabanovaná polovica členov fóra.


Každopádne to nič nemení.