PDA

Zobrazit normální verzi : [Sdielaná IP] Prosím o UB mám sdielanú IP



OneBlood
18-03-12, 12:40
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 17653 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' WH '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : [Alk0h0l!k]-N0_F34R : )
[AMXBANS] Tvuj nick : Player
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) : VALVE_0 : 0 : 547518707
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 981405426
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 217.119.121.229
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 217.119.121.229
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : kashpi
[AMXBANS] Server : Kotelna - War3FT | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak v
Mám sdielanú IP prosím kotla o vyriešenie.
-----------------------------------------------
Podávam žiadosť za kamaráta pretože mu neišlo vložiť nový threads ;-)

I-Mouse
18-03-12, 12:41
Napojis sa jedine so steamom.

OneBlood
18-03-12, 12:42
Napojis sa jedine so steamom.
Když presune kotel ban na Valve ID tak i s NS

I-Mouse
18-03-12, 12:43
Uz se to nerobi. Jedine so steamom, ina sanca nie je.

OneBlood
18-03-12, 12:48
Tak to teda vysvetli kamosovy ty. On si kupil VIP a nevedel ze ma sdielanu IP tak jako fajn napisem Kotlovy snad to nejako poriesi. Lebo ako vysvetlovat mu nech si kupi steam mu fakt nehodlam

I-Mouse
18-03-12, 12:50
Tak to teda vysvetli kamosovy ty. On si kupil VIP a nevedel ze ma sdielanu IP tak jako fajn napisem Kotlovy snad to nejako poriesi. Lebo ako vysvetlovat mu nech si kupi steam mu fakt nehodlam

S vip by sa napojit mal, ne?

OneBlood
18-03-12, 12:56
CHápeš ze ma sdielanu IP ? a vip este nezadal ?
Pretoze nevedel ze ma sdielanu ip s hracom ktroy ma ban ?

I-Mouse
18-03-12, 12:58
CHápeš ze ma sdielanu IP ? a vip este nezadal ?
Pretoze nevedel ze ma sdielanu ip s hracom ktroy ma ban ?

Takze sa uz napoji jedine so steamom. Ina moznost nie je :-)

OneBlood
18-03-12, 13:04
Takze sa uz napoji jedine so steamom. Ina moznost nie je :-)
Ale musí bejt preci nebude kvuli VIP kupovat steam blbost to je jak mrak musi to nejak jet. Napisal sem kotlovy nejak to snad spravi

kashpi
18-03-12, 13:51
Na tu IP jsou 3 aktvní bany za WH a jeden za WH, kterej už vypršel, pochybuji, že se udělá výjimka

ace
18-03-12, 13:57
Keď si niekto v konzoli nájde že je tu perma banned tak pochybujem že tu ešte zavíta. Tie výnimky by sa robiť mohli, vip predsa niečo stojí.

kashpi
18-03-12, 13:59
Keď si niekto v konzoli nájde že je tu perma banned tak pochybujem že tu ešte zavíta. Tie výnimky by sa robiť mohli, vip predsa niečo stojí.

Kdyby si věděl kolik lidí tu obcházelo ban, tak by si nedal vyjimku nikomu, protože se nedá věřit nikomu. Jediná možnost jak tu hrát je přes steam, pokud máš tu smůlu na zabanovanou IP

OneBlood
18-03-12, 14:03
Tak ale precy nemuzou hraci ktery tu nehrlai doplacet na nejake :censored: ktery tu haxujou

ace
18-03-12, 14:05
A keď sa stane že niekto ma steam, zdielanú IP a bude zabanovaný tak si musí kupiť ďaľší steam?

kashpi
18-03-12, 14:05
Tak ať si sežene veřejnou IP adresu a bude mít klid a nepotřebuje steam :) Ale steam vyjde mnohem levněji většinou :)
A s velkou pravděpodobností to bude někdo z jeho okolí, tak ať si ho najde a zničí ho :)

I-Mouse
18-03-12, 15:00
A keď sa stane že niekto ma steam, zdielanú IP a bude zabanovaný tak si musí kupiť ďaľší steam?


Zdielana ip ti steam neovplyvni. Hra to prehliadne. Takze na steame za druheho ban nedostanes.

tyger103
18-03-12, 17:02
Tak ale precy nemuzou hraci ktery tu nehrlai doplacet na nejake :censored: ktery tu haxujou

Když nemáte originální hru,tak s tímhle musíte počítat...

OneBlood
18-03-12, 18:23
My víme kto má ten ban ale nemuzeme to nijak ovlivnit jeto proste panelak

Kotel
18-03-12, 20:52
Kdyz ban zrusime, tak se zas bude cheatovat a stejne ten ban dostane znovu. A proc kupoval vip, kdyz vedel, ze se nepripoji.

OneBlood
19-03-12, 17:13
Kdyz ban zrusime, tak se zas bude cheatovat a stejne ten ban dostane znovu. A proc kupoval vip, kdyz vedel, ze se nepripoji.
Praveze on nevedel ze se nepripoji on ho zaplatil a sel najistotu jelikoz se mnenili IP tak stejne si ten cheater co ma na tuhle IP ban hraje. Ale proste ten za koho pisu to nevedel ze ma ban on v pohodke hraval ale az ted se mu tohle vyhodilo. Fakt kotel kvuli tomuhle hraci NO FEAR nemuze hrat pulka mesta jelikoz vsichni internet od jedneho poskytovatele ktery v tom meste poskytuje internet. Taky to sere ja se ti zarucuju ze se sty IP uz nebude cheatovat jelikoz ma zabanovany hrac uz davno jinou. Klidne my pak dej ban jestli se na tuhle IP bude cheatovaj jen to prosimte nejak udelej aby mohl chalan hrat. Fakt je prave ten ze on za to nemuze a nevedel.

Bezdak
19-03-12, 19:52
Jak prosimtě můžeš zaručit za to že se na ní nebude cheatovat, když jí má půlka města lol.

kashpi
20-03-12, 09:07
At si poridi steam a ma po problemu s IP :)

tox1c
20-03-12, 11:19
Nebude žádný unban. Pak sem příjde pravý cheater stou jeho ip adresou a bude cheatovat znova a to kvůli tobě.

Edward
20-03-12, 11:47
Tak on mal ban za WH a nemal permu

OneBlood
20-03-12, 16:27
Pane boze tyy co niesu admini nech sa nevyjadruju chlapec si nebude predsa kvoli nejakemu dementnemu decku co cheatovalo kupovat steam kazdy to proste nepotrebuje zaplatil si VIP a nevedel o tom ze ma ban pretoze tu bez problemov hraval. A teraz nemoze prosim vas aspon nejaku vynimku prenho. Hraci nech sem nepisu netyka sa to ich.

OneBlood
20-03-12, 16:27
A pulka mesta ma ban preto lebo maju stejny internet

Bezdak
20-03-12, 16:31
Jak prosimtě můžeš zaručit za to že se na ní nebude cheatovat, když jí má půlka města lol.
...

OneBlood
20-03-12, 16:34
tak protoze ty lidi znam a muzu se za ne zarucit......proc by to delali ? beztak vam ten cheater znova beha po serverech :D

Bezdak
20-03-12, 16:35
Když je teda všechy znáš a nevíš proč by to dělali, tak proč to někdo udělal hm?

OneBlood
20-03-12, 16:41
protoze je to jenom zasranej cheater ktery u vas bez tak beha po serverech ale za toho sem nerucil nikdy proste ty ostatny lidi za to nemuzou

Bezdak
20-03-12, 16:42
Vidíš, takže když se dá unban, bude tu hrát znova a ani ho neznáš, takže se za něj nemůžeš zaručit. Myslim že neni co řešit.

ZEUS
20-03-12, 16:43
Takových jako ty, jsme tu měli hafo. Každému jsem doporučili, aby si koupil steam.... Tak stejný to bude i u tebe. Jiná možnost není. Neříkej, že nemáš 300 kaček na steam. Určitě chodíš v pátek a v sobotu chlastat do hospody, chodit na piškotéky, na to prachy máš, ale aby si podpořil vývojáře hry, to ne.
Kup si steam, jinak si tu nezahraješ.

OneBlood
20-03-12, 17:50
My toho cheatera známe ale vy asi neviete pochopiť že už má dávno inú IP. A cheatuje si tu aj ďalej takže už nieje dôvod aby bola ip adresa bloknutá takto aspoň presunte na valve id alebo proste nejako pretoźe si hádam kamarát nebude kupovať steam keď ho nechce a má tu zaplatené VIP ktoré nemôže využiť. Je to voči nemu nefér. ze si tu nejaky pako cheatoval a dostal ban a on teraz zato nemôže ale vás nezaujíma fakt že hráć co dostal ban si tu hrá ďalej a spokojne si cheatuje ;-) ale šak čo vám tot u budem rozprávať vy su tu budete hovoriť svoje.

tox1c
20-03-12, 18:41
Sdílená nesdílená to je jedno. Jednou už na tu ip adresu byly hacky tak NIC. Najdi si jiný server. Jestli se dá unban tak tady přestane hrát hodně hráčů včetně mě.

OneBlood
20-03-12, 19:17
jako myslis ze kdyz prestanes hrat tox1c taks e kotelan posere ? a jeste my tu vymenuj tech hracu ktery prestanu hrat. a neze sdilena nesdilena byl bych zvedavej co by si delal ty kdyby se ti neco takovyho stalo by si tu brecel jak male dite. tak sem do toho nemluv. prece nebudou ostatni hraci pykat za neco co neudelali a uz se sem nevyjadruj netyka se to tebe

:D Dal Ta Bhoper:D
20-03-12, 19:24
A teba ano?

OneBlood
20-03-12, 19:55
A teba ano?
Naháňaš si posty ? Nie netýka ale riešim to za kamaráta keďže sa mu nedá pridať new thread tak nemudruj.

tyger103
20-03-12, 20:02
Naháňaš si posty ? Nie netýka ale riešim to za kamaráta keďže sa mu nedá pridať new thread tak nemudruj.

Jasně ti tu bylo napsáno,že si musí koupit steam,jestli tu chce hrát.Tady se furt hádáš prakticky o lejně,některé tvé příspěvky jdou proti sobě...prostě není co řešit,steam or goodbye.

ZEUS
20-03-12, 20:05
Nic víc pro tebe udělat nemůžeme, když ho odbanujeme, tak se může klidně připojit a začít cheatovat znova, vzápětí by dostal ban a bylo by to tu znova. Takže jedinou možností, jak u nás hrát je, že si pořídíš steam. Vidím na to lock, co vy na to ? Kecá se tu o tom samém.

tyger103
20-03-12, 20:13
Jo zavři to už,bylo tu několik desítek případů a všichni to hned pochopili..tady se o tom vede 3 stránková debata,která je stejně o ničem.