PDA

Zobrazit normální verzi : P3trik --> Kopec stesti



P3trik
27-12-17, 12:34
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:593149166
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1644066385
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 176.74.128.47
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.237.237.2
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Kopec stesti >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp 2 (awp_india)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Requesting tempdecal.wad from server
Requesting tempdecal.wad from server
Král Kotelny connected
Couldn't open file overviews/4_houses.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/4_houses.txt. Using default values for overiew mode.
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Zdravim,
chtel bych si zazadat o UB, jelikoz si nejsem vedomy extremni vulgarity od me osoby. Slo o ciste projeveni sveho nazoru a kdyz jsem se pote banujiciho admina zeptal o nejaky dukaz ci priklad meho chovani, tak mi nebylo vyhoveno a byl jsem pouze odseknut slovy, ze mi to dotycny nemusi rikat. Za sva slova se omlouvam, ale kdyz jsem v razi, tak to pak hold tatko dopada. Nicmene je to prvni ban teto formy, takze bych chtel UB a pokusim se uz si sve nazory nechat pro sebe. Dekuji Kral Kotelny.

Grakon2702
27-12-17, 12:43
No nazdar, takže já, KajSinek a Děda už nakonec nejsme takoví č*ráci, jak jsi hrdě prohlašoval na serveru? Mimochodem splnil jsi i svoji výhružku, jak tak vidím z výpisu. Přibližně cituji: "Mně je to jedno, půjdu na ns". V PM jsem ti napsal, že na takový typ banů důkaz nepotřebuji. A ikdybych na tom ns něco točil, tak bys na něm nic neslyšel. Všichni moc dobře víme jak je to s bugováním voicu na ns. A nejvíc mě pobavilo jak si pak v PM vyhrožoval něco o nějaké hře. Tohle není žádná hra, to je prostě realita. Porušuješ pravidla a dostaneš trest.

Btw. nějak sis tu spletl výpis ne? Kdo neví, tak já se s P3trikem bavím o tomhle banu: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=240012

P3trik
27-12-17, 12:57
Kdyby si se více staral o cheaty, hrubé porušování na cs, než projevením vlastního názoru. Přičemž Děda z Depa o mně vykládá totéž, ale jasně, je to admin... Nic z toho mít nebude... Nicméně to nic nemění na tom, že vaší "trojku" v lásce nemám a ne jen já si myslím, že nějaký jistý spešl si práva zaslouží více, proto vás 3 neberu jako adminy, tudíž jsem nepronesl žádnou uřážku AT. To je ode mne vše, děkuji.
PS. Jak mohu vědět bez nějakého dosvědčujícího materiálu, že se nejedná o pouhé řízení účtů z vzájemné nesnášenlivosti?

Grakon2702
27-12-17, 13:00
Já se mám na JB starat o cheaty? Tam moc cheaterů teda nechodí. Já se starám o prohřešky pouze na jb a těmi jsou nejčastěji nevhodné chování nebo neznalost pravidel. Jako admin banuju všechny stejně a bez rozdílu. Já si myslím, že my tři děláme svoji adminovskou práci dobře. A urážku na AT jsi pronesl. A nebyla to jen ta jedna výše zmiňovaná. Za to se tady trestá přísně. To bys měl vědět.

P3trik
27-12-17, 13:08
Přísné trestání za projevený názor? Bylo mi řečeno, že je to přes čáru? Jak mohu vědět, co bylo tím spouštěčem banu? Si pěkný egoista, když si myslíš, že děláte práci dobře.. Je hezké se pochválit. V tomto příspěvku nechci a ani nebudu zmiňovat dobře odvedenou práci admina Děda z Depa. Nicméně, když mi dáš UB, tak už se mé urážky stávat už nebudou a jde i o 1. ban tohoto typu. U Wentíka jste psali, že UB nedostane, protože to dělá častěji, nicméně já ne... Nepsal si náhodou, že jedeš všechny stejným metrem, jelikož toto mi tak nepřipadá. Děkjui.

Latins
27-12-17, 13:08
Seznam adminů nelže. Vskutku je trojce Grakon, KajSinek a Děda z Depa napsáni jako admini portálu Kotelna.

Tudíž může jít o urážky Admin Teamu.
Jak každý ví, tak tenhle prohřešek se tvrdě trestá.

P3trik
27-12-17, 13:13
Jistě Latinsi, ale Wentík UB nedostal, jelikož je to častější problém u něho. Nicméně u mě je to poprvé a není tu jiný admin na posouzení.. Těžko říct, zda by jiný admin postupoval jako tento, dík

Latins
27-12-17, 13:13
Tvrdit, že je někdo egoista, může zavánět arogantní chováním.

P3triku, vyjádření svých názorů jde i bez vulgarit na Adminy. V minulosti jsem měl s tebou stejné problémy.

Grakon2702
27-12-17, 13:14
To, že se trestá přísně, máš napsané ve všeobecných pravidel, které platí na všechny servery. Tady si je můžeš přečíst: http://csko.cz/page/pravidla

Abych ti to ulehčil, tady máš přímo výtažek:

https://i.imgur.com/mEz62aF.png


Existuje rozdíl mezi vulgaritou a projevením názoru. Kdybys řekl, že nás nemáš rád, protože si myslíš, že zneužíváme práva a kdesi cosi, tak to neřeším. Ty jsi však do toho zamýchal vulgarity, a tak jsem do toho musel vkročit. Wentík dostal ban na týden, protože se to opakovalo, ale to nebyly urážky mířene na adminy ale na normální hráče. Za urážky AT se trestá přísněji než za urážky hráčů.

P3trik
27-12-17, 13:16
Chtěl bych ale vědět o jaké vulgarity se jedná, děkuji. Nicméně, proč se vždy vyjádří někdo, s kým jsem si nesedl.
A není co se týče osoby hráč na stejné úrovni jako admin?

Deda z Depa
27-12-17, 13:17
Ahoj jsem PROTI UB P3trik se na serveru většinou chová otřesně a arogantně poslední dobou už to nebylo tak špatné, ale i tak si myslím, že by jsi se měl polepšit více a ten týden ti k tomu pomůže.

KajSinek
27-12-17, 13:25
Neviem, že čo sa presne na servery stalo, ale tu to máš jasne vysvetlené z pravidiel:
https://i.imgur.com/QSPC6Pc.png?1
Neviem, či len pri mne, dedovy a grakonovy sa tak chováš, ale väčšinou sa držíš tesne, ale asi u grakona si už presiahol limit.

P3trik
27-12-17, 13:27
Ještě tento, chtěl jsem se tomu vyhnout, ale tvé chování je také příkladné. Např. Neustále mi mění nicky na něco urážlivého, neudává důvody a to ačkoliv se k němu opravdu snažím někdy chovat slušně. U Ct na jb mi dělá naschály tak, že např při modu zvaném přestřelka úmyslně blokuje u žebříku na dr (mapa oasis).. Prosil jsem ho, ale choval se nadále hloupě. Stěžoval jsem si, ale bylo mi řečeno, jelikož je to admin, tak že to hold musím jen zkousnout. Myslel jsem, že admin je jen hráč s vyššími pravomocemi a že nadávky jsou tudíž stejného typu... Nebo to je snad jinak? Jste o tolik více, než my?

Latins
27-12-17, 13:29
Přirovnání: Armáda
- Co se týče osoby, nebo svobodník na stejné úrovni jako kapitán?

Ne, není. Kapitán má vyšší hodnost, než svobodník. Kapitán je více cennější než svobodník. Asi nějak takhle odpovím.

P3trik
27-12-17, 13:31
A ještě je tám "může být tvrdě trastáno".. Jde o první ban tohoto typu a není žádný příklad, záznam, demo... Je mi jasné, že adminovi se více věří než prostému, tupému hráči.

Deda z Depa
27-12-17, 13:31
P3triku ... neboj mě taky měnili nicky... někdy i na horší ... jenže já vím, že to je ze srandy. Blok jsem ti dal 1 když jsem stál na žebříku a na chvíli musel odběhnout. Myslel jsem, že budete chytří a že půjdete jinam a ne že si pak budeš stěžovat. Stěžuješ si na naše chování ale to je jen reakce na to jak se k nám chováš ty.

E: už jsme si to vyříkali :D

P3trik
27-12-17, 13:32
Ale nějaký jistý admin mi říkal, nebo jsem to někde četl, že vy jste jen hráči, co se starají o servery... Jste o tolik více? To je mezi námi taková propast?

P3trik
27-12-17, 13:33
Dědo.. Tvé nicky jsou častokrát přes čáru a jsou urážlivé... Chtěl jsem to nechat být, ale když opět začneš psát tu svoji dokola ohranou básničku o mě, tak si už stěžovat budu... Nesnažil si mě poznat více, tvá hloupost.. Pak mě ale nesuď.

Grakon2702
27-12-17, 13:33
Admin musí mít nějaké důvěryhodné slovo, jinak by ho ani náborář nepřijal. V banlistu najdeš tisíce banů z jb téměř za cokoliv a z 90% na to nikdy nebyl vydán žádný důkaz. Zde se výjimka dělat nebude.

P3trik
27-12-17, 13:35
To mi přijde jako otřesná statistika, podle toho si snad člověk může myslet, že jde i v banech o určité osobní vyřizování účtů.. Opravte mě, jestli se mýlím.

Latins
27-12-17, 13:40
Ve vašem případě to tak asi bude, když si za tím tolik stojíte.

Jestliže chcete psát stížnost na místní administrativu nebo na konkrétního Admina, tak bych Vás rád odkázal na jinou část fóra.
Klikněte (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%E1%9Aen%ED-cheater%26%23367%3B-st%ED%9Enosti) pro přesměrování (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?11-Hl%E1%9Aen%ED-cheater%26%23367%3B-st%ED%9Enosti)

P3trik
27-12-17, 13:40
Kdyby šlo o dobu mimo prázdniny, tak ten ban přijmu se sklopenýma ušima, ale v tomto případě mi to úplně jedno není...

Deda z Depa
27-12-17, 13:49
Jsem za skrácení banu alespon na polovinu. Sice s ním mám spory ale přece jenom je to jeho 1. ban tohoto typu

Grakon2702
27-12-17, 20:15
Dobře. Toto je výjimečná situace. Vůbec se mi nelíbí tvůj přístup. Místo přiznání a omluvy jsi začal dělat jakože se nic nestalo, že já mám něco proti tobě a dokonce jsi začal s tím otravovat i ostatní adminy přes soukromé zprávy s prosíkem. Pravdu víme jen my dva. Kdybys přišel a omluvil se, já bych ti to zkrátil na jeden až tři dny, žádost by se uzavřela a vše by bylo fajn. Ale ne, ty sis to sám zkomplikoval. Dobře tedy, máš to mít. Naskytla se možnost ti dát podmínku na půl roku. Já ti dám nyní unban a pokud udělaš jakoukoliv hloupost hodnou banovatelnosti, dostaneš ban minimálně na tři měsíce bez možnosti UB ani zkrácení. Mám zaručeno od svého kolegy, že na to osobně dohlídne. Podle soukromých zpráv je vidět, že bys s tím i souhlasil, ale já chci i tvůj veřejný souhlas zde, abych se mohl v případné budoucí žádosti o UB odkázat sem. Normálně bych se na podobné věci vykašlal, ale byl jsem tím samým kolegou změkčen v duchu svátků a prázdnin. Takže, co ty na to?

Opravdu ještě zkus zvážit svoji odpověď. Jestli víš, že jsi výbušný typ člověka, tak si tím možná ještě víc uškodíš.

P3trik
27-12-17, 20:47
Rád si uškodím.. chci podmínku

P3trik
27-12-17, 20:47
Omlouvám se, ačkoliv nevím za jakou větu... dík

Grakon2702
27-12-17, 21:04
Jak je libo. Máš UB.

E: Podmínka končí 27.6.2018.

Nihilia
29-12-17, 14:22
P3trik? Jestli to je ten, co se do mně několikrát pouštěl na TTT ještě se dvěma hráči (na nicky si vzpomenu), jak celý admin team stojí za hovno, že děláme hovno a staráme se po čem nám je hovno, tak ban naprosto na místě a divím se, že jsem mu sám nedal již dříve ban.

Asi mám na děti už vytvořenou toleranci.

P3trik
30-12-17, 18:13
Nihi, nic proti TTT adminům nemám a nejsem si vědom, že jsem to opravdu řekl... Pokud si myslíš, že ano, tak se omlouvám... Ale ještě jedna věc, moc podobně vulgárních kamarádů na TTT nemám :D
A pro Latinse: Neznamená, že by admin byl něco více než hráč. Admin musí brát v potaz, že jediné, co ho odlišuje od hráče nejsou jeho práva, ale jeho odpovědnost. Čára která dělí admina od hráče je z jeho strany mnohem tenčí (by KaineSadYOLO).

Latins
30-12-17, 19:07
Krásný :happy:

Koprakek
02-01-18, 00:17
Lck.