PDA

Zobrazit normální verzi : Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod?



grab
27-12-17, 22:02
Takže čau, jsem nonamebot.

A jdu vás poprosit pojdme společně uživit Furien, Furien býval super mod plno aktivních hráču,zábava předhánění se ve všem...
at už to byl boost,strafy, aim ty hráči měli chut se to učit, jenže ted je to celé furt do kola

Nic nového se tam neděje a vy všechno zamítate, nikdo po vás nechce aby jste z Furiena udělali gamesites, nikdo po vás nechce aby jste přidali double jump,XPčka a tyhle bullshity, vážně nikdo. Ale rozumně mi vysvětlete proč máte důvod zavrhovat skvělou funkci SGS,SCJ když jsou na Furienu locklé FPS na 100?
Proč si myslíte že hráči se nechtějí učit nové věci a myslíte si že je baví furt to samé do kola? Pomalu ale jistě oldschool hráči koukaji jak tenhle mod doslova umírá.

Dovolte mi teda vám tu navrhnout přidáni SGS,(SCJ) do hry, dal jsem si s tím trochu záležet a připravil jsem si pro Vás video kde vám ukážu krátce pár Jumpů na klasické de_dust mapě , která patří mezi nejhratelnější mapy na Furienu.

Video kde já skaču : https://youtu.be/dESdZ8evUFk.

SGS je skvělá věc a hlavně NOVÁ, ne neříkám tady že SGS spasí furien že vám to naplní servery, ale věřte že to nebude něco tak zbytečného jako green světlo které nikdo nepoužívá, já vás prosím dejte tomu šanci, uvidíte že přijdou i hráči z HNS protože je to původně hns "věc".
A prosím aby jste to hned nezavrhly a dali nějaké šance se vyjádřit hráčům protože hráči dělají daný mod modem a oni by si měli určit co tam chtějí a co naopak ne.

Prosím o vyjádření adminů , ex adminů , hráču, trialu je to uplně jedno.

ANKETA ( Nejspíše bezvýznamná jak znám AT) - https://goo.gl/WAKqd6

Díky všem za přečtení a za případné názory, budu se "těšit" jak se rozhodnete, berte na vědomí to že HRÁČI SE BUDOU CHTÍT VŽDY UČIT JINÉ VĚCI.

MeNtOs :D :P
27-12-17, 22:08
Ja som síce len obyčajný hráč čo nemá žiadne slovo ... ale za mňa je to skvelý nápad.. určite to prinesie viac zaujímavý štýl hry a nebude to také suché ako to je už dosť dlho :)

TlustejFatty
27-12-17, 23:03
Jsem pro.

Winnetou
27-12-17, 23:23
Ja som 100% pre :)

grab
27-12-17, 23:33
Super hoši díky za zájem!
Jeremy browinguje tuhle temu už dost dlouho tak mě zajímá co napíše :clap:

Del!k98
27-12-17, 23:44
proti

grab
27-12-17, 23:47
Delik, o tomlhe tom mluvím napíšeš proti,zdůvodníš mi proč proti?
Tebe furt baví to hrát furt do kola a nedáš možnost tomu to spestřit nečím novým? achjo.


E: Někdo si s tím dá práci a napíšete Admini proti i když vidíte zájem hráču - lmao
E2: nečekal jsem že zrovna ty necháš ten mod na kterým si "vyrůstal" umřít, logine.

Wentik
27-12-17, 23:56
pro, nebude to zkurveně nudnej mod a začal bych ho možna i znovu hrat :) stačí?
e2: unnmend, když ti už teď dělá problém za F trefit to ct tak to raději ani nehraj, uděláš lépe, e18: zůstaň na knifu

Unnmend
27-12-17, 23:57
proti
E: za to že to tam chceš ty + tvoji kamici to neznamená že to tam budeme hneď pchať, aj tak je to volovina. Už teraz furici ledva trafia Ctčka a duplom ich netrafia, keď im tam budu skákať zo strany na stranu.

grab
28-12-17, 00:10
Mužeš být aspon slušný a napsat proč Unnmende?

ZÁJEM HRÁČU < LINY AT jak koukám co :)

grab
28-12-17, 00:13
Fakt máte potřebu admini co jste naprosto neaktivní na tom modu se k tomu vyjadřovat? - Unnmend

Navrhni něco sám, když nejsi absolutně schopný napsat proč ne
a necháš ten mod umřít, já vím že ti to nic neříká ale někomu ano víš


Jen můj názor, pls když jsem si s tím dal trochu práci mužete napsat aspon důvody? Děkuju

Burak1
28-12-17, 00:23
Proti, už tu bylo několik threadu o tomto, nikdy to neprošlo. Důvod je jasný, je to věc, která se na furien vůbec nehodí.

Já bych potom viděl rád důvody pro "pro", mimo zmíněného "oživí to mód", když už chcete ty důvody pro "proti".

Dimitri19
28-12-17, 00:59
Ahoj , ja by som to skúsil , za pokus nikto nič neda , len trocha investovaneho času . Na skúšku by som to tam dal. Možno to pomôže možno nie , bez skúšky nič nezistime.

grab
28-12-17, 00:59
Jestli to berete takhle jako admini tak vám gratuluju kotelna umirá rychlostí světla , za chvíli vy budete litovat až nebudete mít kde adminovat. Váš problem když se k tomu takhle stavíte, bojíte se přitom ten furien už lepší nebude(možná) tak proč to nezkusit, už i tak je to dead.

grab
28-12-17, 01:00
dimi3, díky za vyjádření na které sem dlouho čekal - rozumné.

Dimitri19
28-12-17, 01:03
Ten mod by si oživil jedine s veľkým presvedčením a odhodlaním ... ale toto by som skusil , už to tam je stereotypne a jediné na čo tam chodím je popísať si s Petulom.

E: tak tak :DDDD

grab
28-12-17, 01:04
tvoj oco


E: Jsem stejneho nazoru, pojdte to zkusit...

Vortexx
28-12-17, 02:06
pro
Za zkoušku to stojí, kdyby to mělo menší hratelnost myslím že by nebyl problém to hodit zpět do normálu, ale myslím si že by to tahle změna i oživila.

darkkk
28-12-17, 02:10
PRO Furien som hrával a možno ked to víde tak začnem znova hrat :D

grab
28-12-17, 02:22
maybe we did it guys jen tem adminum ukazte co hraci chteji.

Unnmend
28-12-17, 11:30
Fakt máte potřebu admini co jste naprosto neaktivní na tom modu se k tomu vyjadřovat? - Unnmend

Ty vieš taký shit o tom kde je hrám.
A skúste napísať aj iný dôvod ako ""oživí to mód"

Dimitri19
28-12-17, 12:32
Zmení to kvalitu , hrateľnosť , mód bude zaujímavejší ,zábavnejší , možno prídu nový hráči , ... Stále lepšie ako vaše dôvody rovnako ako aj v žiadostiach "Nehodí sa mi to". Aj mne sa veľa veci nehodilo ,ale pokiaľ som nevyskúšal nezistil som.

Tečka
28-12-17, 13:42
Proti, na rezervech je to povolený a při turnaji jsem neviděl NIKOHO kdo by to aspoň jedenkrát použil. Další důvod již zmiňovaný Unnmendem, už teďka missnu 4z5 kliků né ještě aby mi tam pár lidí přeskakovalo po mapě. Na HnS nehraje zas tolik hráčů aby všichni nalezli na Furien a začli ho aktivně hrát, 1.6 je mrtvá hra kde portál může být rád za zbytek přeživších na servervech. SGS by podle mě odradilo posledních 9 hráčů na serveru a přidalo 2 nové. Toť zmé strany vše.:)

Darongodx
28-12-17, 13:44
Zaujímave ako zrazu každý začne znova hrať furien, keď sa pridá táto sprostosť, ktorá tu už mimochodom bola okolo roku 2013 a nezožala žiaden úspech:). Btw, keď vám príde nejaký prefetovaný hnskár na furien, tak sa teším na tie missssssshowy:) A wentik na furiene som odohral nejaký piatok a aj bez sgs u ctčkárov som ich missoval, tak sa teším ako to bude vyzerať pri sgs.
A ešte k názvu threadu Scj(sgs) na furiena - chcete snad uŽ na vŽdy zabit tenhle skvĚlej mod? Vy si vážne myslíte, že keď si nejaké dieťa ma vybrať medzi hrami ako sú GTA, Dota, GO, PUBG a inými, ktoré sú momentálne populárne, tak bude hrať 1.6? A ešte k tomu aj furien na Kotelne? Myslím, že je prirodzené, že hráči prestávajú hrať a určite to nie je kvôli tomu, že tento mod je stereotypný.

grab
28-12-17, 14:24
David, nikdo ti nebude přeskakovat po mapě sgs ti neudělá velkou rychlost protože jsou na serveru lockle FPS, tudiž ja to myslel tak že je to novej styl playe lidi tam začknou skákat, jasně že sgs můžou využít k uhybání ale Tčko si vždy najde nějaký způsob jak na to sgs "vyzrát" o tom to celé je učit se nové věci.

Daron : Jsi neaktivní dojdeš do spectu a spectuješ, ale i tak vidíš že ten mod umirá, nemůžeme říct do slova protože tam furt hráči hrajou, ale přestanou protože dělat furt to samé do kola 6 let jako já, remix atp . Přestane časem všechny bavit.... proto chci aby tam bylo něco nového co přinese tomu modu nový nádech, a možná se tam vráti i hráči, jako to ted sám napsal i ten borec "Když se to přídá, asi začnu i znova hrát" třeba je se zamyslet jestli tomu nedát šanci, dá se jednoduše odstranit, jen vy si myslíte že to víc dojebete ten mod, ale bohužel on už je dojebaný, nemusí tu funkci používat každy, ten kdo bude chtít naučí se, ale každej bude chtít je to to samé jako strafy, každej je chtěl umět aby nebyl po zadu.


E: v době 2k13 kdy to tam bylo nikdo nevědel jak to má využít, nikdo tam pořádně neuměl nic v té době sem tam hrálo ješte na kemp s Skčkem.

Darongodx
28-12-17, 14:35
David, nikdo ti nebude přeskakovat po mapě sgs ti neudělá velkou rychlost protože jsou na serveru lockle FPS, tudiž ja to myslel tak že je to novej styl playe lidi tam začknou skákat, jasně že sgs můžou využít k uhybání ale Tčko si vždy najde nějaký způsob jak na to sgs "vyzrát" o tom to celé je učit se nové věci.

Daron : Jsi neaktivní dojdeš do spectu a spectuješ, ale i tak vidíš že ten mod umirá, nemůžeme říct do slova protože tam furt hráči hrajou, ale přestanou protože dělat furt to samé do kola 6 let jako já, remix atp . Přestane časem všechny bavit.... proto chci aby tam bylo něco nového co přinese tomu modu nový nádech, a možná se tam vráti i hráči, jako to ted sám napsal i ten borec "Když se to přídá, asi začnu i znova hrát" třeba je se zamyslet jestli tomu nedát šanci, dá se jednoduše odstranit, jen vy si myslíte že to víc dojebete ten mod, ale bohužel on už je dojebaný, nemusí tu funkci používat každy, ten kdo bude chtít naučí se, ale každej bude chtít je to to samé jako strafy, každej je chtěl umět aby nebyl po zadu.


E: v době 2k13 kdy to tam bylo nikdo nevědel jak to má využít, nikdo tam pořádně neuměl nic v té době sem tam hrálo ješte na kemp s Skčkem.

Nemyslím, v tej dobe hralo mnoho kvalitných hráčov, či už po furien stránke, ale aj po hns, dovolím si povedať, že aj viac ako momentálne. Myslieť si, že sgs oživí furien je strašne naivné, priam nereálne. A inač Slezo hrával na 100fps v hns nepatril medzi najlepších a 99% hráčov ho pri sgs netrafila:). Na inom portáli by sme mohli uvažovať nad tým, že ak sa ten nápad neuchytí, tak sa odstráni, ale na Kotelne určite nie, vzhľadom na to, že tu sa len obyčajné sprostosti pridávali rok, a keď sme ich chceli odstrániť, pretože nesplnili účel, tak sme sa toho dočkali tak po roku a pol.:)

grab
28-12-17, 14:41
Jestli slezo hrál na 100FPS můžeme diskutovat, jestli sis nevšiml jediný problem s tím to mají jen admini a ex admini.
Vží se do role hráče co to hraje dlouho a jeste hrát nepřestál jestli by se mu líbila tahle změna :)
A o tom slezovi v te době nebyli FPS locklé takže....:)

Darongodx
28-12-17, 20:14
Takže, čo? Pokiaľ viem nedostal ban, bola na neho len stiažnosť, v ktorej sa malo preukázať, že používa fpska a scripty, ale nič mu nebolo dokázané a bolo to uzavreté s tým, že je clear.
Mimochodom možno s tým máme problém len my, pretože už vieme ako to na Kotelne chodí a tie vaše zmeny sa neodstránia za takú dobu ako si myslíte.

ixper
28-12-17, 21:50
Pro, treba skúsiť niečo nové

Ps.: Tvoja mama

eXoTy
28-12-17, 22:11
Pro, nech je sranda

grab
30-12-17, 01:43
Bump, admini stále nevidí zájem hráČŮ.

DarwiN
16-01-18, 18:22
ja som proti už len z dôvodu miešania dvoch módov, a nesústredenie sa na hlavnú úlohu furienu.

abc123f
11-08-18, 21:44
Proti.