PDA

Zobrazit normální verzi : Barounek --> KajSinek



Barounek
27-12-17, 21:49
Vypis z konzole:



Hráč
.:|GetRekt|:. El [B]aron :*


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:220013746


IP adresa
185.71.41.238


Udělen
27-12-2017 - 18:44


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
30-12-2017 - 18:44 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 18 hodin 26 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] spolupraca s vaznom


BAN dal Admin
KajSinek (KajSinek)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 8 mini



Poznamka:






Zdravím, dostal jsem zákaz k CT od Kajsinka podle mého bezdůvodně.

Popis situace: Normální kolo na mini, simonoval Nigga a já byl druhé CT, dělal jsem doprovod VDčku. V boxu zůstal už jen poslední vězeň, který měl mít nevýhodu. Nigga mi mimo voice (jiným způsobem) řekl ať VDčku hodím USP, aby druhé T nemělo chuť utéct (Rehab - nedá se zavřít box)v nasledujícím duelu bylo usp použito. Banned za spolupráci, Nigga Kajsinkovi potvrdil že mi dal příkaz mimo voice (Kajsinek doufám potvrdí že to Nigga potvrdil).

E: Nikde přeci není zakázáno, komunikovat mimo voice mezi CT.


Děkuji za vyřešení Baron

KajSinek
27-12-17, 22:34
Zdravím,
Pozeral som demo a Baron....vysvetľoval som ti to minimálne pol hodinu, že ak simon nepovie in-game, že či hráč má nevýhodu, tak ani hráč nemôže mať nevýhodu. Áno, T-čko porušilo príkaz simona, ale simon ho nechal a nič nepovedal. To, že mi až po bane poviete obaja ty a Nigga, že ste si to v izbičke povedali, tak ja si to mám vycucnúť? Jedinú vlastnosť by som chcel mať a to čítať myšlienky, ale prepáč...nemám ju. Hodil si VD-čku zbraň a ešte si ho lákal nech to vezme. Doviezol si ho s USP, ktoré sa v zbrojke nenachádza a ešte si sa mi snažil klamať na steame, že on to zobral v zbrojke a nakoniec si si na tú situáciu zaujímavo spomenul a aj kto každý tam bol? Simon nepovedal nič, ale z tejto situácie som vychádzal, že simon ti veril a dal si mu maximálne cvakátko, ale ty nie...ty si mu dal zbraň s nábojmi a simon zapol box. Tak nechápem už.
Demo, keďže hráč nechce byť zviditeľnený a ja mu to chcem aj splniť, tak pošlem členom AT, ktorý to chcú a potrebujú.

E: Jedná sa o tento ban ---> http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=240086

Barounek
27-12-17, 23:21
Ano a já se snažil tu půl hodinu vysvětlit tobě můj pohled na věc. Nebyl jsem simon to že mu neřekl že má nevýhodu jaksi není moje věc (ani se nedivím že by mu to neřekl, když se na té mapě nedá zavřít box a Tčko by okamžitě uteklo). Že jsem se snažil klamat ? Promiň ale na té mapě jsem hrál skoro celé kolo a několikrát jsem vyhodil USP ve zbrojce, tak říct že se snažím klamat je trošku směšné. K situaci že jsem lákal Tčko k tomu ať si to USP vezme, no jak jsem již psal dostal jsem příkaz od simona ať Tčku hodím gunu, tak aby o tom druhé téčko nevěděla, tak tam asi nezačne řvát tady máš gunu, samozřejmě jsem ho pomalu pobízel.
Nechci po tobě, aby jsi četl myšlenky a taky chápu proč jsi mi dal ban, z pohledu, který jsi viděl bych si ho dal taky. Ale já ti celou situaci úplně normálně vysvětlil. A jelikož není nikde zakázáno dostávat příkazy od Simona mimo hru, tak prostě nechápu kde je problém.

Barounek
27-12-17, 23:28
Ještě pro upřesnění, ganu jsem hodil Tčku, které mělo mít výhodu a kterou následně použil k duelu mezi T a né k zabiti CT teamu. Nevím kde v tom vidíš ty spolupráci, ale pokud o tom simon věděl, tak to prostě není spolupráce.

Grakon2702
27-12-17, 23:30
Ahoj, demo jsem viděl a podle mne je zákaz oprávněný. Hráč nevěděl, že má nevýhodu a vlastně mě ani nenapadá, za co. Max, že porušil příkaz, ale to už měl mít tu nevýhodu u těch otázek s prvním hráčem. Kdybych tam byl já, tak bych ti normálně navalil tři týdny, což je standartní doba za házení zbraní Tčkum (nebo celkově napomáhání Tčkum) a je jedno jaký k tomu byl důvod. O důležitých věcech, které se týkají o průběhu hry, si nemůžete škatulkovat bokem. Pokud se omluvíte a slíbíte, že už to neuděláte, budu souhlasit z touhle délkou banu.

Barounek
27-12-17, 23:39
Dobře tak já to zkusím z jiné strany.S tím že jsem byl CT a plním simonovi příkazy, neurčuju kdo má výhodu a kdo nevýhodu.

Pokud mi simon do voicu (je slyšet na demu) řekne ať hodím gunu Tčku je to v pořádku.
Pokud mi to řekne, takovým způsobem že to na demu není slyšet, je to podezřelé, ale pokud Kajsinkovi potvrdí že mi tento příkaz dal jiným způsobem, i když to není slyšet na demu, tak co mám dělat ? Prostě v tom žádné porušení pravidel nevidím. Nikde v pravidlech co jsem hledal není zakázáno se dorozumívat jiným způsobem než voice chatem (kromě razení polohy atd. Samozřejmě) pokud si povídá CT team jiným způsobem než voice chatem, tak to přeci nikoho nezvýhodňuje. Asi to samé jako, když se zrádci na TTT mohou domlouvat ve voice chatu pouze spolu.

Barounek
28-12-17, 14:02
Čekáme než ban vyprší nebo jak?

Jestli se k tomu nikdo jiný nechce vyjádřit a KajSinek nezmění názor, pak tedy asi můžeme lock ?

Deda z Depa
28-12-17, 14:30
Můžu se tě zeptat jakým jiným způsobem? Když ho tu nechceš zmínit celkem by mě to zajímalo jestli to je jen cz chat Nebo ne

Barounek
28-12-17, 14:37
KajSinek to tu už řekl, tak jsem počítal s tím že jste to aspoň četli

Pro ty, kterým to ušlo mi to prostě řekl, protože jsem byl u něj.

Deda z Depa
28-12-17, 14:40
Tak to jsem asi přehlédl to se omlouvám... Ale v tom případě je ban oprávněný

Barounek
28-12-17, 14:43
Osobně nevidím rozdíl mezi tím, když by mi to řekl na ts nebo skype a v real-life.

KajSinek
28-12-17, 14:44
Ale ty stále nechápeš, že ti to nepovedal in-game...v tom je ten rozdiel.

Deda z Depa
28-12-17, 14:46
Kdyby ti to řekl in game do ct chatu nemám problém kdyby ti to řekl na ts skype ve škole nebo kdekoliv je to tvůj problém protože my tam nejsme abychom věděli co si říkáte krásného a bůh ví jestli jste si třeba neradili ... takže ban oprávněný myslím že můžete lock

Barounek
28-12-17, 14:52
Dobře to chápu, ale nikde není napsáno žádné pravidlo že mi to muí říct in-game, průběh hry to přeci nijak nenarušilo, když mi to on sám jakožto simon přikázal a sami jste potvrdili že ke komunikaci CT team může využít jakýkoliv způsob komunikace (mezi s sebou)

Co jsme si měli radit když jsme oba byly CT ?

Samozřejmě pokud to takhle vidíte můžeme lock, pokud se tedy někdo z adminů nechce vyjádřit

Grakon2702
28-12-17, 15:00
Dobře to chápu, ale nikde není napsáno žádné pravidlo že mi to muí říct in-game, průběh hry to přeci nijak nenarušilo, když mi to on sám jakožto simon přikázal a sami jste potvrdili že ke komunikaci CT team může využít jakýkoliv způsob komunikace (mezi s sebou)

Co jsme si měli radit když jsme oba byly CT ?

Samozřejmě pokud to takhle vidíte můžeme lock, pokud se tedy někdo kromě TRIAL adminů nechce vyjádřit

Do pravidel to nikdo před těmi léty nedával, neboť se očekávalo, že tato naprostá samozřejmost bude jasná každému a vždycky. Snad nehrajete na jb tak krátce, abyste nevěděli, že tam jsou nějaká nepsaná pravidla.

Koprakek
31-12-17, 11:22
Lck.