PDA

Zobrazit normální verzi : DalŠí návrh na furuen



grab
28-12-17, 03:12
Rád bych kdyby byl na NS taky lock fps na 100, nebaví mě jak tam noname hráč líta s developer 1 a do té rychlosti nedal ani trochu usilý.

Možná je to locked idk ale když jsem já šel na NS tak sem jel 300 fps jak nic, tak nevím.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Taky by bylo velice fajn zamezit neustálemu kempu od Anti Furienu - Na vyhrazené místa dát ten camp meter jako je to ted na Widlakof v domě a v kanálu.

Napadají mě místa

de_dust - nějak fixnout katy ( Nedá se tam nějak dobře lítat a když už tak tam fakt není velká šance uhrát 4 Anti Furieny)

2006 - fixnout balkon na Bčku - ( lítat se tam dá, ale lidi tam furt chodí kempit , last atd)
- A camp - to samé neustálej kemp, tam bych to udělal ne moc přisný da se tam dobře lítat.
- T spawn - Same jako A camp.

castle - fixnout VODU a to fakt prosím ta mapa je dostatečně velká nevidím důvod proč by ctčko mělo se spawnout skočit do vody a tam pobývat zbytek kola.

dust2 - Vana ( Long) - taky neustalej kemp.


Tohle mě tak rychle napadlo ted takhle v noci, protože ten furien musíme nějak zachránit, pak se na to ješte kouknu a něco dodám 100%
Kdo by měl ještě nejaké napady napište to pod toto.

Unnmend
28-12-17, 03:22
Kedy konečne pochopíte, že na furiene "camp" rieši adrenalín.
Podľa tej Vašej furien komunity kempí aj ten, kto si na 10 sec zastane na long na duste. :D
Alebo rushujete a Ctčka sa nestihnú dohrabať ani z Ct spawnu ,zabijú Vás a potom hneď plačkáte :/ ako kempia.
use brain plz.
FPS lock mne funguje aj na S aj na NS.
Viem že sa snažíš pomôcť ale toto je bullshit. Dik za snahu.

grab
28-12-17, 03:37
No, camp je to na co si lidi stěžujou... mě je to jedno ja to tolik neřeším. jak píšeš snažím se pomoct.

Burak1
28-12-17, 13:48
FPS lock by tam měl fungovat, ale dá se to obejít, no když se to obejde, tak se to vidí v chatu a tím pádem se mu může dát ban.

Na widlakofu je camp zóna kvůli tomu, že se často kempilo na těchto místech a nebyla téměř žádná šance na dobití. I díky tomuto se ta mapa odstranila, nyní je hratelná.
De_dust - nechat tak, zbytečné blokovat, vlastně by se to normálně ani nedalo.
2006 - možná ten balkon max, ale tam se dá dostat lehce a hečkama ho odtud vyženete hned.
Ačko a T spawn se tímto vyřešit nedá, na to je tam adrenalin.
Castle - voda se zablokovat nedá už vůbec, tím bych musel zablokovat celou mapu.
Dust2 - toto by zablokovat šlo, otázkou je, jestli by to chtěli hráči blokovat a jestli by to mělo smysl.

Unnmend
28-12-17, 13:53
Načo blokovať, stačí tam hodiť hečka/flashe a sú vybavený.
A dáko sa tie ct musia brániť, keď celý furien Team má super knife, Hpčka, he granáty a flashe.

Tečka
28-12-17, 14:16
buráku viděl jsem hráče co hrál na 1k fps a nikde nic nepsalo takže ty fpska jsou možný

grab
28-12-17, 14:17
Přesně ty fps nejsou locked.

Burak1
28-12-17, 14:26
Divné. Ve složce je zapsaný lock nad 100 fps.

grab
28-12-17, 15:30
Určitě i pro NS?

Burak1
28-12-17, 15:48
Pro všechny.

grab
28-12-17, 15:54
Blbost
ted jsem to byl vyzkoušet
pomocí příkazů : fps_max 200, fps_modem 200 , developer 1
jsem si v klidu zapl 200 FPS na NS.
Screeny : https://imgur.com/a/v6AIi

Jeremy
28-12-17, 18:31
castle - fixnout VODU a to fakt prosím ta mapa je dostatečně velká nevidím důvod proč by ctčko mělo se spawnout skočit do vody a tam pobývat zbytek kola.

To naozaj ? :D Ako väčšiu sprostosť si ani napísať nemohol :D

K tomu ďalšiemu súhlasím s unnmendom, že pre vás je všetko kemp a ak by niekto kempil niekde, tak čo myslíš, na čo sú tam tie granáty a flashe ?