PDA

Zobrazit normální verzi : Práva na ZM.



SliZo
18-03-12, 14:33
Lock:splachnout:

ZEUS
18-03-12, 14:39
http://csko.cz/forum/showthread.php?5009-%8E%E1dost-o-pr%E1va

http://test2.masaker.eu/forum/viewthread.php?thread_id=17&rowstart=0

Tvůj starej zabanovanej steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198053644348

SliZo
18-03-12, 14:49
Takže to byla moje první zamítnutá žádost,kvůli toho že jsem měl něco s hráčem lukatu,což už těd není.
Ta žádost na masakeru je žádost jako každá jiná,nenechám si nadávat do tupce,prostě jsem si toho jen nevšiml,stačilo to říct slušně.
A ten minulý steam? Ten sjme snad řešili v minulé žádosti ne?

ZEUS
18-03-12, 14:55
Čili pomáhal mu to je jasné a snažil se nás podvést.
Ted co má steam tak si ho hlídám, ale bejt adminem? No leda tak až na prší a uschne.

Uvidím, co řeknou kolegové, hlavně Virgins a Zombie

SliZo
18-03-12, 14:59
Nerad bych měl zase zamítnutou žádost kvůli tohoto hráče..byla to prostě moje chyba že jsem mu věřil...

AnnoyingGreg
18-03-12, 15:43
Svádět to na druhý konkrétně na Lukata je pěkný slizský.

SliZo
18-03-12, 15:52
Já to na něj nesvádím,ale bylo to kvůli němu.

72 Virgins
18-03-12, 19:24
Nepřipadá v úvahu. Pomáhal jsi lukatovi dělat tu bordel, půjčoval jsi mu na to svůj účet. To se prostě neslučuje s tím být tady admin. Navíc dodnes není jasné, za kterej bordel můžeš ty a za kterej bordel vděčíme tvýmu kámošovi.
Tys toho nechal a lukatu ne takže jen proto, žes toho nechal včas tě tu strpíme, ale adminem nebudeš nikdy. Žádnou další žádost nepodávej.

SliZo
18-03-12, 19:42
Já tady za žádnej bordel nemůžu a to že jsem mu pučil můj účet jsem taky řešili v minulé žádosti...strpíte?Ja tady nikdy nic neudělal tak co to tady meleš...pokudvím tam mám s ním sdílenou IP a řeklo se mi že se se steamem připojím a já to udělal.

72 Virgins
18-03-12, 19:48
No a máš steam a můžeš tu hrát, ale adminem nebudeš protože jsi pomáhal jinému hráči aby tu dělal bordel. Půjčoval jsi mu svůj účet a taky jsi za to dostal ban. To že jsme ti ban neobnovili a nechali tě hrát, ale neznamená, že tě vezmem do admin teamu. Navíc z tvýho účtu byli urážky admina a jestli jsi to byl ty nebo lukatu mě nezajímá. Už jen to žes mu pomáhal spamovat forum s tebe dělá spoluviníka.
Hrát tu můžeš, pokud nebudeš dělat bordel. Ale adminování. No to teda ne!

ZombieBot
18-03-12, 19:59
Škoda, dal bych mu možná i ANO, ale nevím... Spíš ne.

72 Virgins
19-03-12, 12:28
Vážně opravdová škoda. Já bych mu dal Ne, ale nevím možná spíš ANO.

Možná se vám bude má odpověď zdát nerozhodná. Ale to je mýlka přesně vím, že je to škoda, že u nás nebude adminem, proto bych mu dal ne, ale možná spíš Ano. Nevím.

ZombieBot
19-03-12, 12:31
Bylo to myšleno tak, že bych nad tím musel hodně přemejšlet.

72 Virgins
19-03-12, 12:32
To nedělej. Nikdo po tobě nechce abys dělal nemožný věci.

ZombieBot
19-03-12, 12:34
U frackoreho jsem taky změnil názor. Nejsi normální.

72 Virgins
19-03-12, 12:39
No nejsem podle mě ŠKODA ANO NE MOŽNÁ a NEVÍM v jedný větě, která má 11 slov, kdy někdo žádá o admin práva, je dost brutální zmatek.
To že jsi nad tím nepřemýšlel nám ani vysvětlovat nemusíš to je více než jasný. Ale vyjadřuješ se k důležitý věci a to už je druhý vlákno za sebou společně s dexterem kde jsi dal zároveň ANO i NE.

Bud dej Ano a vysvětli důvody
Nebo dej Ne a vysvětli důvody

Oboje prostě dát nemůžeš a svou nerozhodností kdy napíšeš ANO i Ne nebo MOŽNÁ nebo NEVIM, vůbec vlastně nic neříkáš. Tak možná by bylo lepší, když nevíš se raději nevyjadřovat a nedávat ANO i NE MOŽNÁ a NEVIM jako svůj názor.

SliZo
19-03-12, 16:54
Tyyy jo Virgins,ty jsi snad snídal chytrou kaši :)

Charon35
03-04-12, 16:59
Lock:splachnout:
Virgins to v poste #8 zrejme doriešil.
Na žiadosť žiadateľa lock.