PDA

Zobrazit normální verzi : FairEsencia {SkotskyCavo} --> svat



SKotskyCavo
30-12-17, 23:59
Vypis z konzole:


Mas BAN pro tento server! (id 240530)
[AMXBANS] Mas 5 dnu, 23 hodin, 57 minut a 32 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '235062'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Randomak, vlastni zadost.'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < FairEsencia {SkotskyCavo} >
[AMXBANS] Tvuj nick: FairEsencia {SkotskyCavo}
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1091653178
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1091653178
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.101.6.226
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.101.6.226
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < svat >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terro





Poznamka:






Das mi ban zato, ze nekdo hitne hrace a ja toho hrace pak zabiju jelikoz sem Zradce ? ani neprijdes a nezeptas se a davas ban pres net. Tomu hraci sem pak rekl proc sem ho zabil.

svat
31-12-17, 00:13
Čau,
zabil si mě, byl jsi nevinný, za to že jsem začal utíkat.. Randoml si mě, a pak si řekl že chceš ban na 6 dní, tu ho máš!

Nezkratím ti ho, jsi totalně pošahný člověk, randomuješ jen tak, a pak ještě chceš ban, tak co ti vadí?

SKotskyCavo
31-12-17, 00:16
1. zacal te hitovat pejseek jeste se tam smal. byl sem zradce tak sem te pak zabil. pak zabili me.. karma mi sla nahoru vsechno. a ano rikal sem ze chci ban aj na 6 dni jelikoz sem byl presvedceny otom, ze ho nedostanu jelikoz se nebylo o cem bavit kdyz sem byl zradce.! pote co zacalo nove kolo sem ti to rekl. To ze sem opet dostal ban od tebe (sice nepravem) bych bral na ten server ale opet to banujes pres net -.-.

svat
31-12-17, 00:21
Byl jsi nevinný, koukal jsem na to, kdyby jsi byl zrádce, neřešil bych to, ale byl jsi nevinný ;) Zrádce byl gonicz. V danou chvili jsem sním byl na týmšpíku a kecali jsme ;) Takže mám svědka který může říct že jsi byl nevinný. Ban ti jsem schopen zkrátit za omluvu a pod podmínkou, že ještě jeden random, a dám ti ho na týden, bez keců ;) Nezajímá mě to že nejsem TTT admin, v tu chvíli, jsem byl dost nasraný na to, že si člověk nemůže ani vůbec zahrát;)

SKotskyCavo
31-12-17, 00:25
Tak tim padem nevim jestli to byl bug nebo neco protoze sem mel v levem rohu jasne napsano ze jsem Zradce s nejakyma 495 karmou. Omluvit se jsem schopny kdyz to je takhle. Jsem ferovej clovek , ale na 100% sem tam mel zradce. sam hraju I s Humanem,Tatkou a pod. a nikdy sem nemel jiny problem. sem tam mi to bugne tak nevim vcem je problem.

svat
31-12-17, 00:26
Hrej si ským chceš, nezajímá mě to, jde mi o to, že si nemůžu normálně zahrát. ;) Byl jsi nevinný, mám svědka, a kdybych nevypl csko, tak bych to ještě našel i v konzoli. :) Dobře, čekám na omluvu, ban ti zkrátím na 1 den za random, a příště týden platí?!

svat
31-12-17, 00:33
S hráčem jsem se domluvil, ban zkrácen na 60 minut.

lock

Koprakek
02-01-18, 01:16
Lck.