PDA

Zobrazit normální verzi : MalukoStorukNowko (jiny hrac) --> SuperBeast



pablb
01-01-18, 17:21
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie banu'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < MalukoStorukNowko >
[AMXBANS] Tvuj nick: pablb
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:18316047
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:18316047
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 188.167.251.231
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.251.193
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SuperBeast >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Awp (awp_india)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Zdravim, cca pred mesiacom som dostal ban na tri tyzdne za vulgarne spravanie. Podotykam, ze opravneny a za svoje konanie som sa aj dodatocne ospravedlnil. Ale hned nasledne po bane, ked sa vec este neriesila na fore, som sa pripojil na server cez steam, lebo povodny ban bol na NS, a bol som prichyteny adminom, ktory mi dal permanentny ban na steam za obchadzanie. Opat neprotestujem ohladom spravnosti trestu, len by ma zaujimalo, ci by sa nedalo zlavit z perma banu s prislubom, ze uz sa podobny incident nebude opakovat.

hanba mi
01-01-18, 20:14
Bol by som za to, aby na steame mal rovnako dlhy ban ako na NS, co ty na to biste???

pablb
01-01-18, 21:32
Dakujem za prihovorenie.

SuperBeast
01-01-18, 22:49
Ban si dostal preto ,že si sa pár min po prvom Bane, ktorý si dostal na NS, pripojil cez Steam a pokračoval v urazani. Ak si mal v ten čas vypite, tak snáď si sa do budúcna poučil. Buď nepi ak máš potom pivne svaly, alebo v tomto stave nehraj CS.
Ale OK, Ban som ti zrušil.

pablb
01-01-18, 23:30
Ano, tak som to aj popisal. Kazdopadne uz sa to nebude opakovat a dakujem za sancu.

Koprakek
04-01-18, 13:23
Lck.