PDA

Zobrazit normální verzi : Rozlišení



Zaooo
02-01-18, 09:44
Zdárek

Hele mám takovej trabl. Ráno pařím CSko, hodím to do lišty a vypl sem to kliknutím PTM na zavřít program. No a změnilo mi to komplet celý rozlišení ve windowsech a komplet všude a na startu PC se mi zdá. Zkoušel sem bod obnovy, reinstal a vraceni starych ovladačů grafárny a nic.

Nejde ani tak o rozlišení, ale spíš o zmenšení obrazu. Prostě není přes celej monitor

Má s tím někdo prosím nějakou zkušenost ?

Díky

Indian0
02-01-18, 11:19
Zdárek

Hele mám takovej trabl. Ráno pařím CSko, hodím to do lišty a vypl sem to kliknutím PTM na zavřít program. No a změnilo mi to komplet celý rozlišení ve windowsech a komplet všude a na startu PC se mi zdá. Zkoušel sem bod obnovy, reinstal a vraceni starych ovladačů grafárny a nic.

Nejde ani tak o rozlišení, ale spíš o zmenšení obrazu. Prostě není přes celej monitor

Má s tím někdo prosím nějakou zkušenost ?

Díky

Ja si zmenšenie/zväčšenie obrazu ovládam klávesami po ľavej strane vedľa backspacu. Ak teda máme na mysli to isté.

Zaooo
02-01-18, 11:25
https://www.imgup.cz/image/Lxn7

Zaooo
02-01-18, 11:26
Chybí mi tak 5cm z pravé a levé strany. Indo, dík. Ale nefungujee :D

Indian0
02-01-18, 11:35
Chybí mi tak 5cm z pravé a levé strany. Indo, dík. Ale nefungujee :D

Jo presne to isté som mal na mysli. No mne to funguje :D Ono tiež chyba môže byť v monitore, cez neho si skúšal?

Zaooo
02-01-18, 12:16
Idiánku, po 3 hodinách reinstalování, hledání, otravování a mazání. Stačilo na monitoru 3x zmačknout tlačítko, moje nervy tvl :D

Sem idiot a ty borec :D Dík

Indian0
03-01-18, 10:09
Pohodka :)