PDA

Zobrazit normální verzi : Tomas300 --> svat



Tomas300
02-01-18, 14:55
Vypis z konzole:


Dakujem






Poznamka:






Dobry Den Vedeli By Ste mi dat unban Pod nickem Prepac Nechcel Som Grinning lebo som Nevedel Ze Mam Zapnute Ab.. Moj Hlupi Brat Mi to Zapol kED sOM bol Prec Uz Som to Odstranil Vedeli By Ste mi dat unban

anakin_pok
02-01-18, 16:18
Unban není možný. Admin nemůže v okamžiku banu vědět, jaký příběh se u vás doma odehrává. Zjistil porušení pravidel a reagoval.

Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Koprakek
04-01-18, 14:22
Lck.