PDA

Zobrazit normální verzi : klan-*NPSM*



*NPSM*P!!!!n3r
19-03-12, 11:57
Ahoj, Já, Skiller a to je vše kdo je v klanu *NPSM*... Pak se najde nějakej dementní kopírák nicku klocik... Se skilerem jsme se domluvili, že když někoho nabereme do klanu, bude u toho admin.Ale přejděme k věci... Jde mi o to kopírování nicku... Můj návrh je, že kdo bude mít v nicku *NPSM* dostane prostě ban za kopírování nicku... Já vím je to blbost aby ste kvůli nějakýmu *NPSM* dávali bany.. ale myslím si že kdyby si někdo dal nick Lerix tak taky dostane ban...Proto se ptám, jestli by ste to nemohli nějak lépe uhlídat... díky za každou odpověď, ikdyž vím, že je to totální kravina :)

ZEUS
19-03-12, 12:08
Uhlídat to nejde, pokud zrovna bude na serveru admin, tak to vyřeší admin a jestli ne, tak ho zavolej přes "!" a nebo hod screen, kde je nick, valve id a IP sem na foru.

Ryukyza
19-03-12, 13:29
Lerix

U mad ?

*NPSM*P!!!!n3r
19-03-12, 16:16
jši... to je schválně napsaný LerIx.. abych vyjádřil to kopírování nicku...

Slab the Killer
19-03-12, 16:53
Aha, a co já jako? Já sem v klane taky...
E:A jestli si pamatuju tak tam je ještě SKERA a paranormal bojvník, kteří sou v klane déle než já...
Nejdřív sem vypiš celej team...aby nedostali ban za nic!...

*NPSM*P!!!!n3r
19-03-12, 19:18
paranormální bojovník už nehraje.. ty už taky skoro nehraješ.. tebe už jsem neviděl 100 let.. kdyby něco tak já sem Vitto , to že mám jinej nick neznamená, že si na mě budeš otvírat hu*u... rambo už taky nehraje.. ep1 odešel skera, nic takovýho si nepamatuju a vb music taky už nehraje.. ale jestli sis nevšiml tak tu mám diskusi na JB .. ale to si nevšiml asi nikdo :DD

Slab the Killer
19-03-12, 20:00
jn hraju už jen CTF DM DM FFA a občas zajdu na classic a pub... ale paranormal sem viděl včera na awp..