PDA

Zobrazit normální verzi : Chat Bot



aviatik
04-01-18, 18:32
Ako ste si asi všimli, už nejaké dva týždne smrdí v chate môj bot (pod nickom DeretardatorBot), o ktorého síce nikto nestál, ale je skúškové a je všeobecne známe, že vtedy by väčšina študentov radšej drhla hajzle zubnou kefkou (kartáčkem) ako by sa mala učiť a tak je teda tu.

Bot beží na VPSku, takže (pokiaľ budem pri peniazoch) by mal byť teoreticky k dispozícii 24/7. Zatiaľ vie tieto srandy:

Príkazy

!top5 <výraz> - vráti max. 5 uživateľov, ktorých správy najčastejšie obsahovali <výraz>, spolu s počtami takýchto správ (viac <výraz>ov v jednej správe sa ráta ako 1). Vyhľadávanie ja case-insensitive, t.j "KoTeL" je to isté, čo "kotel"
!lastseen <nick> - vypíše dátum a čas, kedy bol naposledy v chate aktívny <nick>, spolu s jeho poslednou správou (databáza začína 12.12.2017, takže táto funkcia má potenciál skôr do budúcnosti)
!admins - vypíše zoznam aktuálne hrajúcich adminov spolu so serverom kde sa nachádzajú a s ich originálnym nickom, ak ho majú zmenený. Keďže s touto funkciou nie všetci súhlasili, rozhodol som sa spraviť kompromis a nastavil časový limit 60 sekúnd po ktorom sa správa od bota automaticky prepíše na "zmazané"

Iné funkcie

Ak sa v správe nachádza URL (odkaz) na fórum thread, vypíše jeho metadáta (predmet, autor, dátum založenia, kategória)
Ak sa v správe nachádza odkaz na YouTube video, takisto vypíše jeho metadáta (názov, uploader, dĺžka, počet zhliadnutí)
Ak sa v správe nachádza iný odkaz, navštívi ho a vypíše jeho titulok
Ak sa správa začína oslovením bota (napr. @DeretardatorBot) odpovie umelá "inteligencia" ejkejej náhodne vybratá správa z archívu


Pokiaľ máte nejaké ďalšie nápady na funkcionalitu, ktorá by napríklad mohla využívať dáta z fóra, banlistu, alebo hlavnej stránky, prípadne nejaký iný feedback kľudne ho sem napíšte a ak budem mať čas pokúsim sa ho vziať do úvahy, peace.

Bastien
04-01-18, 18:48
Nevím zda by to šlo, ale z chatu top 5 lidí, co napsali nejvíce zpráv ve hře (brané z steam id) :D
Jinak svělý :D

aviatik
04-01-18, 20:22
Nevím zda by to šlo, ale z chatu top 5 lidí, co napsali nejvíce zpráv ve hře (brané z steam id) :D
Jinak svělý :D
Ak mu budeš platiť VIP za prístup do chatlogu, tak kľudne.

Bastien
04-01-18, 22:50
aha, ale šlo by udělat, aby v top5 mohl hledat i více slovná spojení aspoň do 7 slov?

Petr Staniševský
05-01-18, 01:55
Kotel by to mohl platit.. proč by to měl nějaký random člověk platit vůbec.. :doge:


Ak mu budeš platiť VIP za prístup do chatlogu, tak kľudne.

Faero
05-01-18, 08:11
Byl by fajn nějaký příkaz, který by vyhledal podle nicku hráče na serveru a vrátilo to nějakou zprávu s ip na server, kde právě je.
Příklad: !player jarda
Odpovědi ku příkladu.
1. Hráč ,,jarda" se momentálně nenachází na žádném serveru.
2. Hráč ,,jarda" se právě nachází na serveru Dust 2 Only 2. connect csko.cz:99999
Vím, že toto je na hlavní stránce kotelny, ale větší využití by to mělo zde, podle mě.

Bastien
05-01-18, 08:27
To bych bral, jen pak chci vidět !player player :D

Petr Staniševský
05-01-18, 18:15
Koho potřebuješ šmírovat? :doge:


Byl by fajn nějaký příkaz, který by vyhledal podle nicku hráče na serveru a vrátilo to nějakou zprávu s ip na server, kde právě je.
Příklad: !player jarda
Odpovědi ku příkladu.
1. Hráč ,,jarda" se momentálně nenachází na žádném serveru.
2. Hráč ,,jarda" se právě nachází na serveru Dust 2 Only 2. connect csko.cz:99999
Vím, že toto je na hlavní stránce kotelny, ale větší využití by to mělo zde, podle mě.

Faero
05-01-18, 19:51
cheatery

Volume
05-01-18, 21:13
Hráče podle nicku už můžeš najít na webu kotelny až dole :)

Faero
06-01-18, 12:20
Já Ti nevím Volume, možná by nebylo špatný číst celé příspěvky, podle mě je forum používanější. :)
Aspoň se pak můžeš vyvarovat failu.

KajSinek
07-01-18, 00:07
Akému failu iba tak pre otázku? Nechápem.

Faero
07-01-18, 00:27
Akému failu iba tak pre otázku? Nechápem.

Snažil se býti chytrý:) A tys to asi též nečetl.


Vím, že toto je na hlavní stránce kotelny, ale
větší využití by to mělo zde, podle mě.

KajSinek
07-01-18, 16:38
Forko je síce podľa mňa asi aj využívanejšie, ale keď to už je, tak sa to využíva tak či tak. Napríklad ja to mám otvorené neustále, ak som online. ( stránku csko.cz )

Faero
07-01-18, 18:27
Forko je síce podľa mňa asi aj využívanejšie.

Právě kvůli tomu:) já osobně mám otevřené jenom forko, hl. stránku nikdy.

Volume
07-01-18, 18:38
Máš recht, nečetl jsem to celý, promiň :D

killer-savage
05-03-18, 12:40
Kdo ho zrusil? Pripominal mi ludvika :D

aviatik
07-03-18, 10:26
Kdo ho zrusil? Pripominal mi ludvika :D
Nikto, nejak sa zasekol a keďže sem takmer nechodím, nevšimol som si to. Teraz som ho resetol, tak by mal fungovať znova.

killer-savage
12-04-18, 18:25
Chcelo by to reset.

aviatik
31-03-20, 12:12
Retard bol prerobený na novú verziu chatboxu a znovu uvedený do prevádzky.

https://media1.tenor.com/images/9a5fb479a4dd3b3d369731198cddd27c/tenor.gif?itemid=14299663

UPDATE: Bot bol zakázaný vyššou mocou