PDA

Zobrazit normální verzi : si][ki *AXIN* --> Samco



SikiAxin
04-01-18, 19:47
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 240933)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 22 hodin, 9 minut a 43 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarnost'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < si][ki *AXIN* >
[AMXBANS] Tvuj nick: si][ki *AXIN*
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:9406248
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:9406248
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 37.188.185.50
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.48.19.248
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Kdy mi byl ten BAN udelen ? Nevim kdo a nevim kdy by mi ho dal ? Take nevim celkovou delku banu ? Behem hry to jiste nebylo. Csko jsem na csko.cz dust2 only nehral od vcerejsiho odpoledne cca 15-16 hodiny a hral jsem ho z jine IP adresy. Moje domayci IP adresa je 37.48.19.248. Ted jsem ho zapnou od vcerejska poprve. Mue se jednat o zneuziti nicku nebo jiny omyl?

Dekuji za vysvetleni a pripadne za unban.

V.Frydl alias AXIN.

SikiAxin
04-01-18, 19:53
Při pohledu do banlistu jsem zjistil délku banu na 3 dny. Podle logu zbývá 22 hodin a 9 minut což z trestu uplynulo 1 hodina a 51 minut. to znamená, že by jsem Csko na serveru měl hrát dnes odpoledne cca kolem 17:50-18:00 hodin. V tu dobu jsem byl s ženou od 16:00 autem na nákupech a pak s hasiči v posilovně.

díky AXIN.

Grakon2702
04-01-18, 19:58
Ahoj, zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?61755-Dement-proste) jsi byl nahlášen. Máme možnost se podívat do chatlogu, kde vidíme historii toho, co jsi psal do chatu na serveru. Taky máme možnost dát ban z webu. Nemusíš být tedy vůbec ve hře, abys dostal zpětně ban za porušování pravidel. Vyčkej si na vyjádření banujícího admina.

SikiAxin
04-01-18, 20:15
Tady jsou mnou používané bindy. Pokud tam najdete vulgární slovo tak s klidem do mne.
Jenom upozorňuji že slovem retardi je myšleno oslovení nespecifikované skupiny trpící pravděpodobně retardací.
Retardace jako taková je popsána zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Retardace
Slovo tupec rovněž nepatří mezi vulgární slova viz. zde: http://www.slovnik-synonym.cz/web.php/slovo/tupec


"F4" = "say_team Už zase v teamu samý retardi a kidi !! to zas bude hra...."
"f5" = "say_team Polovina tupců v CSku hází granáty na zbytené místa !!! tak se to naute !!"
"F6" = "say NO TO MI HO VYNDEJ !!!"
"f7" = "say No to mně poser kooozy !"

2 ze 4 hlášek jsou navíc určeny pouze pro vlastní tým..
díky AXIN.

Samco
04-01-18, 21:01
Ahoj, ban je tvoj a udelený bol aj na základe tvojej pestrej histórie. Tvoje vyjadrovanie na serveroch je veľmi nevhodné.

Koprakek
06-01-18, 10:50
Lck.