PDA

Zobrazit normální verzi : KYS in year 2018 --> Filipiny



ohDodo
05-01-18, 01:42
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 240987)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 59 minut a 35 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Zesmesnovani admina'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < KYS in year 2018 >
[AMXBANS] Tvuj nick: KYS in year 2018
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:419689280
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:419689280
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.245.120.7
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.245.120.7
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Filipiny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 5 mini (jb_flyhigh)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Zdravim, tak som tu zase.
Chcel by som vediet o ake zosmiesnovanie admina islo?
Na serveru si nepametam, zeby som ho nejakym sposobom urazil.... Jedine co som povedal na mape Jb_Flihigh ci ako sa vola ta mapa "Jezis to kolko adminov tu je a este pride"

Nachadzali sa tam hraci
The Frisco
Niccer
Mikinko
a na dalsich si neviem spomenut


Dakujem za odpoved


Btw.... Este tam bol jeden hrac UNAMMED ci ako sa pise

ohDodo
05-01-18, 01:47
Aspon ja som si nevšimol, žeby som nejakým sposobom urazal, ked som ho urazil, tak sa za to ospravedlňujem.

Grakon2702
05-01-18, 01:56
Ahoj, hrála se mapa temple. Unnmend mě zavolal, že je tam bordel, tak jsem tam došel a najednou bylo všechno v klidu. Akorát jsem dal ban jednomu za urážky právě na jeho osobu. Pak jsem se odpojil a připojil na ns, tedy jsi o mně nevěděl, že tam jsem. Ve voicu jsi tam před všemi vězni zesměšňoval Unnmenda, jaký to není egoista a znepříjemňoval jsi mu hru. Přepojil jsem se na server z ns zpátky na steam a rovnou tam ti dal ban. Mezitím se mapa stihla změnit právě na flyhigh a to tam už byl frisco.

ohDodo
05-01-18, 01:57
Teraz som si to uvedomil, Unnamed je Trial admin, súhlasim s bannom môžte uzatvoriť, nevedel som že je admin. SORRY JAKO..........

ohDodo
05-01-18, 01:59
Suhlasim s tebou je opravneni, chcel som sa vyvarovat urazkam adminov, keby ze viem, ze je admin neurazam ho, tak chapem a suhlasim

ohDodo
05-01-18, 02:03
Myslel som si, že si to ty, asi prečo som ho nezabíjal? Vies nastvalo ma to, ze kazdy sa vedel na tom serveru "chovat" len unnamed mal zapotrebu kazit hru. Ano uvedomujem si, ze som mu kazil hru, ale ked si to zoberieme z ineho pohladu, nekazil on hru ostatnym svojimi neustálim zbúram ???



Edit: nesnazim sa to shodit nanho, len sa pytam. Ja som ho aj ziadal ci moze hrat normalne, ale on nie, on len zbury. To je všetko, Príjemný večer :)

Grakon2702
05-01-18, 02:05
Hele, správně bys neměl zesměšňovat a urážet nikoho, ne mít výjimku pouze pro adminy. Vidím, že je to tvůj první trest a osobně to z mého pohledu nebylo tak strašné, jak obvykle bývá. Proto je ban i kratší. Těší mě, že sis svou chybu uvědomil a že ses dokonce sám omluvil. Toto se dneska cení. Pokud mi slíbíš, že už si příště budeš dávat pozor na jazyk, tak ti ten ban zruším.

ohDodo
05-01-18, 02:07
Bol by si moc dobry, keby si mi ho zrusil, neni to moj prvi trest, napis si do banlistu ohDodo a uvidíš, ano slubujem nebudem niekoho Urážať ani zosmiešnovať

Unnmend
05-01-18, 02:09
nesúhlasím s unbanom

Grakon2702
05-01-18, 02:10
Se Steamem jedeš s historií úplně na novo. Máš UB. Ale myslím, že by ses měl i Unnovi omluvit osobně. :)

ohDodo
05-01-18, 02:11
Unnamed, dobre beriem to. Teba som urážal. :) Nie jeho, aspoň sa poučim

Koprakek
05-01-18, 06:26
At je to admin... Ci hrac,nemel bys urazet ani jednoho.

ohDodo
05-01-18, 07:23
Koprakek, súhlasím s tebou

Koprakek
07-01-18, 17:34
Lck.