PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o onban



Edward
19-03-12, 14:59
Prosím o unban

[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : $ANd MaN|-Edward
[AMXBANS] Tvuj nick : $ANd MaN|-Edward
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 11455492
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 11455492
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 188.121.170.81
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 188.121.170.81
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : MAGiJEFENOMEN
[AMXBANS] Server : Kotelna - dust2 only | csko.cz ( de_dust2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ====================================



To bylo nedorozumnení.Ked sem byl prič tak byl múj malý brácha byl na mojem počítači které mu je 12 cheatoval na vasich serveroch. Tak prosím o onban

Ďekuju

Bezdak
19-03-12, 15:02
Hej fakt, proč se všichni vymlouvaj na bratra, nechápu :D.

Giussepe
19-03-12, 15:32
http://troll.me/images/the-chuck-norris/cool-story-bro-now-gtfo-of-here.jpg

PRAETORIAN
19-03-12, 16:16
další srandista:mml: minule se tu někdo vymlouval že byl v nemocnici a nemohl požádat o unban a ted je to zase malej brácha.něco nového to chce

ZEUS
19-03-12, 16:25
Dle pravopisu bych soudil, že těch 12 let je tobě. Mám otázku, jsi Čech nebo Slovák ?

Edward
19-03-12, 19:18
To neni výmluva a mám tam VIP tak s tím neco delejte prosím us se to nestane

Edward
19-03-12, 19:20
A este neco ja sem slovák moc mi ta cestina nejde

ZEUS
19-03-12, 19:23
Tak nechápu, proč chceš psát česky, kdyby si to napsal slovensky, tak mi to v pohodě přečteme. Kup si steam, pořádně si ho zahesluj.

Facened
19-03-12, 19:24
Prosím o unban

[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : $ANd MaN|-Edward
[AMXBANS] Tvuj nick : $ANd MaN|-Edward
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 11455492
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 11455492
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 188.121.170.81
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 188.121.170.81
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : MAGiJEFENOMEN
[AMXBANS] Server : Kotelna - dust2 only | csko.cz ( de_dust2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ====================================



To bylo nedorozumnení.Ked sem byl prič tak byl múj malý brácha byl na mojem počítači které mu je 12 cheatoval na vasich serveroch. Tak prosím o onban

Ďekuju

Toto je už trápne vyhovárať sa na bratov a podobné osobnosti...

Edward
19-03-12, 20:14
To neni víhovorka.A ja nebudem kupovať zbytočne Steam uš som si zmenil heslo na PC.

Cegan z Lesa
19-03-12, 20:43
To neni víhovorka.A ja nebudem kupovať zbytočne Steam uš som si zmenil heslo na PC.
No tak to máš smůlu, protože bez steamu si tady už nezahraješ.

ZombieBot
19-03-12, 20:49
Ať MAGi dodá demo.

susa-troubky
20-03-12, 09:24
Todle fakt nechápu...ještě cheatera navádějte ať si koupí steam :-D vy asi nejste normální že??Nevím proč mu vůbec něco takového říkáte. Spíš byste mu měly říct: Cheatoval jsi, jo tak nazdar. Tímhle by to mělo končit.

Edward
20-03-12, 09:59
Ja som necheatoval bože to moj brat ked som bol prec.

ZEUS
20-03-12, 10:05
To je jedno kdo cheatoval, jestli tvůj bratr, kočka, pes, křeček, andulka, papoušek, babička, dědeček, sestra, máma, táta..... za svůj účet si neseš zodpovědnost vždycky ty.

/edit: psal jsem Magimu, aby sem doložil demo, jen pro pořádek.

MAGi
20-03-12, 15:47
Demo zkusim najit, ale nespolehej na to. O demo mas zadat do 24 hodin. Ja si to vzdy mazu.
Kazdopadne ty si byl jasnej chlapce, takze unban nedostanes i kdyz demo nenajdu.
Dle tveho pravopisu ti je tak 8, mladsimu brachovi je tak 6, v sesti letech jsem sice zacinal hrat CSKO, ale tehdy jsem nevedel ani jak se poradne kupuje zbran, natoz pouzivat cheaty.

:D Dal Ta Bhoper:D
20-03-12, 15:48
No demo by si mal mať aspoň ten týždeň.

AlternativníPravda
20-03-12, 20:38
Hej fakt, proč se všichni vymlouvaj na bratra, nechápu :D.
Taky nechápu.... proč nezkusí sestru.

tox1c
20-03-12, 20:54
Nebude nic. Žádný unban.

Edward
20-03-12, 20:57
Prosím dajte mi ten unban.Us sa to nestane.

tyger103
20-03-12, 21:27
Na to si měl myslet dřív.

ZombieBot
21-03-12, 08:00
Demo zkusim najit, ale nespolehej na to. O demo mas zadat do 24 hodin. Ja si to vzdy mazu.
Kazdopadne ty si byl jasnej chlapce, takze unban nedostanes i kdyz demo nenajdu.
Dle tveho pravopisu ti je tak 8, mladsimu brachovi je tak 6, v sesti letech jsem sice zacinal hrat CSKO, ale tehdy jsem nevedel ani jak se poradne kupuje zbran, natoz pouzivat cheaty.

Máš ho mít 1 týden.

Karl0s
21-03-12, 13:58
k cheatu se priznal, onban nedoporucuju

Flopsaid
21-03-12, 14:26
já bych zkusil tu výmluvu třeba na to, že mi běhá kočka po klávesnici a nějako to zapla nebo třeba pes. Ale ta rodina, dyt oni za to vážně nemohou :d

danceman
21-03-12, 14:40
bratovi facku a potom do obchodu pre original cs

soilwork
21-03-12, 16:17
magi by ale měl dodat demo...tvrzení proti tvrzení :) Na to josu potřeba důkazy a ty žádnej nemáš.

MAGi
21-03-12, 20:06
Dodavat nic nebudu. Unban nikdo nedostane. Nejsem zacatecnik, abych nepoznal cheat.
Mel zadat o unban hned, ne po 4 dnech. Zavrete toto tema.

ZEUS
21-03-12, 20:23
Žádal po 2 dnech.

http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=23882 17.3. dostal ban a 19.3 sem napsal. Měl by si mít všechna dema z archivovaný alespoň týden. Zavírat to nebudu, počkám až se vyjádří Kotel.

Kotel
21-03-12, 20:32
Kdyz ban zrusim, nic mu nebrani, aby se pripojil znovu s cheaty. Tvoje slovo nestaci.

kashpi
22-03-12, 10:27
Dodavat nic nebudu. Unban nikdo nedostane. Nejsem zacatecnik, abych nepoznal cheat.
Mel zadat o unban hned, ne po 4 dnech. Zavrete toto tema.

Takze odedneska netocim dema, protoze nejsem zacatecnik a cheaty poznam :]

MAGi
22-03-12, 18:37
Takze odedneska netocim dema, protoze nejsem zacatecnik a cheaty poznam :]

Netoc. Jste vazne vsichni tak hloupy nebo co? Dyt se priznal, ze cheaty mel, nechapu proc resite takove sracky. Absurdni, jste jak deti. Po demu jsem se ani nekoukal, protoze je to zbytecne, mozna, ze ho i mam.

kashpi
22-03-12, 19:18
Tvoje arogance je daleko za měřitelnou hranicí. Nejde o to že se přiznal, ale o to že ty máš ego větší než Paradox. Každej admin tu dělá to co má, jen ty jsi někde mimo? Takže když ti řeknu, že mě dneska točili na CTF a celej server říkal že mám WH a AB, a já sem napíšu "měl jsem cheaty", tak není potřeba demo a dáte mi ban?

Nevím co tu zavádíš za nový pravidlo, ale nelíbí se mi to.
Ale to jako nic ve zlým

BUBEN
22-03-12, 19:33
Netoc. Jste vazne vsichni tak hloupy nebo co? Dyt se priznal, ze cheaty mel, nechapu proc resite takove sracky. Absurdni, jste jak deti. Po demu jsem se ani nekoukal, protoze je to zbytecne, mozna, ze ho i mam.

Jediný kdo se tady chová jako dítě jsi ty. Je jasně napsané, že admin má mít demo. On unban požádal ve správném časovém období a ty jsi mu měl dodat demo. Tak to tady funguje.

soilwork
22-03-12, 20:56
Souhlasim se Zeusem.Ty si magi myslíš,že můžeš dávat permanentní bany jen tak..?To bys taky mohl honem rychle přijít o práva..Je vidět že se chováš profesionálně když nejsi schopný dodat demo. ;)

Ještě s Bubnem souhlas! :D

A zbytečné to neni..Za tuhle drzost a aroganci bych mu vzal práva,to se na mě nezlobte.

MAGi
22-03-12, 21:05
Demo nemam, odstranil jsem ho. Mel cheaty, je to jasny, jaky mate problem vubec nechapu. Ze neni demo? No neni, ale k cemu, kdyz takovych "lam" s cheatami beha stovky, tohle je jasny pripad.

Az budete mit tolik zkusenosti, jako ja, tak mi pak rikejte, jak se chovam ne profesionalne.



UZ ME FAKT SERETE, JAK SE DO ME VSICHNI SERETE, JDETE RADSI HRAT CSKO A ZVYSOVAT SKILL, VAZNETE TO POTREBUJETE VETSINA!
VZDYCKY, KDYZ SE NECO TYKA ME, TAK JE TO MINIMALNE NA 5 STRANEK. HATEROV MAM V P*.

apach29
22-03-12, 21:08
MAGi uz neni FENOMEN

Bezdak
22-03-12, 21:14
Že měl cheaty neni jasný z ničeho, protože si nedodal demo. Jinak jsme lidi a ne roboti, takže chybujem a někdy až dáš fail ban a nebude demo, tak se budeš obhajovat tím, jakej si skill a poznáš cheaty? Příště si demo nech aspoň ten týden.
Nediv se, že se tady do tebe všichni naváží, když se tu nad všechny povyšuješ.

ZEUS
22-03-12, 21:15
Demo nemam, odstranil jsem ho. Mel cheaty, je to jasny, jaky mate problem vubec nechapu. Ze neni demo? No neni, ale k cemu, kdyz takovych "lam" s cheatami beha stovky, tohle je jasny pripad.

Az budete mit tolik zkusenosti, jako ja, tak mi pak rikejte, jak se chovam ne profesionalne.



UZ ME FAKT SERETE, JAK SE DO ME VSICHNI SERETE, JDETE RADSI HRAT CSKO A ZVYSOVAT SKILL, VAZNETE TO POTREBUJETE VETSINA!
VZDYCKY, KDYZ SE NECO TYKA ME, TAK JE TO MINIMALNE NA 5 STRANEK. HATEROV MAM V P*.

Normální admin by mu dal unban, když teda nemá demo a příště si na něj dá pozor, ale jak to tak vidím, tak u tebe to neplatí. Něco na tom bude, když se to týká tebe, tak je to na 5 stránek... Jinak souhlasím s Kashpim a Bubnem.

MAGi
22-03-12, 21:20
BOZE, nebudu davat unban debilovi, ktery cheatuje. Ja fail bany nedavam, uz to mam davno za sebou kor u takovych debilu, ktery to ani netaji.
JESTLI DOSTANE UNBAN, TAK MI VEMTE PRAVA, protoze tohle je vrchol debility a nehodlam s tim mit nic spolecneho + s takovym admin teamem(ne vsechny), ktery hrajou HOVNO, kecu maji plnou hubu.
|B4D B0YS|xXx : honis prispevky? nebo to mam chapat jako jak?
apache, nevim jiste proc si odesel, byl si dobry admin, ale ted uz asi zacinam chapat proc si odesel.

apach29
22-03-12, 21:25
Nekterym muj odchod prisel vhod :)

MAGi
22-03-12, 21:29
Nekterym muj odchod prisel vhod :)
kdyz odejdu ja, tak udelaji oslavu si myslim

ZombieBot
22-03-12, 21:35
kdyz odejdu ja, tak udelaji oslavu si myslim

Ani ne, mě jako admin nevadíš, ale vadí mi tvoje arogance a to že mi na DM dáváš na prdel :D. Ať se u něj dá UB, ať zapne znova, znova ho chytneme. Alespoň bude o srandu víc.

Tučně zvýrazněno znamená srandu...

BUBEN
22-03-12, 21:41
Unban bych mu nedával. Přiznal se, to je fakt. Je to trošku i můj fail, protože tohle se mělo řešit jinde a ne tady na sebe štěkat. Stejně se nic nevyřešilo. Demo je potřeba točit a mít ho týden. Tímto bych to uzavřel.

Ryukyza
22-03-12, 21:42
Ban MAGiho za WH a zadny Demo nedodejte.

Admin Team hrajou na hovno, ale aspon delaj svou praci, coz se o tebe rict neda. Vis kdo hraje dobre ? Normalnej hrac, opravdu nevim k cemu ty prava mas.

MAGi
22-03-12, 21:48
Ban MAGiho za WH a zadny Demo nedodejte.

Admin Team hrajou na hovno, ale aspon delaj svou praci, coz se o tebe rict neda. Vis kdo hraje dobre ? Normalnej hrac, opravdu nevim k cemu ty prava mas.
Myslim si, ze tys mi uz ban za wh a aim daval ne? Muhehe.
Ja je mam pro srandu kraliku.

Flash
22-03-12, 21:49
To bylo nedorozumnení.Ked sem byl prič tak byl múj malý brácha byl na mojem počítači které mu je 12 cheatoval na vasich serveroch. Tak prosím o onban

Vy fetujete, nebo vam jeho opakovany priznani jako dukaz nestaci? Ja si myslim, ze tu vzdycky bylo vsem u prdele, jestli cheatoval "on, bracha, segra, babicka, deda, pes, kocka, etc." a este ste si dali samosku na tom, jakej ste nenapsali dobrej joke, kdyz ste to u kazdy novy zadosti opakovali... nikdy, co si pamatuju se tu takovej unban nedal a snad v tuhle chvili uz nezalezi na tom, jestli demo je, nebo neni, kdyz mate v ruce cheaterovo priznani, nebo jak to vidite?
Me tohle rozum nebere... ja treba taky zastavam nazor, ze admin by mel mit demo aby se cheating dal zpetne prokazat, jenze primo v tomhle threadu mate nejedno priznani samotnyho cheatera, ze mel zapnuto a to je aspon podle me mnohem vic, nez nejaky demo, kde beztak uvidime lojzucz, jak beha se zbrani nalepenou na zdi a ten wallhack ani nezakrejva.

Bezdak
22-03-12, 21:53
Hej nikdo tu nenapsal, že se mu dá unban. Tu jde o princip, že Magi by to demo měl mít a kdyby se tejhleten šašek nepřiznal, že byl zaplej, tak by jsme mu museli dát UB, protože tady fenomén nemá demo.

MAGi
22-03-12, 22:02
Hej nikdo tu nenapsal, že se mu dá unban. Tu jde o princip, že Magi by to demo měl mít a kdyby se tejhleten šašek nepřiznal, že byl zaplej, tak by jsme mu museli dát UB, protože tady fenomén nemá demo.

kdyby jste mu dali unban, tak bych se vzdal prav.

grEy
22-03-12, 22:16
Dalej si mel svoje. To, co sa ti tu ostatni snazia vysvetlit je, ze si mas demo uschovat aspon ten tyzden. Nikto netvrdi, ze davas fail bany, tu to ale pokial viem nechodi tak, ze "videl som, to staci, bol zapnuty, banned". Proste si to demo nabuduce nejaku dobu nechaj, ak nejake nabuduce bude. Kazdy moze spravit chybu a dat fail ban, ale ty asi ne, lebo si dokonaly, ze?

apach29
22-03-12, 22:29
Ano, MAGi je temer dokonaly, chybi mu jen kousek, aby byl jako ja :)

Lallinka
22-03-12, 22:38
JESTLI DOSTANE UNBAN, TAK MI VEMTE PRAVA

Lajk, bude UB? ^^

Kotel
22-03-12, 22:39
Osobni spory si reste pres pm. Cheater se priznal hned na zacatku, zbytecna diskuze.