PDA

Zobrazit normální verzi : _Peachus_ --> :_Koprakek_:



peachus
05-01-18, 14:56
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 241009)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 59 minut a 50 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Tahni'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < _Peachus_ >
[AMXBANS] Tvuj nick: _Peachus_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:161105103
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:161105103
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.89.107.68
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.89.107.68
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_snow)





Poznamka:






Pan Koprakek mi udelil ban.. Za velice zajimavy duvod.. Hral jsem JB.. Simon bylo nejake decko kteremu neslo vubec rozumet.. Tak jsem mu napsal krutou realitu.. Pokud vim tam hrat cska je povolene od 15-cti let.. stim ze mu nebylo snad ani 10.. Kdyz jsem mu toto napsal ´sice trochu vulgarnim vyrazem´ Tak se ozval v chatu uz zminovany Koprakek ktery mi napsal neco ve stylu at si ty kecy necham.. Tak jsem mu odpovedel at drzi hubu.. Pote jsem dostal ban na 24 hodin z duvodu ´Tahni´.. Nevim komu davate prava ale tohle neni normalni.. za Vulgaritu je mute, pokud teda dobre vim.. Tak zadam o UB :-)

Koprakek
05-01-18, 15:00
A co já s tím teď?


- Jakej ty, takovej já.

peachus
05-01-18, 15:01
:DDDDDDD Tak ty jsi na tom asi hodně špatně se životem že? :DDDD Za vulgaritu je mute.. né ban ;)))) a už vůbec ne na 24 hodin :-)

Koprakek
05-01-18, 15:02
Neříkej mi co mám dělat... ban můžu, i nemusím dat, záleží na mě... ban jsem dal, tak jej máš.

peachus
05-01-18, 15:03
Na 24 hodin? :D Za větu: Ty drž hubu? _:DDDDDD

peachus
05-01-18, 15:07
To rovnou můžeš dávat perma bany za to že se tě někdo zeptá na to kolik je hodin :DDDDDDDDDD

Koprakek
05-01-18, 15:08
Nevidím jediný důvod, proč bych měl tu hubu držet, ani mě neznáš a už se ke mě takto chováš. ( Já aspoň tebe) Ty máš admina respektovat a ne mu říkat to, co má vlastně dělat. Je to tvůj problém, ne můj. Jak už jsi asi sám zjistil, jinam se připojit můžeš... A že si nedostal mute? A co já s tím? Stejně by sis s ním vytřel zadek tak se začni chovat, upozorněn si byl. P.S. Pro nechápavé, #2 (http://csko.cz/forum/showthread.php?61791-_Peachus_-gt-_Koprakek_&p=478293&viewfull=1#post478293)

Grakon2702
05-01-18, 15:12
Proti UB.

peachus
05-01-18, 15:24
Pokud si chceš připadat drsně tím že uděluješ bany tak by jsi měl zabanovat i toho Vidlákového bratra.. Přeci porušuje pravidla nejen serveru ale i celé komunity Counter Striku :-)

peachus
05-01-18, 15:46
Celkem pěkný přístup.. Tohle téma skoukne 5 lidí včetně mě a vyjádřil se k tomu jenom koprakek a grakon.. :DDDD

Indian0
05-01-18, 15:56
Celkem pěkný přístup.. Tohle téma skoukne 5 lidí včetně mě a vyjádřil se k tomu jenom koprakek a grakon.. :DDDD

Lebo nikoho nezaujímaš. A je jedno koľko adminov ti dá proti. Ale tak aby ti nebolo málo tak proti.

peachus
05-01-18, 15:58
A to jsem si říkal že je na tom tenhle porál líp něž ty opice z GS.. Asi páss no :DDDDD

Indian0
05-01-18, 15:59
A to jsem si říkal že je na tom tenhle porál líp něž ty opice z GS.. Asi páss no :DDDDD

Správaš sa ako opica a čakáš že sa k tebe bude správať ako k človeku?

peachus
05-01-18, 16:01
Ty taky zalez s těma tvojima moudrama do života :DD To že jsi admin neznamená že se musíš povyšovat nad všechny ostatní pleby na tomhle porátlu :DDDDD

wowz0r
05-01-18, 17:28
Prodlouzit.

KajSinek
05-01-18, 19:27
Jediný kto sa tu snaží povýšiť si ty a robíš to, čo nemáš. Za to tvoje správanie som Proti UB a ešte prídeš za toto žiadať o UB? A ak chceš za toto mute alebo kick, tak tuto nepochodíš. Za toto sa naozaj tvrdo trestá. Ako vidím, tak aj vulgarizmus máš v láske, keďže si dostal včera zákaz s dôvodom " [zakaz k CT] Nesmyslne prikazy, vulgarnost".

Nakladana Okurka
05-01-18, 23:58
Ban za drž hubu je blbost, ale když člověk vidí jakej dement to dostal, tak souhlasím s Koprem.

plejerplejer
06-01-18, 00:51
Zase se jednou za čas vyjádřím. Nevidím jediný důvod, proč by se měl ban rušit nebo zkracovat. Vidím několik důvodů proč by se měl prodloužit. Ergo, nevychovaných machrů je tu hromada, je v pořádku, že si to admin nenechá líbit. Bez ohledu na to, jestli se nevhodně chová dement nebo inteligent.
Norma chování není kam až můžeš jít a co si můžeš dovolit bez toho, aby ti někdo něco musel tolerovat, norma je tam, kde tolerance není vůbec třeba, protože to chování je takové, že není co tolerovat. Tam je hranice. A za ní je ban v pořádku. A drž hubu je za hranicí. Pěkný den.

peachus
06-01-18, 13:29
Ten zakaz k ct jsem taky nepobral.. Jestli příjde někomu jako nesmyslný příkaz -Po otevření cel půjdete do boxu na zadní stěnu a tam pustíte klávesnici,kdo tam nebude do 1 minuty má kill- Tak jako okeee? :DDDD Když mi Grifer říkal že jsem píča a takové lidi nepotřebuje u CT stím že mi dal kill za to že T nedodržovali pravidla a já je zabíjel je taky pěkný.. Zákaz zabíjet jsem neměl ;)) A když tomuto člověku řeknu- Drž hubu kurva, tak jsem vulgární ale on ne.. Taky logika :DDDDD

Koprakek
06-01-18, 13:32
A jak chceš jít do boxu NA zadní stěnu?

peachus
06-01-18, 13:34
:DDDDD Všichni to chápou tak že si mají stoupnout ke stěně naproti vchodu kterým se tam leze.. Jenom zase pár vybraných jedinců to bere až moc doslova.. :DDDD

peachus
06-01-18, 13:35
Tohle říká snad každý.. Dokonce to používají i admini.. Ale k CT furt můžou :OOOOO

Koprakek
06-01-18, 13:37
Asi si pleteš portál, zde z adminů to nikdo nepoužívá. Brát do slova by se to mělo, když to nařídí Simon. Je to nesplnitelný příkaz. Ale to zde teď nebudeme řešit. Jedná se o tvůj ban.

Grakon2702
06-01-18, 13:41
Ne, normální člověk toto opravdu nepoužívá. Říká se prostě k zadní stěně a basta. To, že to nějaký retard zavedl na gs do takové míry, že tady toto lidi používají normálně, je fakt na pováženou. Tady jsme však normální lidi a toto netolerujeme po celou dobu, co náš JB existuje. Jestli se s tím nejsi schopen smířit, u CT si u nás nezahraješ. A to, že ti někdo nadává, to je samozřejmě špatně, ovšem nemůžeš taktéž odpovídat urážkami. Máš dotyčného člověka nahlásit.

Víš, kdybys přišel, přiznal se, omluvil se a slíbil, že už to neuděláš, žádost by vypadala úpně jinak a možná by ses i dočkal snížení trestu. Ovšem s tímto arogantním jednáním od nás neočekávej žádnou vstřícnost.

Nihilia
06-01-18, 17:48
Vzhledem k celkovému vyjadřování zde na fóru jsem pro ban na 3 dny.

Koprakek je admin a ty ho máš respektovat, ať se ti to líbí nebo ne. Pokud se ti to nelíbí, nikdo tě tady nedrží a můžeš jít zase o dům dál.

Samco
06-01-18, 22:01
Toto, čo tu stváraš je smutné a na tragikomedické zaplakanie.

Koprakek
08-01-18, 10:55
Lck.