PDA

Zobrazit normální verzi : Leatherin --> svat



Leatherin
06-01-18, 13:23
Vypis z konzole:




[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem ;whab
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'wh abh'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:242071686'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.102.65.159'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Ziadam admina o vycasovane demo!
Dakujem :)

svat
06-01-18, 13:29
Čus,

tady máš demo (http://csko.cz/dema?UPD=mDN30XK4).

ten abh tam je jenom po pár skocích co jsi dal na konec, ale jinak hlavně tam máš wh.

Poprosím adminy o vyjádření!


e/ vyčasuju ti to, až když budou admini nesouhlasit. :)

e// popřípadě ještě dodám hltv, ale podle mě na demu je wh jasně vidět. dost kouká přes zdi..

Leatherin
06-01-18, 13:46
:D :D Neviem či tam aj niečo vyčasuejš možno su tam 2 či 3 časy ani to nie :D
Viem že je to zakázané ale v niektorých prípadoch ako na rebriku a za bednou so mal info pretože s hráčmi JEDINE JAPONSKO MOTO CROATIA 2018 a Don salieri s nimi som bol na TS-ku :)

Ale počkám si aj ja na vyjadrenie ostatných

plejerplejer
06-01-18, 16:16
1. Demo je přinejmenším takové, že lze konstatovat, že jsi v několika případech věděl - ano mohlo by to být vysvětleno spoluprací s někým přes komunikační program.
2. Časování není povinnost admina.
3. Jeho povinnost je důkaz, ten jsi dodal ty.
4. Pravidlo číslo 2: Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack.
5. Ban máš oprávněně.
6. Pěkný den.

Bee
06-01-18, 16:43
Pokud se tedy přiznal že si radili přes teamspeak jsem rovněž pro stejný tresty i kolegům.


STEAM_0:0:81144413 31.130.161.163 Don Salieri
STEAM_0:0:212631495 158.255.26.9 JEDINE JAPONSKO
VALVE_0:0:1009513830 31.130.161.163 MOTO CROATIA 2018

Leatherin
06-01-18, 18:17
Ty hráči čo su tú spominaný čo so mnou volali prezrádzali ale iba svoje pozície :) ale aj to je zakázané?

DajMen
06-01-18, 19:04
Ano...Mám ještě demo s třemi časy,hodím ho tady jak budu mít víc času,ale podle toho co jsem ho poznal na vánočním,tak jsem si jistý,že si minimálně radili.

Pelargos
06-01-18, 19:06
Pozrel som si to demo 2x. Prva polovica dema nic moc, jedine jedna akcia, ked boli ti dvaja hore na balkone ale dobre, to islo o hracov, ktorych si mal udajne na TS a mohli ti povedat, ze su tam. Ale tak cca od 6:30 to uz zacalo byt zaujimave. Tam si isiel na istotu aj po hracoch, ktori neboli s tebou na TS a dost pekne si si na nich mieril cez stenu. Za mna je to WH a povedal by som, ze tym TSkom sa to len snazis zakryt. Okrem toho aj keby islo len o TS, co urcite nejde, tak aj tak by bol ban opravneny, kedze radenie je zakazane a je to aj v pravidlach.

Okrem toho ma na deme zaujal aj ten Fad3X, tak som si ho este teraz cekol v hre a dostal tiez ban :)

DajMen
06-01-18, 19:13
http://csko.cz/dema?UPD=xPyoQHjT

12:42 - Vidět ho nešlo,šel na jistotu
13:27 - tady oba ty killy celkem směšne

Tak tady jsou 2 časy,ani 1 z těch hráču co si zabil nebyli ti,co jsi tady vzpominal,za mě je to taky WH

svat
06-01-18, 19:28
Okrem toho ma na deme zaujal aj ten Fad3X, tak som si ho este teraz cekol v hre a dostal tiez ban :)


Toho jsem si checkoval taky ve hře, a říkal jsem si že něco má, ale nestihl jsem ho.

e/ ještě tady hodím demo z minulé mapy, a tam jsem věděl na 100% že to wh má, můžete sami posoudit.

http://csko.cz/dema?UPD=8mkRR8wz - enjoy

Leatherin
06-01-18, 19:39
:D :D dajmen ty vieš teda rozosmiať ! ak by si nemal ako admin ten adminspect tak ani nevieš rozoznať cheat od skillu :D :D :D :D :D ale som rád že si sa vyjadril :D a že si ma sem tam aj natočil :D :D
- Ďalej tu píšeš že na 2 časoch som nezabil tych ktorý my radili... oni už boli mŕtvý a sem tam mi poradili kde su enemy... niekedy to bolo iba pre urýchlenie kola :)
Pelargos - k tebe iba tolko su tam iba 2 časy kde mi poradili prvý bol ten rebrík a druhý čas bol na bananáne napravo CT za krabicou bol to Hráč MOTO CROATIA ktorý so mnou skajpoval a prekecol sa že je na banáne :) to je celé potom je demo podľa mojho názrou CLEAR .... a nakonci to ako kempili na Bčku v tom výťahu tak to sa neda čas pretože keĎ som bol pred plantom tak tam začali strielať s famasa najskor som si myslel že su na bočnej a nakoniec boli až v tom výťahu :)

DajMen
06-01-18, 19:42
JJ protože ty toho skillu máš na rozdavání :)))
Akorát ses přiznal...TS,skype je považováno jako WH

Leatherin
06-01-18, 19:45
To demo je podľa mňa výsmech! japonec každe kolo chodil buď šachta alebo kempil pri šachte takže som vedel že tam niekde bude .... to je tak točiť demo z posledného kola :/

Leatherin
06-01-18, 19:47
:D :D dobre teda ty PUBLIC master ! :D na publicu to hráš na šefa a pride gather :D a ani si neštuchneš! :D ako to je možne? ... škoda že som ta tiež v niektorých prípadoch netočil pretože tiež tie predstrely neboli niekedy primerané :)

DajMen
06-01-18, 19:49
My jsme spolu i někdy hráli gather? Ale jestli chceš mužem.Já se branit nebudu :)

Leatherin
06-01-18, 19:54
HLTV --- je odkedy dôkaz? .... ty sie tiež ADMIN na urovni :D bez adminspectu by si nemohol byť adminom ale tak čo čakať od 18 ročného chlapca :)

svat
06-01-18, 20:03
HLTV --- je odkedy dôkaz?


od kedy? Vždy je hltv důkaz když adminovo demo nestačí:))

navíc ses přiznal sám že jste si radily, takže uzavřit a zabanovat asi i ty další jeho kamíqy

Leatherin
06-01-18, 20:09
tak potom načo točíš to demo ked je jednoduchšie si stiahnuť hltv? :D :D takýchto adminov ako si ty by som do rána nasral plný kýbel :) s pozdravom :)

svat
06-01-18, 20:11
tak potom načo točíš to demo ked je jednoduchšie si stiahnuť hltv?

hltv není vždy k dispozici, ale tobě to vysvětlovat nemá cenu když si zapneš i na steamu :)))))))))

běž už za svojíma kamiqama :)))

Leatherin
06-01-18, 20:15
a už si poslal tie časy kde je konkrátne podla teba zapnute? :D ty ťažký cheathunter?

svat
06-01-18, 20:23
a už si poslal tie časy kde je konkrátne podla teba zapnute? :D ty ťažký cheathunter?

Není moje povinost je psát, vyjadřilo se ti tu dost adminu :)))

Leatherin
06-01-18, 20:38
aha však to je najlepšie :D :D ty si iba natočil a ostatný nech napišu :D :D

anakin_pok
06-01-18, 21:01
Za mě je ban oprávněný, wallhack. Navíc je tady to opakované přiznání, že si radili. A co se týče kultury slova řešeného hráče, nevím, proč se tu všichni snažíme něco dokazovat, a jsme uráženi. Nejlépe by bylo žádost locknout a dále neřešit.

Leatherin
06-01-18, 21:33
Tak nato že si dôchodca tak by som čakal lepší posudok :(
Jasné že sme si radili každy povedal že kam ide alebo pojde dalšie kolo ale nebolo to radenie o tom že sme prezrádzali polohy enemy ... polohy enemy sa prezrádzali až vtedy keď si napr. hráč neplnil svoju povinnosť že bolo plantnuté a nešiel defus alebo bol drop a niešiel si pre bombu .... alebo na mape assault winter nešiel daný hráč pre HOSTAGE :) alebo keĎ niekto zbytočne ako bot kempil pri HOSTAGE :)

Burak1
06-01-18, 21:55
wh bez debat po prvních 2 kolech

Samco
06-01-18, 21:56
Demo som zatiaľ nepozeral, ale ani mne ste sa už na Vianočnom nezdali. Vtedy som si aj myslel, že si minimálne musíte radiť.

DajMen
06-01-18, 22:08
Co to meles o hltv? Hltv se točí tuším na 30fps třeba proto se točí dema,ma vice fps :) Další věc ze jak docis demo ukazuje ti to enemy na mapě....Takže to máš jednodušší,ale ano ty jsi pravy cheathunter a máš super slill s K:D 2.3 :)
Fakt by se to tu mělo zamknout bo to nema cenu

Indian0
06-01-18, 22:22
Radili ste si už aj počas súťaže. Večne s kolegom si bol v opačnom týme a ja som vás potom presúval aby ste hrali spolu. Mne sa nechcelo v tom všetkom prehrabávať, ale komu sa chce nech si prezrie HLTVečká z vianočného serveru z čias súťaže. Demo od svata som nepozeral, keď budem mať čas tak ho prezriem a editnem. Ale tým, že ste si radili som si stopercentne istý. Bohužiaľ v pravidlách to máš jasne napísané, že aj to môže byť považované za wh. Bol by som aj pre kratší ban, ale tvoj prístup tu v žiadosti ma od toho odradil.

Leatherin
06-01-18, 22:36
Odmietam akéhokoľvek sudcu. Tým môže byť iba Boh alebo jeho hlas v mojom svedomí.
Kto zaobchádza so všetkými ľuďmi rovnako, uráža tých, ktorí sú lepší.
JEDINE SRBSKO ; l E A T H E R I N
__________________________________________________ ______________________________________
mne to príde tak že nie každy kto tu má práva dokáže rozoznať cheat od skillu, ma zapnute zvuky pri pozerani dema....
keby nebol adminspect tak polka cheaterov čo tu bola na serveroch tak hrá dalej ....
Ďalej tu napíše niaky Burak že hneď v prvých dvoch kolách si videl že mám wh.. ty si bol niekedy na vianočnom servery a videl si ako hram? ako sa správam na servery na ake pozície chodím na daných mapách a pod...

DajMen
06-01-18, 22:38
Ano takže my koukáme dema bez zvuku :DDDD
Ty jsi ten pravý cheathunter :D Já mam dost

Leatherin
06-01-18, 22:41
čitaj s porozumením ... dobre? ja som písal o tom že už to nieje ako kedysi, že admini nemali žiadny admin spect a museli sa vo vačšine situáciach spoliehať na zvuky..
ty teraz ako velký pan admin si zapneš adminspect a keď niekoho uvidiš ako sa pozrie do steny za ktorou je nahodne enemy tak hneď perma :)
Sa zobuď prosím ťa už ....

svat
06-01-18, 23:04
fakt už to lockněte, už se tu řeší hovna, hráč cheatoval, řeklo to více adminů, není co řešit.


měj se

DajMen
06-01-18, 23:05
Předtím se stahovalo demo dalo se na NS a zaplo de wh abys to viděl,takže tě to vyjde nastejno,jen ti to ušetří práci ty inteligent...Ano my nepozname wh jen ty ano :) Se těším už na gather

Leatherin
06-01-18, 23:09
Si myslíš že ja neviem ako sa to kedysi robilo alebo čo?
Ty sa prosím ťa nikde neteš ... to nieje žiadny public style ako to ty vieš ... že čupnem s awp do plantu a čakám ...

Indian0
07-01-18, 19:00
Prezrel som demo. Je tam WH.

Maaaaaaaaaaja
08-01-18, 08:31
Necháte to pls jeste otevrene ? :D Rad bych se podival :D ..... k typkovi ... HLTV dukaz je ... pokud pochybujes, tak bych radsi mlcel na tvem miste ...

Leatherin
08-01-18, 18:30
Už prešlo 48 hodín a stále tu nepadol finálny verdikt...

Bee
08-01-18, 19:17
Finální verdikt už je jasnej dávno, tím že jsi přiznal že jste si radili přes teamspeak perma ban zůstává , teď už tu jen řeší jestli jsi k tomu používal i wallhack , na demo jsem ani nekoukal , páč mi stačí že jsi se už přiznal.

Koprakek
15-01-18, 17:15
syyyyyyyyy