PDA

Zobrazit normální verzi : nihilia



Kotlys
06-01-18, 14:08
nepatri uz do at teamu kdyz ho vyprovokuje jen blbe "drz hubu" a kvuli tomu da ban...a to uz psalo hodne lidi ze banuje, kdyz je v nervech nebo ho nekdo stupidne vyprovokuje.

kdyz je vklidu nedava bany ktere ma davat, kdyz mas spatnej den tak da tolik stupidnich banu az je mi ho lito

prosim o odebrani prav, uz to nepotrebuje kdyz ze svyma nervama neumi :) a to uz se budes i zenit brzy, budes vychovavat svoje deti v nervech jen kvuli tomu ze ti random hrac rekne drz hubu? :D:D:


vzpamatuj se a dej mi unban... sam vis ze to byl zbytecnej ban....je to stiznost i zadost o unban, takze to tu nechte.

Koprakek
06-01-18, 14:09
To samé je i zde --> http://csko.cz/forum/showthread.php?61791-_Peachus_-gt-_Koprakek_

Asi společně s Nihiliou myslíme.

Grakon2702
06-01-18, 14:12
https://i.imgur.com/BpdWFEH.png

Proti UB. Známá firma.

Nihilia
06-01-18, 14:14
S UB nepočítej a neotravuj mě s těma tvýma nesmyslama. Je zajimavé, že 98% hráčů hraje normálně a dojdeš ty a hnedka tam meleš do mikrofonu kraviny a když ti někdo něco řekne, tak ho hnedka posíláš do prdele apod.

Je ti přes 20 roků, tak se podle toho začni taky chovat a pokud se tam chceš "vytahovat" před nějakýma desetiletýma děckama a dělat tam ze sebe zajimavého, tak to je spíše smutné, že se snižuješ na jejich mentální úroveň.

Leilloo
06-01-18, 14:31
Ja nechapem preco stale nema permu aspon na ttt? Vsak jeho historia je dost velka stale dostava bany a je nepoucitelny....PROTI UB

Kotlys
06-01-18, 14:34
naser si vis jak to bylo a pises hovna.

Jeremy
06-01-18, 14:49
Nihilia ak rozpráva somariny do mikrofónu alebo tam spieva tak ho kickni. Ja mu to robím vždy a teraz keď prídem na server tak je kľudný lebo vie, že ak začne robiť somariny tak mu dám kick. Samozrejme som proti ub keďže si viem predstaviť čo tam robil.

Kotlys
06-01-18, 14:51
hej tam mi dej unban nihi a kdyz budu delat somariny tak mi date perma a hotovo konec smytec co?

ale napisu vam to jak to bylo, detektiv byl pod palbou, rikal proste ze je to oplatka, a s klidem hraci ho nechali projit
no ja pak do mikrofonu rikam ze proc ho nezabili, at to nehrajou, ze jsou ubozaci a to se nihimu nelibilo asi nebo mi to chtel oplatit ze srandy
tak napsal je to kotlicek, kdo ho nezabije bude ubozak, no a uz xkrat jsem mu vysvetlovat ze hraju ze srandy a neberu to vazne tu hru, tak jsem mu proste rekl trosku vic nahlas drz hubu nihilo a dal mi ban...tot vse nic to nebylo

nihi ja za to nemuzu ze mas spatne dny, i my mame spatne dny a musime to prekousnoout :) pokud mi neverite tak neverte, ale takhle to bylo a za toto ban,fuuu trochu divny.

Deda z Depa
06-01-18, 20:30
PROTI UB + jsem za prodloužení a to rapidně a ne jen na TTT.
E: Víš co kotlicku ... mám krámy takže i blbou náladu ... ale podle tebe to tak má asi celý AT.

Kotlys
06-01-18, 20:34
ty se nevyjadruj jb admine, nestojis ani za kus reci

Deda z Depa
06-01-18, 20:38
Z celého svééého srdíčka se ti omlouvám za mé vyjádření.

Leilloo
06-01-18, 21:47
Lebo ty teda stojis Kotlicek :) Ani by som sa ti sem nevyjadril len o5 si dostal ban a znova za nic nemozes a ban bol nepravom ako stale :) Si proste idiot co sa nevie spravat a preto by som bol rad kvoli tvojej histori a tvojmu spravaniu aby si dostal permu na ttt lebo tak ci tak dostanes dalsi a dalsi a dalsi ban...

Samco
06-01-18, 21:53
S takou históriou akú tu máš by si radšej ani nemal nič do chatu písať. Ako som už tvrdil dávnejšie, takýchto ľudí tu naozaj netreba.

metanol
06-01-18, 22:36
Proti UB. Vzchop sa už kotlicek a začni sa správať normálne, chováš sa jak 14 ročné decko. Buď rád že tu stále môžeš hrať s tvojim správaním.

^SeaBi
06-01-18, 22:36
“hl. hrac” nic ve zlym, umis byt pohodar na tsku pri gedru ale ta tvoje pisnicka, jak je to nepravem je dost ohrana, proti ub.

DajMen
06-01-18, 23:11
Nejsem JB admin,ale další adept na permu jak to bylo s daxerem...Bude dělat sračky pořád pokud už nedostane pořádny trest

Kotlys
07-01-18, 10:56
jak jsem psal dalsi ban mi dejte klidne permu :) muzete lock

Koprakek
07-01-18, 11:24
Lck.