PDA

Zobrazit normální verzi : Grifer_CZ --> KajSinek



Grifer_CZ
06-01-18, 21:08
Hráč
Grifer_CZ


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:89869430


IP adresa
213.155.254.14


Udělen
06-01-2018 - 19:21


Délka BANu
30240 minut


Vyprší
27-01-2018 - 19:21 (0 měsíců 2 týdny 6 dní 21 hodin 54 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Umyselne FKs, demencia, neznalost


BAN dal Admin
KajSinek (KajSinek)


BAN dal Server
csko.cz | Zombie Apokalypsa



Nechápu proč jsem dostal zákaz k CT. Žádné pravidlo jsem neporušil a už vůbec ne to z čeho jsem dostal zákaz. Mysim si, že je to blbost a že admini mi dávají BANy za úplné blbosti. + Za takovou ******** (blbost) zákaz na 3 týdny ? Jako vážně ?

Jo a proč mám BAN na IP na jméno Player ? http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=241154 (má stejn ou IP adresu jako já)

Mr.Blue
06-01-18, 21:18
Nechápu proč jsem dostal zákaz k CT. Žádné pravidlo jsem neporušil

Keď si nič neporušil tak prečo si si nepožiadal o UB a dávaš to do sťažností ?


Za takovou ******** zákaz na 3 týdny ? Jako vážně ?

V prvej vete píšeš že nevieš začo si ten ban dostal a v štvrtej vete už vieš ?

E:
Jo a proč mám BAN na IP na jméno Player ? http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=241154

Takže si chcel obchádzať ban na NS ?
Teraz dostaneš aj tam ban :taunt:

- Dneska ešte prehadzoval zbraňe v zbrojke tak mu KajSinek kľudne pridaj lebo upozornenie mu nestačilo.

Grifer_CZ
06-01-18, 21:24
Cože ? Neobcházel já jenom píšu, že o tom vůbec nic nevím. -_-

KajSinek
06-01-18, 22:25
Takto, ban máš za úmyselný FK, ktorý si dal s delami. Je mi šuma fuk, či si to urobil náhodou, či naschvál. Sú to proste 2 úmyselné FKs, len ty si vlastne vôbec nepamätáš, že čo si spravil. Ďalej si sa rozhodol, že potrebuješ náboje, tak si väčšinu zbraní počas HVD presunul k lékarničkam. Teraz prejdem k tej matematike 3 týždne, takže. 2 týždne za úmyselný FK + som ti dal demenciu, že z dela, kedy mal byť box a chcel si napomáhať jednému hráčovy ( 3 dni ) + 3 dni za prehadzovanie zbraní a zaokrúhlil som to nahor ako sa v matematike má, takže máš 3 týždne zákaz k CT.

K banu na nick player, tak je to zhoda náhod v zdielanej IP. Môže sa stať, že hráči majú zdielanú IP, či dokonca aj ID v csku.

E: Ďalej nech sa to rieši tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?61823-Grifer_CZ

Grifer_CZ
06-01-18, 23:15
Dva týdny za "úmyslné" FKs + přeházení asi 5 gun abych mél nábje při HVD ? Vadí mi to, že si ani nezjistíš důvod nebo něco o tom co jsem udělal a dáš mi jen tak na 3 týdny BAN (zákaz) za takové ******** ? Tak to nevím jestli mě patří BAN (zákaz) za demenci. :) Tohle je prostě retardované. (můj názor tvůj se může lišit :) )

KajSinek
07-01-18, 00:16
Môj názor máš hore :) Tento názor zmenia iba ostatný admini. Obyčajne za úmyselný FK /FKs, čiže 1 - 2 FK s tým, že to človek spraví naschvál, čo si ty urobil, tak 2 týždne a pri MFK, čiže 3 a viac FKs s rovnakou podmienkou, tak 3 týždne. Demencia je pre mňa aj to, že si naschvál pobežíš na loď a začneš si strielať po téčkach, ktoré majú box s vetou, že komu máš pomôcť. Následne vystrelíš znovu a znovu a zabiješ oboch. Je mi jedno, že prečo si to urobil, ale urobil si to naschvál t.j. úmyselne.
5 gun? To je celkom dosť si ich brať naraz, takže ty si nemáš brať celý stôl, ktorý tam je a naraz s nábojmi. V živote som nevidel hráča, ktorý by využil cca 550 nábojov pri HVD s M4 a AK-47.

Grifer_CZ
07-01-18, 00:37
1. Rád bych věděl zdroj z kama to máš. 2. 2 FKs byly neůmyslné (nestřílel jsem po vězních) 3. Nevím kde je Demence hrál jsem úplně normálně Simon do mě začal bezdůvodně střílet tka jsem šel na loď a omylem jsem trefil vězně bylo HVD. 4. Hráči neustále porušují pravidla a ty mi kvůli takové ******** dáš zákaz. Takže ta demency by jsi měl dostat spíš ty. -_- Takové jednání (a chování) adminů/a mi už vadí.

Latins
07-01-18, 00:45
Délka banu v pořádku. Očividně hráč neovládá pravidla v potřebné míře.

FK´s - Týden. Demence - Týden (Jelikož si dal FK´s). Neschopnost - Týden (Neovládáš pravidla v potřebné míře).
3 týdny výsledek. Celkem pěkný, nemyslíte? :happy:

Urážky admina zde na forum? To by chtělo nějak potrestat. Ať se trošku zchladí.

E//: Dodatek. Nehádej se. Je to pro tvoje dobro. Tady stejně nic už nevyřešíš.

Grifer_CZ
07-01-18, 00:48
-_- tohle je ignorování toho co jsem napsal :) a to nejsou urážky to je můj názor na chování adminů

KajSinek
07-01-18, 01:03
Počúvaj tu chlape, aby nebolo povedané, že ja som tam nebol, tak tu je demo ---> http://csko.cz/dema?UPD=0VN7DRXx . Tam máš presne, že koľko bolo zbraní a nebolo to 5 a smiať sa tomu, že ich zabiješ naschvál je pre mňa demencia tiež. Simon nezačal vôbec ako prvý, ale dokonca nezačal vôbec okrem toho ako si do neho strielil s delom. Vtedy do teba vystrelil na upozornenie, ale úprimne na jeho mieste by som ťa ja zabil hneď za rušenie simona.
Čas od kedy odporúčam pozerať demo je 20 : 00 : 00 .
Nech sú tie vyjadrenia aj na nejakom podklade.

Latins
07-01-18, 01:11
Nehorázné chování hráčů na serveru je podle tebe v pořádku? Nebo urážky, které směrují na adminy? (Např. Ty si úplný krypl Unavený Jue.! Proč to nebanuješ, když jsem ho viděl!)

Admin banuje to, co vidí... Myslím si, že admini jsou v několika směrech velice ohleduplný.
Budu mluvit sám za sebe. Osobně dávám velmi dlouhé bany všem, co porušují pravidla za CT. Ale pořád jim dávám šanci hrát za T, aby se to naučili a uvědomili si svou chybu.

Na druhou stranu zase ignoruji sprostá slova na serveru, nějaké urážky na mě či nějakého hráče. V tomhle porušuji pravidla já. Ale přece jenom, kdybych měl striktně banovat všechno podle pravidle, tak si polovina serveru nezahraje.

Věta na závěr. Toleruj ADMINY a neprovokuj je.

Grakon2702
07-01-18, 11:27
Demo jsem viděl. Zákaz je oprávněný.

Grifer_CZ
07-01-18, 12:03
Taková ignorace toho co jsem napsal. -_-

Koprakek
08-01-18, 12:06
Ban v poradku

Koprakek
10-01-18, 13:06
Lck.