PDA

Zobrazit normální verzi : Stižnost na Admina shamik



Gorkan
19-03-12, 16:51
Jmeno: Shamik-Freekill-Jailbreak

admin mi dal freekill měli jsme stát u steny stál jsem tam nebylo mu rozumnět co máme dělat řekl jsem "shamiku nejde ti rozumět" a dostal jsem kill jedná se vlastně o dvojnásobnou stižnost zaprvé že admin na jailbreaku nemá kvalitní mikrak a že dává freekill

dekuji

Gorkan alias Dobrman

Larodar56
19-03-12, 16:59
Je tu možnost, že řekl ať pustíte klávesnici a ty si doplnil mezeru. V tomhle případě to fk nebyl. Mikrofon má myslím dobrý, jen si ho někdy musí dát blíž k držce.

Tupelko
19-03-12, 17:05
Rozumět mu šlo.

cYtronka
19-03-12, 17:07
A čo chceš dokázať vlastne týmto príspevkom?

Gorkan
19-03-12, 17:08
nešlo jinak pravě jsem řekl ze jsem na něho dal stižnost zaco jsem dostal freekill a stejně tak asi 3 dalši vezni kteří byly zadní stěny přicemž jsme neměli dělat nic jiného on nedělá zádné velké chyby ale jenom kiksy je to prostě normalní člověk ale na funkci admina dle mně není připravenej tot muj nazor

Kuzli
19-03-12, 17:16
Shamik má mikrofon v pohodě. Jak psal Laro někdy je třeba si ho dát blíž k puse, ale to neni tak hrozný. Podle mě to žádnej FreeKill nebyl. Jen si udělal co bylo zakáné, akorát to eště neznáš. Stačí dát /menu a občas si to přečíst. Takovejch lidí je tam plno. A dávat stížnost kvůli 1 FK je blbost.

Shamino
19-03-12, 17:18
Co mám podle tebe dělat?Je tam 15Tček a jediný ty mě neslyslišíš.To si mám podle tebe koupit nový mikrofon jen kvůli tobě?

Kuzli
19-03-12, 17:22
Takový případy známe. Ti zrovna někdo volal na skajp a tys než si to ukončil tak tě zabil, a ty se chceš jenom hádat.

Shamino
19-03-12, 17:25
Pokud je vše vyřešeno tak prosím o LOCK

Charon35
19-03-12, 17:25
Často sa stáva, že hráč len nepochopí o čo ide. Ani sa neopýta v hre a hneď beží na fórum. Bez dôkazu to je na nič. Lock please, zbytočný thread.

Gorkan
19-03-12, 17:27
nn nebylo slyšet na skype jsem nebyl a mikrofon muže byt dobrý ale ked není slyšet tak je to vetšinou chyba ct a za tím si stojim ale ok podvoluju se

Charon35
19-03-12, 17:30
1 FK, robíš z toho jak keby si mal ročný ban. Sa stáva. Aj ja som dostal pár FK a nebežal som hneď na fórum. :)

btw, neviem aká situácia tam bola, ale podľa tvojej "sťažnosti" to vyzerá nasledovne:

Jmeno: Shamik-Freekill-Jailbreak

admin mi dal freekill měli jsme stát u steny stál jsem tam nebylo mu rozumnět co máme dělat řekl jsem "shamiku nejde ti rozumět" a dostal jsem kill jedná se vlastně o dvojnásobnou stižnost zaprvé že admin na jailbreaku nemá kvalitní mikrak a že dává freekill

dekuji

Gorkan alias Dobrman
Čiže ste mali mať pustenú klávesnicu a ty si prehovoril. Takže si nemal pustenú klávesnicu, čiže kill. Nie FK. :)

Kuzli
19-03-12, 17:34
Stačí za sebou vypnout televizy. Většinou to chybou CT neni, ale chyba je na tvojí straně. Kup si sluchátka a už se ti to nestane.

E: A měly ste vůbec zaplý mikrofony? To bude ta chvilka nepozornosti.

Gorkan
19-03-12, 17:36
ja mam sluchatka ale stane se

Kuzli
19-03-12, 17:38
Jak napsal Charon. Je to vyřešené.

Svacinar
19-03-12, 17:38
Já nechápu o co ti jde. Chceš aby přišel o práva kvůli tomu, že si ho neslyšel? Can't be serious...