PDA

Zobrazit normální verzi : h3seal. WF0 kLAN --> Indian0



h3seal
09-01-18, 20:25
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 241439)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < h3seal. WF0 kLAN >
[AMXBANS] Tvuj nick: h3seal. WF0 kLAN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:2136653650
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:22049272
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.77.232.37
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.77.232.37
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Indian0 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






demo pls

Indian0
10-01-18, 15:04
DEMO (http://leteckaposta.co/920082346/503/cs)

Je kratučké lebo leftol.

Pelargos
10-01-18, 15:27
Neviem ale mne to demo pride fakt kratke a hlavne tam neni poriadne ziadna akcia, ledva pol kola. Mozno by to chcelo nejake HLTV kuknut. Co ma vsak zaraza, ze typke meni ID s kazdym connectom, uz len za to by som ho vyfackal.

h3seal
10-01-18, 15:33
Demo krátké, nedostatečné důkazy, poprosím o Ub. Dík

DajMen
10-01-18, 16:12
Jsem pro UB

Indian0
10-01-18, 18:19
UB mu nedám ani keby sa na hlavu postavil. Ešte že máš tu drzosť sem dôjsť a žiadať o UB keď vieš že si cheatoval. Neskôr dodám HLTV.

+obchádzaš (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=241496)
+ tie ďalšie 2 bany za cheaty

-HLTV nešlo

h3seal
10-01-18, 19:12
1. ban 19-08-2013 - 20:59 - každý to zkusil
2. ban 25-10-2016 - 10:41 - ten si nepamatám, každopádně po čase se mi zrušil..
Nemůžeš mi dát ban za to, že se automaticky smazaly. :ddd

Nezájem, nemáš demo - není důvod mít ban :))) čekám ten ub

ještě mi dáš ban za demo, které mělo 30sec, myslíš vážně?? kdyby se toto stalo na jinom portali hned akademicke prava či zrušenie, zákl. chyba začátečníkov. Pokud máš podezření, že někdo cheatuje, měl bys natočit dostatečné demo na to aby si mohol použít amx práva. a ne že mi daáš toto :dddddddddd jsi k smíchu, někdo kompetentní aby vyhodnotil tuto situaci?:)))))

Burak1
10-01-18, 19:18
Můžeš mi říct, odkud sis stáhl csko? Co tak vidím, tak se ti pravidelně mění ID, to dělají převážně cheaterské cska.

Indian0
10-01-18, 19:29
UB ti nedám pretože som si 100% istý že si cheatoval. Ja keď chybu spravím, tak si ju uznám. Lež tu som nechybil.

Indian0
10-01-18, 20:11
A čo tento ban (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=226082)?

h3seal
10-01-18, 20:29
prečo se koukáš na to co bylo před xx mesicemi / roky? prostě mi dodej demo kde je jasně vidět ab, wh, multi či něco co přece mám a přestaň se vymlouvat na něco.. a prosím něco delšího než 30sec :ddddd zkrátka, jsi si jistý? dodej důkaz v podobě dema:))) dík, jinak ub inc

h3seal
10-01-18, 20:32
nevím odkud jsem si ho stáhl, mám ho tu už hezkejch pár let.. přestaň řešit moje sid, jsme tu kvůli 30ti sec demu, tak to vyřešme :dddd

Indian0
10-01-18, 20:36
nevím odkud jsem si ho stáhl, mám ho tu už hezkejch pár let.. přestaň řešit moje sid, jsme tu kvůli 30ti sec demu, tak to vyřešme :dddd

UB tak či tak nedostaneš, obchádzaš aktívny ban, tvoja história, moje presvedčenie sú myslím že dokopy dostatočný dôkaz ktorý prekryje aj to 30 sekundové video.

h3seal
10-01-18, 20:45
ne no :dddd vieš co je to důkaz? takže když jseš admin, dáš na pocit? a zabanuješ celý server? :) nezájem, dodej demo. tady nejde o tvůj pocit kááámo. ani o historii, minulost je minulost, bany vypršely a nenechám si dát ban za něco k čemu nejsou důkazy jen pocity admina.

obchazám? nevím jak ale mohl jsem se připojit..
moja historia? okaa, takže když někdo na serveru měl ban za nějaký cheating, nebo tak , ihned mu napálíš ban za to co se stalo? protože máš PŘESVĚDČENÍ?
je hezký, že máš subjektivní názor, to je fajn, každý ho má, ale důkaz (demo) bys už konečně mohl dodat.

dohadujem sa tu o tom, že ty nemáš demo ale máš svůj subjektivní názor a moji historii (minulost) a z toho nepřiznáš chybu? protože jednou ban? navždy ban? tak proč se ty bany automaticky ruší? když je tu TADY pan INDIANO, který ti napálí ban za 30sec demo a svůj názor a pozoooor ještě k tomu historii?

jako nevím, ale toto je bez důkazů, očividně tento panko nemá další důkaz o mém "čítování", tak pls ub a lock?

Indian0
10-01-18, 20:50
ne no :dddd vieš co je to důkaz? takže když jseš admin, dáš na pocit? a zabanuješ celý server? :) nezájem, dodej demo. tady nejde o tvůj pocit kááámo. ani o historii, minulost je minulost, bany vypršely a nenechám si dát ban za něco k čemu nejsou důkazy jen pocity admina.

obchazám? nevím jak ale mohl jsem se připojit..
moja historia? okaa, takže když někdo na serveru měl ban za nějaký cheating, nebo tak , ihned mu napálíš ban za to co se stalo? protože máš PŘESVĚDČENÍ?
je hezký, že máš subjektivní názor, to je fajn, každý ho má, ale důkaz (demo) bys už konečně mohl dodat.

dohadujem sa tu o tom, že ty nemáš demo ale máš svůj subjektivní názor a moji historii (minulost) a z toho nepřiznáš chybu? protože jednou ban? navždy ban? tak proč se ty bany automaticky ruší? když je tu TADY pan INDIANO, který ti napálí ban za 30sec demo a svůj názor a pozoooor ještě k tomu historii?

jako nevím, ale toto je bez důkazů, očividně tento panko nemá další důkaz o mém "čítování", tak pls ub a lock?

Já sa už vyjadril. Pre mňa si cheaterský drzý dementko. Jediný kto vie lepšie ako ja že si bol zapaty, tak si ty sám. Obchádzaš aktívny ban. Viac sa tu už nebudem vyjadrovať. Máš neskutočné šťastie že nešlo HLTV.

h3seal
10-01-18, 20:53
Před každým zabanováním hráče si pokusím NATOČIT demo (record nazevdema do konzole, zastavení nahrávání stop), najdu ho ve složce cstrike, uschovám ho pro případné pozdější předložení důkazů.
Banuji, až jsi sem na 100% jistý! Pokud nelze jednoznačně u hráče poznat cheatování, tak VŽDY jdu do spect módu a sleduji hráče a točím demo!

h3seal
10-01-18, 20:54
Rada pro tebe :)

Pelargos
10-01-18, 21:01
Rada pro tebe: existuje EDIT.

Burak1
10-01-18, 21:05
Tak podívej ty chytrý experte. Vůbec mě nezajímají tvoje kecy typu, "co tě zajímá, odkud mám stažené cs, tady se řeší demo". Tady se řešíš ty a tvůj unban, proto se snažím najít východisko. Dostal jsi ban za cheating někdy v srpnu (8. měsíc), nevěděl jsem, jestli je určitě tvůj, tak jsem se tě radši zeptal, na jakém cs hraješ, protože podle chatlogu nemáš normální cs a máš nějakou blbost. Obcházíš ban jen díky tomu, že hraješ na nějakém cheaterském csku. Podle výroků se admin nejspíš unáhlil, to jo, ale nemění to nic na faktu, že jsi už zaplý byl a svůj ban sis ještě neodpykal. Nehledě na to, že se jistým zázrakem vždy vypne nahrávání hltv, když jsi na serveru. To je mi ale náhoda, že? Kdybys nedělal tak chytrého, možná bys i nějak pochodil a nikdo by si žádného obcházení nevšiml. No bohužel pro tebe, hraješ si na frajera co ví prd. Příště se zkus chovat jak člověk - rada pro tebe :).

Btw. s žádným unbanem nepočítej, můžeš si za to sám.

h3seal
10-01-18, 21:06
Rada pro tebe: existuje EDIT.

Editujem, nevím co po mě zas chceš :d podle mě je důležitější pochybení vašeho admina než můj edit.. Ale tak můj subjektivní názor:)))

h3seal
10-01-18, 21:13
Tak podívej ty chytrý experte. Vůbec mě nezajímají tvoje kecy typu, "co tě zajímá, odkud mám stažené cs, tady se řeší demo". Tady se řešíš ty a tvůj unban, proto se snažím najít východisko. Dostal jsi ban za cheating někdy v srpnu (8. měsíc), nevěděl jsem, jestli je určitě tvůj, tak jsem se tě radši zeptal, na jakém cs hraješ, protože podle chatlogu nemáš normální cs a máš nějakou blbost. Obcházíš ban jen díky tomu, že hraješ na nějakém cheaterském csku. Podle výroků se admin nejspíš unáhlil, to jo, ale nemění to nic na faktu, že jsi už zaplý byl a svůj ban sis ještě neodpykal. Nehledě na to, že se jistým zázrakem vždy vypne nahrávání hltv, když jsi na serveru. To je mi ale náhoda, že? Kdybys nedělal tak chytrého, možná bys i nějak pochodil a nikdo by si žádného obcházení nevšiml. No bohužel pro tebe, hraješ si na frajera co ví prd. Příště se zkus chovat jak člověk - rada pro tebe :).

Btw. s žádným unbanem nepočítej, můžeš si za to sám.

Hh csko je z nějaké ofico stránky a asi citerske nebude no.. Takže já dostanu ban za 30sec demo? Poté za to, že jsem dostal ban před xx měsícemi? Já jsem s tím nic nedělal, takže nevím proč mi najednou šlo se propojit:)) není to moje chyba :ddd člověk? Ten váš admin pochybil a hraje si tady na bůh ví co a mě budeš říkat at se chovám normálně? Jako vážně? Co třeba napsat taky něco jemu? Ajo já zapomněl to je A-team ten musí držet při sobě.. Takže jestli to dobře chápu, mám Wh, ab a ještě nějaký cheat na vypínání vašeho hltv? Aha? To je fajn kombinace, pozor abych se ti neheknul na tvůj účet :dddd

Burak1
10-01-18, 21:15
S adminem jsem si psal a hledal nějaké hltv na tebe, protože ví, že toto by asi nestačilo. Ale jak jsem psal, obcházíš, chováš se k nám jako pako, tak nám taky můžeš víš co. Jak ty na nás, tak my na tebe.

h3seal
10-01-18, 21:15
A ne nemůžu si za to sám, není důkaz nemám mít proč ban.. Admin očividně pochybil a ty tedka budeš shánět jiný odůvodnění proč se mi mění sid a proč se vám vypíná hltv atd? Ale hledat u mě? Přijde mi to celkem trapný.

Takže já dostanu ban bez jakéhokoli důkazu a mám se chovat k vám jako jak? Prosím tě?

Obcházím jak už jsem psal výše, zkusil jsem se připojit a šlo to, nic jsem s tím nedelal :ddd tvůj adminsky kámoš to napsal jinak ne pako, přece jako dementko nebo jak to bylo :d

Burak1
10-01-18, 21:30
To hltv jsem hodil jen tak do placu. To, že obcházíš je holý fakt, se kterým teď už neuděláš nic.

h3seal
10-01-18, 22:01
To hltv jsem hodil jen tak do placu. To, že obcházíš je holý fakt, se kterým teď už neuděláš nic.

Dobře tak zkusím nějak mile, aby jste byli spokojeni..
Tak znovu, jak moc velkou nesu vinu nad tím, že po udělení banu, jsem se druhý den normálně napojil? Jestli jsem se provinil tím, že jsem zapnul csko tak za to se omlouvám. :))))

Indian0
10-01-18, 22:08
S adminem jsem si psal a hledal nějaké hltv na tebe, protože ví, že toto by asi nestačilo. Ale jak jsem psal, obcházíš, chováš se k nám jako pako, tak nám taky můžeš víš co. Jak ty na nás, tak my na tebe.

Prešiel som všetky HLTV z dňa banu v časoch na ktorých hral. Ani jedno nebolo v čase kedy hral funkčné. (aspoň u mňa, buď ho nenahralo vôbec alebo nešlo ho spustiť) :zeman3:

E: Tak nie len mne (http://csko.cz/forum/showthread.php?61862-Bug-p%26%23345%3Bi-viewdemo).

h3seal
10-01-18, 22:17
Prešiel som všetky HLTV z dňa banu v časoch na ktorých hral. Ani jedno nebolo v čase kedy hral funkčné. :zeman3:

Takže tedka už se neřeší tvy důkazy na moje cheaty ale hltv? Fajneee, tak to ub, já pořád čakám❤

Jeremy
10-01-18, 22:36
Aby bol spokojný dajte mu unban a hneď na to ban za obchádzanie.

Gregyy
10-01-18, 22:52
Nějak mi uniká o co ti stále jde. Chováš se jak dítě, kterému někdo ukradl hračku.
Obcházíš ban, který si dostal 5 měsíců zpět.
+ ještě si dnes obcházel včerejší ban
Ty pohádky okolo toho, že o ničem nic nevíš? tomu nemůžeš ani sám věřit.
Změnit důvod banu na obcházení ať má klid a lock, ať tu nejsou zbytečně jen další stránky hejtu

h3seal
10-01-18, 23:01
Nemám jak to obcházet :dd dostal jsem ban za cheaty ke kterým nejsou důkazy, co třeba potrestání admina za neoprávněný ban?:))) nedostatečný důkazy.. Znovu se ptám, jak mám obejít ban? Tím, že zapnu cs a zkusím to a jde to, tak je to moje vina? Lol :dddd takhle se maskuje pochybení admina? Najde se špína z minulosti na toho koho neprávem zabanoval? :dd si děláš srandu ne?

hanba mi
10-01-18, 23:06
Bratm,
co takto sa vratit na akademik portal a neoxidovat tu??? win win princip + obchadzas aktivny ban, na to demo potrebne nie je.

LeBaux
11-01-18, 12:36
Naposledy ked odo mna dostal kratsi ban tak som mu "odpustil" steam ID changer/obchadzanie. Plus to chovanie, nikomu chybat nebude.

h3seal
11-01-18, 15:19
Naposledy ked odo mna dostal kratsi ban tak som mu "odpustil" steam ID changer/obchadzanie. Plus to chovanie, nikomu chybat nebude.

Ten tvůj ban byl neoprávněný, ty mi změnís jméno ale mě to nezměnilo a pak po druhý a opět nic.. A dostanu ban bez jakéhokoli upozornění a pak když jsem to měl změněne tak znovu.. Nikomu chybět nebude? To je důvod proč mi nerušit ban? Xddd haló? Jste v pohodě, žádné důkazy o mém prohřešku nejsou a furt nemám ub :)))) chci ty dema:)) delší jak 30sec.. :dddd k čemu by mi byl id changer když bany se dávají na ip??

DajMen
11-01-18, 16:13
Teď máš ban za obchazení,ne za to demo...

wowz0r
11-01-18, 16:27
Lockněte tuhle komedii. Však to ani nemá pořádnej flame potenciál

drtimzmrdyjakokrystal
11-01-18, 16:30
Očividně máš problém porozumět psanému textu, plus mě osobně teda irituje tvůj přístup:"Haló, jsem zaplá nula, chci unban, poserte se ze mě", takže, znovu:

Ano, demo bylo krátké, o tom žádná. Indian o tom ví, pro příště si dá pozor. Nicméně je to taky admin, se kterým není problém a nemýlí se nějak, takže se mu i dá věřit, když řekne, že jsi s jistotou cheatoval. Ale důkaz nemá. Za normálních okolností bys dostal pravděpodobně dostal unban (a možná taky ne, o dementy tvýho typu tu nikdo moc nestojí).

Ale - a teď přijde ta nejdůležitější část. Z historie tvých banů za cheatování, bych vypíchnul ten poslední, ze dne 2.8.2017 - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=226082 - který je nadále platný a unban nejdříve za rok od udělení banu. Proto ti Indianův ban normálně zůstává.

To, že se ti šlo připojit (a ty strašně nevíš proč), ti s tím měněním ID nežereme vůbec nikdo, takže tak jako tak, výsledek je stejný - pal do piče.

Koprakek
13-01-18, 22:07
Lck.