PDA

Zobrazit normální verzi : _AnGeL_ --> Leiloo



_AnGeL_
09-01-18, 20:37
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Leilloo
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Randomak'
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:54964111'
[AMXBANS] Tvoje IP: '185.23.113.217'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Ďěťà žěmě' byl zabanovan na '1 hodinu'.
Duvod: 'Randomak'
By admin Leilloo




Poznamka:




Takže situácia na mape cs_estate. Na schodoch sa strhla "bitka", samozrejme tam strieľal aj leillo a ešte s niekym zabil typka a začal utekať. Šiel som za nim do malej miestnosti kde je televízor, kde vytiahol usp a snažil sa ho prebiť, ale nestihol to, vytiahol m3 a ja som ho medzi tým zabil. Najprv ma kickol a keď som sa napojil, tak mi dal ban na hodinu za random a to bol zradca a ja nevinný.

Leilloo
09-01-18, 20:41
Na zaciatku kola ubehlo mozno 20 sekund to sa banuje :) ked niekto strielal neviem ja som odtial isiel prec zrazu prides a je to Leilloo a zabijes ma + somnou bol zradca Wntik s ktorym si bol na ts :) UB nebude pockas si

_AnGeL_
09-01-18, 20:42
Hlavne, že si tam strieľal a potom si v tej miestnosti prebíjal USP. Celkom divné. Hlavne, že som to videl z dola a pozeral som ešte na teba ako si tam bol.

Leilloo
09-01-18, 20:44
USP som ani nekupil este 2 body 1 na armor a dalsi som nemal ako mat :) Uz sa nebudem vyajadrovat potom to locknite po hodine :)

_AnGeL_
09-01-18, 20:46
A takto sa správa admin :) Keby tam bolo hltv, tak by som ti to pekne orezal, aby si to videl ako som na teba pozeral. Admin s 10IQ. Dostane nervy a vybije si ich na niekom kto ho zabije. A ja som myslel, že na práva sa čaká, aby sa vyhlo takýmto udalostiam. Nečakal som, že sa zachová ako 10 ročné dieťa, ktorému zobrali cukrík.


Uz sa nebudem vyajadrovat potom to locknite po hodine :)
Arogantné správanie. Ako milé prekvapenie po tom čo dostal SA. Ego up, pretože si myslíš, že si môžeš viac dovoliť?

Deda z Depa
09-01-18, 21:05
Ty by jsi mohl o chování admina co vyprávět.

_AnGeL_
09-01-18, 21:07
Ty by jsi mohl o chování admina co vyprávět.
Že to píšeš ty. Čo si chcel tie fotky a potom si o nich hovoril na TSku a na JB. Neboj, viem o tom ;)

Burak1
09-01-18, 21:47
I kdyby si radili, tak podle tohoto se to rozeznat nedá. Co tak čtu, tak jsi měl usp, které jsi podle tvých řečí nekoupil, takže nejspíš sebral někde. Pokud ses utěkal schovat, je to další signál pro to, že můžeš být zrádce. V tomto případě, jestli jsem všechno pochopil správně, by neměl být ban a ani kick, protože se tam něco odehrávalo a nějaký ten čas od startu už uběhl. No já jsem tam nebyl, tudíž nemůžu správně posoudit a proto bych poprosil o přesnější popis od obou.

_AnGeL_
09-01-18, 21:59
Začiatok kola, rozdelili sa "role" (samozrejme som bol nevinný a Leilloo bol zradca). Po niekoľkých sekundách sa začalo strieľať na schodoch, kde boli cca 3-4. Prvý a jediný padol týpek na schodoch a v pravej časti (pri stene, ktorá oddeľuje schody a "miesnosť" s TV) stál leilloo ktorý tam bol tiež. Do mikrofónu som povedal leilloo a bežal som za ním, keďže som mal podozrenie, že tam nepadol zradca. Vletel som cca medzi 5 ľudí čo tam boli a leilloo vbehol do tej miestnosti (pokiaľ by bol nevinný, tak by nezačal utekať ako by mu šlo o real life a označil by telo). Logicky mi doplo, že to bol on a vbehol som do tej miestnosti, kde sa snažil prebiť sekundárku. Nestíhal a tak vybral m3, ale zabil som ho s mac-10 a potom ma kickol, keď som sa napojil s5, tak som už videl všetkých zradcov v tabuľke (ukázalo ich ako Tčka) a dostal som ban za random. Samozrejme jeho nick bol medzi nimi tiež.

Potom mi prišla taká milá správa od 3-tej osoby: Leilloo: odkaz debilovi ze sa mu tam nevyjadrim :)
Leilloo: a darmo vyvolava hejt :)

Burak1
09-01-18, 22:13
Leilloo by se taky mohl vyjádřit. Pokud nechce dokázat svou pravdu, měl by hráč dostat unban, protože podle výkladu a situace tam na kick, natož ban, nic není.

Jeremy
09-01-18, 22:54
Problém je v tom, že nie sú dokončené pravidlá ohľadom dávania randomu na zradcu. Malo by sa presne povedať či sa to bude banovať alebo nie a nie, že poviete bude sa to banovať na začiatku kola. Potom si to banuje každý ako chce. Keď sa spýtam jedného povie mi, že čas nerieši, ďalší do x sekúnd ako napríklad Leillo a zabanujeho po 20 sekundách čo už podľa mňa není začiatok. Ako písal aj angel role boli rozdané, zabíjalo sa. K tomu ešte ak píše pravdu a videl tvoje usp, tak je to úplne nezmyselný ban a skôr mám pocit, že si dostal rage a zabanoval len kvôli tomu, že si si nezahral za zradcu. Ale to je len môj názor a môžem sa mýliť. Tak či tak toto by som nebanoval.

Leilloo
10-01-18, 09:30
Ja som napisal jak to bolo neviem co to rozprava ziadne USP som nemal a ani nezobral...V pravidlach je ze ak sa hrac nijak neprevinil a zabili ho je to random toto bola ta situacia...Ban uz nema moze hrat a ban podla mna mal byt :) A ano nemohol som ti to napisat na steam tak nech ti to preposlu je to uplne moja vec co ja ti napisem na teba na steame :) Angel nemal si ako vediet proste ze som zradca nijak som sa neprevinil..Nemam co uz k tomu povedat takze sem pisat uz nebudem ban bol na mieste...

Nihilia
10-01-18, 10:56
Počas hraní TTT zakázat TS a bude částečně vyřešeno, ať už se to týká tohodle nebo ne.

Dost často, co jsem na TTT, se jen tak připojím na TS a vidím tam hráče, kteří jsou spolu na TS a současně je mám na serveru.
Že si neradí? Nevěřím tomu ani půl slova a tohle bych okamžitě banoval.

Mikrofony mají ve hře, tak není důvod aby si ještě "radili" na TS.

K banu. Neviděl jsem, ale každy to podává jinak. Kde je pravda vědí jen oni dva a každy si obhajuje to svoje. Ban byl na hodinu, takže to nebyla žádná tragédie.

_AnGeL_
10-01-18, 11:20
1. Nepoprel, že tam bol a že ušiel do tej miestnosti.
2. Ako nevinný by 100% nezobral nohy na ramena a nezačal utekať, ale by označil telo a keby sa nezúčastnil útoku, tak by zabil toho čo tam strieľal. Stačí si všímať jeho gameplay.
3. Videl som ho prebíjať sekundárku v tej miestnosti. Čiže bola tam priveľká pravdepodobnosť, že sa zúčastnil "útoku".
4. Po kicku sa ukázalo, že bol zradca.
5. Sekundárka bola podľa rozmerov väčšia. Mohlo sa aj jednať aj o dgl. To nevylučujem, ale určite to nemohlo byť nič iné ako dgl alebo usp (navyše je divné, že si neprebíjal m3, čiže sa prikláňam stále k tomu USP, keďže šlo o "boj" z blízka + určite by si to hneď neskrýval, keď som vtrhol do miestnosti)
6. Aj v hre som po tom vravel, že je to Leilloo

Navyše aj keby niečo vraveli na TSku, tak hrávam 85% času so zapnutou hudbou a 100% nevnímam hru či iné zvuky okrem hudby.

Angel nemal si ako vediet proste ze som zradca nijak som sa neprevinil..Nemam co uz k tomu povedat takze sem pisat uz nebudem ban bol na mieste...
1. Bol si na mieste činu
2. Pokiaľ ban z toho, že si nevieš udržať nervy na uzde je v pohode, tak potom banuj každého čo ťa zabije ak si zradca.
3. Navyše si prebíjal, čiže si sa tam previnil.

metanol
10-01-18, 14:33
No podľa toho čo som čítal tak neoprávnený ban Leiloo prepáč, v tejto situácii kedy maximálne môže byť ban je keď si zradca a hneď na spawne ťa nejaký randomák zabije, aj to ban len v krajných situáciách. Si proste zradca smola. Každopádne ban iba na hodinu, tak by som to tak nehrotil.

Koprakek
14-01-18, 17:35
Lck.