PDA

Zobrazit normální verzi : .:|GetRekt|:.Just Do It Nigga<3 --> KajSinek



JustDoItNigga
09-01-18, 21:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 241448)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 43 minut a 9 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'narazky do rodiny'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < .:|GetRekt|:.Just Do It Nigga
[AMXBANS] Tvuj nick: .:|GetRekt|:.Just Do It Nigga
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 8 mini
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:





[indent] Ahoj, chtel bych se zeptat z jakeho duvodu jsem dostal ban, kdyz jsem se do rodiny vubec nenavazel ani "nenarazel".

*DEAD* .:|GetRekt|:.Just Do It Nigga<3 : To by vychzelo asi tak jako dostává tvoje máma ne ?:D

Jak můžete vidět, odpovídal jsem pouze otázkou. Myslím si, že ban jsem dostal neprávem, neberu to jako urážku, nýbrž jako srandu.
Děkuju.

KajSinek
09-01-18, 21:27
Neodpovedal si na otázku. Na steame si písal niečo iné:
ရုံ Do ဒါဟာ Nigga: zkusím vysvětlit takhle, jsem s někým fakt kámoš, bavím se s ním roky, někdo ve hře napíše nějaký číslo výplaty a já na to kamarádovi odepíšu "To by vycházelo asi tak jako dostává tvoje máma ne ?!
KajSinek: kto to bol?
KajSinek: šup
KajSinek: meno
ရုံ Do ဒါဟာ Nigga: jaký
KajSinek: komu si to písal
KajSinek: no šup
ရုံ Do ဒါဟာ Nigga: Je dost možný, že jsem Tskoval s kamarádem, momentálně jsem nemohl mluvit a počítal jsem s tím, že už tam je a napsal jsem mu to do hry

Deda z Depa
09-01-18, 21:30
Kajsi promin ale dle mého si tu šlápl vedle. Nechci se ho tu zastávat, ale dneska když řekneš jen TVOJE MÁMA tak se to bere ze srandy, ještě na takovou věc. To je za1. a za 2. to nijak neopakoval nebo nespamoval dál. Napsal to jen jednou. Poslední dobou se změnil k lepšímu je vzorný chyby stále má, ale to každý. Tot vse co jsem chtěl napsat. Tento ban mi jednoduše přijde zbytečný

Grakon2702
09-01-18, 21:48
Ahoj, jsem proti UB. Pouze 'tvoje mama' to není. Já osobně netoleruji urážky rodiny v jakékoliv formě a ode mne bys dostal standardně týden. Na druhou stranu sis to řádně obhájil a vím, že jsi jinak bezproblémový hráč. Když do toho přidáš i omluvu, budu souhlasit s délkou banu.

Burak1
09-01-18, 21:53
Z kontextu to vypadá, že to myslel pouze ze srandy, i když to nemusí být u každého přípustné. Příště se takovýchto narážek zkus vyvarovat, ne každý to toleruje, i když to může být myšleno jako sranda. Jsem pro unban.

JustDoItNigga
09-01-18, 21:57
Děkuji ti Buráku, beru na vědomí, ale už nejsem ten typ, co by neustále něco psal do chatu a nadával či spamoval, když se podíváš na můj chl, můžeš vidět, že tam mám opravdu jenom věci co se spojují pouze s průběhem hry.

^SeaBi
09-01-18, 21:58
Dle mého přehnaná reakce, kdyby se měl banovat každej, kdo napíše něco o mámě (ne až v tak hrozným smyslu) tak by těch banánů padlo denně x.

KajSinek
09-01-18, 22:18
Dobre, udeľujem UB na základe rozhodnutia adminov a ja nemám rád schválne, nesprávne použité nadávky v akomkoľvek kontexte a vôbec nie do rodiny. Nechápem a ani nepochopím asi, že prečo sa to stalo také "módne" to "tvoja mama". Taktiež si žiadaš o práva a admin by takúto vetu nemal v žiadnom prípade písať. Hráč mi napísal hlásenie a hneď po pripojení na server mi to okamžite poslal druhý, takže asi sa im na tom niečo nepáčilo nie? Dávam znovu do opomenutia, že CHL ako stále neberie diakritiku, tak ani tú vetu nezaznamenalo.
A nabudúce sa aj vyjadri k čomu som sa ťa pýtal, aby som si to mohol overiť toho tvojho "kamaráta".
Ak som spôsobil nejaké problémy, tak sa taktiež ospravedlňujem.
Unbanned.

JustDoItNigga
09-01-18, 22:39
Děkuju za unban. Víš poslední dobou mě na serveru nemá rádo více a více těch zkušených hráčů, přijdu na server a z ničeho nic mi začne nadávat hráč kterého ani neznám, maximálně tak od vidění. Mně je to sice jedno, protože to prostě ignoruju, ale na druhou stranu se jim ani nedivím, protože furt hlásím, hlásím a hlásím a hráči to nemají rádi. A k tématu, jestliže se dva hráči kamarádi domluví, že mě nahlásí abych si to taky konečně ''odskákal'' když furt jenom hlásím, tak je jasný, že ti oba schválně pošlou již zmíněnou situaci. Každopádně, jak už jsem psal, já tohle rozhodně nebral a ani jsem to nemyslel jako urážku, nýbrž jako úplně neškodnou srandu a když už sem pleteš ty práva a adminy, každý admin si občas udělá srandu. A když jsme u toho, až budeš mít chvilku čas,tak tě žádám aby jsi mi to smazal i z historie. Děkuju

KajSinek
09-01-18, 22:56
Ban z histórie je odstránený z cca už 22:15.

JustDoItNigga
09-01-18, 23:01
Dobře, děkuji.
Takže můžeme klidně lock..

Koprakek
10-01-18, 06:31
Lck