PDA

Zobrazit normální verzi : Nejde mi prehrat "viewdemo" :c



darkkk
12-01-18, 03:49
Ahoj, mám tu taký malý problém. Ked napíšem do konzole napr. "viewdemo wallhack" tak mi napíše do konzole "viewdemo not available."
Viac Tu (http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1266172473)

Dakujem :D

Zaooo
12-01-18, 05:54
A zkoušel si demo co si natočil ty sám nebo jen co si stáhl ? Pokud to co si stáhl, tak sis ho špatně uložil. (C:\...\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike)

darkkk
12-01-18, 07:52
Demo som stiahol.

method__maan
12-01-18, 08:21
musíš si ho uložit/vložit do složky kde máš ostatní dema.. viz #2

Zaooo
12-01-18, 08:34
Ještě je možný, že špatně napíšeš jméno toho dema do konzole :D

Zkus natočit svoje demo a to hned pustit

darkkk
12-01-18, 10:55
Skúšal som nejde :(

Indian0
12-01-18, 12:30
Napíš len viewdemo. Otvorí ti prehrávač a na ňom si rozklikni zoznam všetkých diem čo máš v zložke counter-strike.

Pelargos
12-01-18, 12:50
Niečo som googlil, ak vieš anglicky možno by si niečo našiel. Ja som našiel nejakú diskusiu síce z r. 2008 a tam bol problém so súbormi client.dll, demoeditor.dll, gameui.dll a Core.dll (tento by mal mať vraj presne 236 KB, aby to fungovalo). Tie prvé tri treba vymeniť/nakopírovať do zložky valve/cl_dlls. Ten štvrtý súbor Core.dll do zložky Counster Strike/Half-Life. Skús pohľadať, či más takéto súbory v csku alebo či ti chýbajú. Prípadne si niečo okolo toho ešte vygoogli. Tu som ti uploadol (download.hellshare.sk/viewdemo-zip/65944975/) tie súbory, ak chceš môžeš si ich stiahnuť a pohrať sa s tým. Je tam aj textový súbor v angličtine s návodom.

darkkk
12-01-18, 13:48
Napíš len viewdemo. Otvorí ti prehrávač a na ňom si rozklikni zoznam všetkých diem čo máš v zložke counter-strike.

Ked napíšem do konzole viewdemo napíše mi "viewdemo not available."

darkkk
12-01-18, 13:49
Niečo som googlil, ak vieš anglicky možno by si niečo našiel. Ja som našiel nejakú diskusiu síce z r. 2008 a tam bol problém so súbormi client.dll, demoeditor.dll, gameui.dll a Core.dll (tento by mal mať vraj presne 236 KB, aby to fungovalo). Tie prvé tri treba vymeniť/nakopírovať do zložky valve/cl_dlls. Ten štvrtý súbor Core.dll do zložky Counster Strike/Half-Life. Skús pohľadať, či más takéto súbory v csku alebo či ti chýbajú. Prípadne si niečo okolo toho ešte vygoogli. Tu som ti uploadol (http://download.hellshare.sk/viewdemo-zip/65944975/) tie súbory, ak chceš môžeš si ich stiahnuť a pohrať sa s tým. Je tam aj textový súbor v angličtine s návodom.
Skusim díky.

E: subor mi nejde stiahnut. Ked kliknem na "Stahnout soubor" tak sa nič nedeje.

Pelargos
12-01-18, 15:40
Som to hladal v robote aj uploadoval z prace a teraz neviem tu stranku doma najst ani za boha. A tiez som to uploadol na najhorsi upload :D. Teraz som pozeral, tak ja osobne mam v \Steam\steamapps\common\Half-Life ten Core.dll a v \Steam\steamapps\common\Half-Life\valve\cl_dlls mam len GameUI.dll a nejaky particleman.dll a nemam problem s prehravanim dem cez viewdemo. Skus sa len pozriet, ci tam mas tiez tie subory, ak nie, tak si ich mozes stiahnut hocikde na nete.

darkkk
12-01-18, 17:23
Som to hladal v robote aj uploadoval z prace a teraz neviem tu stranku doma najst ani za boha. A tiez som to uploadol na najhorsi upload :D. Teraz som pozeral, tak ja osobne mam v \Steam\steamapps\common\Half-Life ten Core.dll a v \Steam\steamapps\common\Half-Life\valve\cl_dlls mam len GameUI.dll a nejaky particleman.dll a nemam problem s prehravanim dem cez viewdemo. Skus sa len pozriet, ci tam mas tiez tie subory, ak nie, tak si ich mozes stiahnut hocikde na nete.

Mám tam všetky 2 ale hovoril si ešte o 1 ktorý sa volal myslím demoeditor či tak nejak.

Pelargos
12-01-18, 17:37
Vravim, to bol clanok z roku 2008 a nejaky chalan mal podobny problem a typci mu tam radili a vyriesilo sa to tym, ze do zlozky Half-Life vlozil Core.dll a do zlozky valve/cl_dlls vlozil client.dll, demoeditor.dll a gameUI.dll. Ale to bolo skoro pred 10 rokmi, odvtedy prebehlo kopec updatov na steame a pomenili sa nejake veci. To som dal len ako priklad mozno, ze je to uplna blbost, fakt neviem. Ale ak som dobre pochopil a ak si spominam, tak tam nieco splietali aj o tom, ze aj ked tam tie subory su, tak ich treba bud nahradit alebo premenovat, nie som si uplne isty.

Co ma vsak zaujima, tebe to pred tym islo? a teraz ti to zrazu nejde? Alebo mas novy steam, pripadne si robil nejake zmeny? Lebo asi len tak z nicoho nic ti to neprestalo fungovat, ci?

SuperMario
12-01-18, 17:41
playdemo ti funguje normálně?

Pelargos
12-01-18, 17:58
Nasiel som konecne tu stranku kde je o tom debata. Pozri sem (http://www1.otp-clan.de/forum/showthread.php?id=3008). Na prvej strane piaty post od spodu od typka T.1 tam mas aj ten download, ked kliknes na to hier. Skus to zo srandy stiahnut, vymaz si tie tvoje subory a nahrad ich tymito novymi, co to spravi a daj potom vediet.

darkkk
12-01-18, 18:30
playdemo ti funguje normálně?
J ide.


Vravim, to bol clanok z roku 2008 a nejaky chalan mal podobny problem a typci mu tam radili a vyriesilo sa to tym, ze do zlozky Half-Life vlozil Core.dll a do zlozky valve/cl_dlls vlozil client.dll, demoeditor.dll a gameUI.dll. Ale to bolo skoro pred 10 rokmi, odvtedy prebehlo kopec updatov na steame a pomenili sa nejake veci. To som dal len ako priklad mozno, ze je to uplna blbost, fakt neviem. Ale ak som dobre pochopil a ak si spominam, tak tam nieco splietali aj o tom, ze aj ked tam tie subory su, tak ich treba bud nahradit alebo premenovat, nie som si uplne isty.

Co ma vsak zaujima, tebe to pred tym islo? a teraz ti to zrazu nejde? Alebo mas novy steam, pripadne si robil nejake zmeny? Lebo asi len tak z nicoho nic ti to neprestalo fungovat, ci?
Ja som používal iba "playdemo"


Nasiel som konecne tu stranku kde je o tom debata. Pozri sem (http://www1.otp-clan.de/forum/showthread.php?id=3008). Na prvej strane piaty post od spodu od typka T.1 tam mas aj ten download, ked kliknes na to hier. Skus to zo srandy stiahnut, vymaz si tie tvoje subory a nahrad ich tymito novymi, co to spravi a daj potom vediet.
Nejde stále :( ja už nevím :(

Pelargos
13-01-18, 14:57
Ok posledny pokus: podla mna to bude nieco s tymi .dll subormi. Napr. na polskom fore tiez nieco riesili s tym Core.dll. Na inom fore som nasiel zas toto: "Pokud se to deje u vsech dem, tak ve slozce Half-Life smaz vsechny .dll a over integritu.". Takze skus este vymazat vsetky tie .dll subory z Half-Life zlozky a overit integritu hry cez steam, nech ti to natiahne najnovsie subory. Ak by to nepomohlo, tak mozno aj tie vo valve/cl_dlls (ale len ak nezabere to s Half-Life zlozkou). Inak fakt uz neviem, potom jedine preinstalovat csko :D

darkkk
13-01-18, 18:07
Ok posledny pokus: podla mna to bude nieco s tymi .dll subormi. Napr. na polskom fore tiez nieco riesili s tym Core.dll. Na inom fore som nasiel zas toto: "Pokud se to deje u vsech dem, tak ve slozce Half-Life smaz vsechny .dll a over integritu.". Takze skus este vymazat vsetky tie .dll subory z Half-Life zlozky a overit integritu hry cez steam, nech ti to natiahne najnovsie subory. Ak by to nepomohlo, tak mozno aj tie vo valve/cl_dlls (ale len ak nezabere to s Half-Life zlozkou). Inak fakt uz neviem, potom jedine preinstalovat csko :D

Dobre Ajtak dakujem skúsim niečo s toho :D


E: Stačilo overit integritu chýbalo 13 suborou :D

Pelargos
13-01-18, 18:52
Ok super, takze uz ti ide aj to viewdemo?

darkkk
13-01-18, 18:54
Ok super, takze uz ti ide aj to viewdemo?


Jo už ide všetko :D Dík moc :D