PDA

Zobrazit normální verzi : D2only nožíkové kolo.



darkkk
15-01-18, 07:46
Ahoj, v jednu dobu ked som hral D2only som si všimol ako admin zapol nožíkové kolo. Bola to celkom sranda tak som si povedal prečo neurobit nožíkové kolo vždy na začiatku hry. Bola by to zábava nemyslíte ?


S pozdravom Dark

Bee
15-01-18, 08:09
Bola by to zábava nemyslíte ?
ne,nemyslíme

Faero
15-01-18, 08:12
Bee ddpc. Bral bych, aspoň se to oživí:)

Bee
15-01-18, 08:18
Těžce pochybuju že se tady budou dělat nějaký úpravy na serveru když to tu všechno umírá

darkkk
15-01-18, 08:23
Těžce pochybuju že se tady budou dělat nějaký úpravy na serveru když to tu všechno umírá

Tak preto su plné serveri jo

Pelargos
15-01-18, 08:29
Ja v tom nevidím nič zlé, kľudne by som to nahodil na všetky dusty alebo aspoň na jednotku. Pokaziť sa tým určite nič nepokazí. Ide len o prvé kolo na začiatku mapy, takže prečo nie.

darkkk
15-01-18, 08:31
Aspon niekto dakujem :D

Zaooo
15-01-18, 08:46
Taky bych byl pro :)

darkkk
15-01-18, 08:54
Taky bych byl pro :)

:)

Kotlys
15-01-18, 10:02
vubec zbytecne kolo s knifema, neoplati se to, proste mas na to knife server a beztak to nebylo tady na d2o ale na gshitu, tam maji 1 kolo knife a bylo by to i neoriginalni.

darkkk
15-01-18, 10:29
vubec zbytecne kolo s knifema, neoplati se to, proste mas na to knife server a beztak to nebylo tady na d2o ale na gshitu, tam maji 1 kolo knife a bylo by to i neoriginalni.
Zlepšilo by to hru a celkovú atmosféru. ( a je to jedno že to maju na gsku )

Indian0
15-01-18, 10:40
Keď uvidíte admina na serveri a popýtate ho o to, myslím že by s tým nemal problém vám ho zapnúť.

Kotlys
15-01-18, 11:46
stejnak to by musela psat aspon pulka servru aby to admin zapl, nebo to uz bude na nem jestli bude chtit, jinak jestli sam mu napise tak to asi nezapne jinac

wocogo
17-01-18, 12:21
Já jsem pro - dejte tri dny na zkoušku např.

kočičák

darkkk
19-03-18, 22:52
up

darkkk
22-05-18, 15:46
Up. Už je to tu dosť dlho tak sa tu niekto vyjadriťe.

Vice1
27-05-18, 13:21
up

bohémsky život
27-05-18, 14:20
Na co měnit něco, co funguje.

darkkk
27-05-18, 14:24
Na co měnit něco, co funguje.

nechápem

Zaooo
28-05-18, 07:43
Sem dal nožíky tak 3 týdny zpátky po souhlasu půl lidí ze serveru a dostal sem nadáno. Já už to dělat nebudu :D

darkkk
28-05-18, 08:44
Sem dal nožíky tak 3 týdny zpátky po souhlasu půl lidí ze serveru a dostal sem nadáno. Já už to dělat nebudu :D

Takže meníš na proti ?

Zaooo
28-05-18, 08:50
To je stejně uplně jedno co si myslím :D Jen řikám, že když to dá Admin, tak dostane zmrdaný. Kdyby to tam bylo standartně tak nikdo nic nemůže a je klid. Ale zase na druhou stranu je to zbytečnost ...

Jinak všiml sem si, že spoustu lidí neví toto: Poslední dva zustanou, řízneš 3x do zdi/země a mužeš ho vyzvat na duel nožíkovej. To jen taková vložka :)

darkkk
28-05-18, 08:56
To je stejně uplně jedno co si myslím :D Jen řikám, že když to dá Admin, tak dostane zmrdaný. Kdyby to tam bylo standartně tak nikdo nic nemůže a je klid. Ale zase na druhou stranu je to zbytečnost ...

Jinak všiml sem si, že spoustu lidí neví toto: Poslední dva zustanou, řízneš 3x do zdi/země a mužeš ho vyzvat na duel nožíkovej. To jen taková vložka :)

Vedel som že tam takéto niečo je ale nevedel som ako sa to robí.

Pelargos
28-05-18, 09:02
Mne osobne je to u prdele, či to tam bude alebo nie. Písal som vyššie, že by mi to nijak nevadilo ale teraz posledné dni som to tam skúsil párkrát hodit na začiatku mapy bez opýtania a ako písal Zaoo nestretlo sa to s veľkým nadšením. Včera sa mi to dokonca nejak podarilo bugnúť :D a hodilo tam nožíky aj na druhé kolo a hneď sa spustila vlna kritiky a každý začal nadávať, či mi nejebe, že čo robím. Musel som reštartovať mapu. Proste tak ako je to aj pri ostatných veciach, všetkým nevyhovieš. Niekomu sa to páči, niekomu nie. To isté je aj s pridávaním máp. Niekto napíše, aby sme pridali tú a tú mapu, že je super a druhý hráč napíše, že to úplná kktina. Takže pokiaľ tu budú takéto názory, tak nikto z nás sa nebude namáhať a robiť nejaké zmeny, pokiaľ s tým nebudú jednoznačne všetci súhlasiť alebo to nebude mať nejaký prospech pre portál. Takže na nejaké automatické nožíkové kolo na začiatku mapy podľa mňa môžeš zabudnúť. Keď to bude chcieť viacero hráčov, admin vám to tam nahodí ale inak sa asi meniť nič nebude.

darkkk
28-05-18, 09:10
A čo keby si spustil hlasovanie ?

Pelargos
28-05-18, 09:35
Myslíš hlasovanie na servery alebo tu na fóre? Na servery môže hlasovanie spustiť, ktorýkoľvek admin, keď ho o to niekto požiada. Problém je len v tom, či takéto hlasovanie bude úspešné. Podľa skúseností Vám tam prejde možno 1 z 5 alebo 1 z 10 tich hlasovaní. Ale to sú už len moje dohady.

darkkk
28-05-18, 09:46
Myslíš hlasovanie na servery alebo tu na fóre? Na servery môže hlasovanie spustiť, ktorýkoľvek admin, keď ho o to niekto požiada. Problém je len v tom, či takéto hlasovanie bude úspešné. Podľa skúseností Vám tam prejde možno 1 z 5 alebo 1 z 10 tich hlasovaní. Ale to sú už len moje dohady.
Dal by som skúšku na týžden.

Mr.N0b0dy
28-05-18, 23:56
zbytečnost - proti