PDA

Zobrazit normální verzi : JB-Simon neví co říká... :D



Corps!
21-03-12, 18:06
Toto video jsem sem dal na žádost hráče Sand Man... Jak jsi ve videu řekl, dal jsem to jsem, aby jsme si po tom mohli pohovořit :D
No davejte pozor, na videu(pote co přebiju gun) Simon For bohemia rekl : Na slovicko po otevreni cel, pujdete do skleneneho boxu....
Dopadlo to tak, jak to dopadlo a kdyz jsem se ozval, ze dali FK tak me div neukamenovali(ted me mrzi ze jsem to video ukoncil tak brzo, po te me tam predvadeli svoji slovni zasobu na urovni...) :D Co dodat..
Nekrivdim mu to, splest se muze kazdy, ale aspon se k tomu mohl postavit jako chlap a pokud si to neuvedomil a nepamatoval jsi co rekl(coz by jako simon mel a CT taky) tak me nemel presvecovat, ze to tak nebylo a dat to HVD(Ona by mu ruka neupadla)...

Myslim si, ze tito dva hraci(Sand man, for bohemia) nemaji co delat u CT (ne pro to, ze se spletli, ale o to, ze to jsou ti hraci, co kdyz daj FK tak to neproznaji, a vzadnem pripade nedaji VD a spolehaji se na to, ze je nikdo nenatocil) dokud nezmeni pristup k veznum... Nejdedna se jen o toto a jen o ně, takovych hracu, co si jen tak zabijou a nedaj VD i kdyz jim to pise pul serveru je více...
Doufám ze vyfásnou nějaký trestík(aspon zákaz k CT na pár dní/týdnů = výstraha i pro jiné CT) Aby si příště dávali pozor a nemávnuli nad tím rukou jen proto, že jsou u CT...

Video: http://csko.cz/dema/upload/dir/demo_12.dem

E:Pro ty co JB moc nehrají: když simon řekne, že někam pujdeme na nejake slovicko tak my tam máme jít až to řekne do te doby než to řekne máme dělat to co řekl(momentálně jsme měli mít puštěnou klávesnici) Takže jsmě měli jit až na slovicko :D po otevreni cel.

*Pitbull*
21-03-12, 18:23
Řešíš tady uplnou blbost tedka natačíš demo ale když tam přijde někdo uplně bez mikraku a dá MFk tak píšete jenom samej FK FK a to je pořád nechapu proč to sem dáváš ?

Corps!
21-03-12, 18:27
Není to blbost... Je to každou chvilku, že CT dají FK a neřeší to...
Nebyli schopní to vyřešit ve hře a ještě řekli ať si to dám na forko tak jsem dal, když jsem se nedočkal vyřešení na serveru tak od tohoto je tu forko... Až natočím někoho kdo dá MFK úmyslně tak to sem klidně dám (teda pokud pak neda HVD ) =)
Jasný svým způsobem je to blbost, maličkost, ale to neznamená, že by jim to mělo projít zvlášť, když si tak pěkně otevírají pusu, jak jsem psal je mě fuk FK a to, že je asi nepotrestáte, ale prostě to chování u CT...
Jinak toto je sekce porušování pravidel, stížnosti atd.. Toto je stížnost i porušení pravidel a od tohoto tu ta sekce je takže tu na mě nelez s tím proč to sem dávám...

znedlob
21-03-12, 18:28
Použiji výrok jednoho básníka.


Když nebudem řešit hovna, budem řešit ještě větší hovna

Bezdak
21-03-12, 19:17
Jb se tady neresi.

Tohle je třeba řešit s adminem ingame.

AnnoyingGreg
21-03-12, 21:19
V jednom topiku mi zase bylo řečeno, že se JB řešit může. Ten bohemians je sedly, takže to vysvětluje jeho pindy. Je dobrý, že konečně někdo řeší takovýhle věci a nenechá si tu srát na hlavu. Samozřejmě, že tu nebudete řešit FK protože nejste vy ti co ho dostali. Zabít ale takhle někdo vás a že se takhle kolikrát zabil i admin/ka, musel by si dát ban za vulgaritu. Nevim jestli ty dema něčemu pomůžou, ale je to prostě porušování pravidel modu, takže nevidim duvod to s dukazy neřešit. Jak to chcete vyřešit s adminem, když buď tam ten admin asi nebyl, nebo nezakročil?

Kotel
23-03-12, 13:14
Použiji výrok jednoho básníka.
Nic dalsiho k tomu nemas?

muzikant
23-03-12, 19:14
Puky má pravdu, je jen zbytečné aby se tu řešil každě kolo FK...

Karl0s
23-03-12, 19:31
V jednom topiku mi zase bylo řečeno, že se JB řešit může. Ten bohemians je sedly, takže to vysvětluje jeho pindy. Je dobrý, že konečně někdo řeší takovýhle věci a nenechá si tu srát na hlavu. Samozřejmě, že tu nebudete řešit FK protože nejste vy ti co ho dostali. Zabít ale takhle někdo vás a že se takhle kolikrát zabil i admin/ka, musel by si dát ban za vulgaritu. Nevim jestli ty dema něčemu pomůžou, ale je to prostě porušování pravidel modu, takže nevidim duvod to s dukazy neřešit. Jak to chcete vyřešit s adminem, když buď tam ten admin asi nebyl, nebo nezakročil?

"Tak a teď si toho simona vemeš nebo ti dám ban, až se z toho posereš !"

ontopic, again, založit sekci, kde se budou řešit tyhle hovna

AnnoyingGreg
23-03-12, 21:11
Tak znova. Je to mod jako každej jinej a proto se zavedl systém povolení. Když jsou důkazy, měl by si na to nějakej JB admin najít čas a řešit to. Demo jsem si nepoustěl, ale pokud tam je jasně vidět, že to měl sedly na háku a ještě pak nadával nevidim důvod mu povoleni nechat. Pokud tu takhle budete jebat do každýho kdo hlásí porušování Jail modu, každej se na to pak vysere a podpoří to akorát bordel. Sedlák si ted totiž myslí, že když tam neni admin tak se může chovat jako prase. Admin tam asi ani zjevně nebyl, takže je na místě to podložit důkazy. Tudíž nechápu proč ho odsuzovat za to demo. Skoro každej je jako lilie než se zdejchne admin. Některý tu zapomínaji jak se mohli zbláznit když se stal náhodou jim FK. Než byl anti camp plugin, tak se tu taky určitě řešil např. kemp jako porušování pravidel že někdo dřepěl x minut na stejnym mistě naprosto zbytečně..kazí to ale taky hru.

Charon35
23-03-12, 21:15
Súhlas s Gregom. Je to porušovanie pravidiel ako každé iné. Jasne, nie je to také ako keby mal niekto WH, ale aj tak by sa to malo riešiť. Všetkým sa píše, natoč demo, hoď dôkaz. Teraz tu je, ale každý na to sere a ešte ho zvozí, že rieši hovna.

Nechcel som na toto vôbec reagovať, ale vidím, že nejak sa to nerieši. Kde sú admini z JB?

Leryx
23-03-12, 22:50
Jop díval jsem se na to, takže ty FK daly 2 různé CTčka, ale vina je na simonovi, protože dal příkaz ať je zabijí. Řekl totiž: Na slovíčko po otevření cel půjdete.... takže čekali až řekne to "po otevření cel". Může za to tedy Bohemia, vyřešil bych to už dřív, jen nvm jestli si mám IP adresu a valve id vycucat z prstu nebo co, takže to zkusím ještě najít, pak ho zabanuju.

E:Banned. (http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=24284) Vzhledem k tomu, že je nezabil sám, ale dal k tomu pouze příkaz, má jen 3 dny. Neudělal to schválně jen si to bohužel neuvědomil, to se stává, ale měl aspoň pak dát HVD.

Corps!
23-03-12, 23:26
Ja portim nemu nic nemam, ale proste pokud se tyto male blbustky nezacnou resit tak to tam bude samy FK od CT a zadne VD jen ignorace z jejich strany, poslednich 14 dni to tam takhle vypada(obcas kdyz se u CT sejdou inteligenti), kdyz tam nejsou admini jak psal Gregor... =)

znedlob
23-03-12, 23:29
Nic dalsiho k tomu nemas?

Mám. Je to moje blbost. Však po tom co mne Corps upozornil, tak jsem se ptal i ostatních Ctček zda jsem to doopravdy řekl, ale dostal jsem pouze jednu odpověď. I ostatní Tčka mlčela. Tak jsem netušil zda jsem to opravdu řekl. Bylo tam hodně zmatku, zrovna jsem přišel a neustále mě něco rozptylovalo. V tomhle případě je to v pořádku a dal jsem MFK. Jinak nechápu proč mi to demo blbne. HVD jsem nemohl dát, protože jsem byl přesvědčen, že jsem nic neprovedl. Jinak Gj Leryx.



Tak znova. Je to mod jako každej jinej a proto se zavedl systém povolení. Když jsou důkazy, měl by si na to nějakej JB admin najít čas a řešit to. Demo jsem si nepoustěl, ale pokud tam je jasně vidět, že to měl sedly na háku a ještě pak nadával nevidim důvod mu povoleni nechat. Pokud tu takhle budete jebat do každýho kdo hlásí porušování Jail modu, každej se na to pak vysere a podpoří to akorát bordel. Sedlák si ted totiž myslí, že když tam neni admin tak se může chovat jako prase. Admin tam asi ani zjevně nebyl, takže je na místě to podložit důkazy. Tudíž nechápu proč ho odsuzovat za to demo. Skoro každej je jako lilie než se zdejchne admin. Některý tu zapomínaji jak se mohli zbláznit když se stal náhodou jim FK. Než byl anti camp plugin, tak se tu taky určitě řešil např. kemp jako porušování pravidel že někdo dřepěl x minut na stejnym mistě naprosto zbytečně..kazí to ale taky hru.


Chovám se jak prase? Si myslíš, že když tam je admin, že občas nedám omylem nějakej ten FK? Samozřejmě se mu omluvim a dám mu VD, protože se to musí, ale když se ptám všech CT a dokonce i T jestli jsem to opravdu tak řekl a oni mi ani neodpoví, tak bych chtěl vidět, jak bys zareagoval ty. Nechápu proč se do mě pořár sereš, jestli ti ještě pořád ležim v žaludku za ten podraz, opravdu nevim. Já se pokoušim ignorovat tebe a doufal jsem, že i ty mne budeš ignorotvat a nevšímat si mě. Bohužel. Tohle je trochu OT, ale je to odpověd na tvou "reakci".

AnnoyingGreg
24-03-12, 00:30
Neni tu co ignorovat. Ať si to udělal ty nebo třeba zlObama, ban k CT je správnej krok. To že to pořád vytahuješ ty akorát dokazuje jak špinavej seš a tvoje svědomí to tíží. Když nevíš co meleš, tak si radši vezmi pruhatej mundur a hraj za T. Neřešim tu jenom tebe ale kompletní snahy vyfuckovat stížnosti ohledně FK. Myslim, že je téma vyřešený.

Leryx
24-03-12, 07:35
Jj můžete lock, jen chci říct že nechápu, že když padne MFK a někdo se zeptá: máš demo? ne? tak vypadni. A když ho konečně někdo MÁ, tak ho pošlete do p*či. VY TO ŘEŠIT NEBUDETE, tak vám to může být úplně ukradené. Já jsem rád že to sem dal a že se to mohlo vyřešit.