PDA

Zobrazit normální verzi : kretĂ©n (jiny hrac) --> aha



NigGaSiK
24-01-18, 18:29
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 242576)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 18 hodin a 36 minut do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'cau'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < kretén >
[AMXBANS] Tvuj nick: NigGaS^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:182214659
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:182214659
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.24.50.217
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.24.50.217
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < aha >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Takze Deliku, jeste nez me "posles" do "kytek" a zacnes mi vyhrozovat banama, tak si to precti...diky

Opet jsem dostal ban za nick "Pičpičipičipiči" od toho jednoho a sameho admina, ktery mi za to uz jednou ban dal. Jeste chci rict ze si nejdu primo pro ub. Po tom co jsem mu napsal na steam, dozvedel jsem se, ze jsem pry cheater.Tak Deliku, jeste jednou specialne pro tebe : Necheatoval jsem, necheatuju a ani nebudu cheatovat. Ptal jsem se nekolika adminu, jestli jim ten jiz zminovany nick vadi, odpoved byla ze nevadi. Furt jsem se nedozvedel duvod proc to vadi tobe. Je videt ze te ta hra nebavi, vzdycky akorat prijdes do hry nasranej zabanovat nejakyho niggase, ktery ma opet sprosty nick. Je to nick kterej jsem na random dal a zacal hrat, menit to rozhodne kvuli tobe nebudu.

S pozdravem niggas.

E: Chtel bych tedy vedet celkove vyjadreni, jestli je ten nick takovy velky prohresek, nebo jak to vubec celkove je.

Del!k98
24-01-18, 19:02
1.Nechceš ub tak si mi mal napisať pmku tu na forume.
2.Načo by sa admin vyhražal banom, keď ti ho môže dať hocikedy, možno si to zle pochopil respektívne som to zle napísal. (ak som to zle napísal sory)
3.Za ten nick som ti dal raz ban, neponaučil sa, bol by som za týžden- čiže predlženie.
4.Sám si napísal, že je to "sprostý" nick, čiže vieš začo máš ban.
5. Pekne som ťa upozornil aby si si to zmenil, dal si si nick kretén.
6. Potom som ti napisal, ak si ho daš znovu dostaneš ban, argumentoval si to tým, že som zmrd atd, čiže si následne dostal ban za neschopnosť.
7.To, že necheatuješ možeš písať kamarátom na steamu, ako mne že si X banov obchádzal.


To by tak bolo všetko.AK som niečo zle napísal, kľudne sa vyjadrí.

NigGaSiK
24-01-18, 20:13
Ano, obcházel jsem, ale ne ban za cheaty. Ikdyž jsem ti to psal a chtěl jsem se s tebou opět bavit normálně jako člověk, podle toho co jsi psal ti očividně neni přijemny se bavit normalně jako člověk.
K bodu 1... Psal jsem ti na steamu, kde jsi jevil nezájem, proč bych psal pm ?
K bodu 3 a 4...Dal jsi mi ban, sčímž jsem ti já řekl že ten nick používat budu,zas tak mentálně špatně na tom nejsem, abych nevědel za co dostanu ban s takýmto nickem. Tu to neni už ani tak o vulgaritě, jako o tom že mě nemáš rád a ten ban mi dáš s radostí.
K bodu 6... Řeknu ti to takhle, s mojí povahou toho moc neudělám. Jsem sprostej,ale to i polovina+ populace na planetě. Vulgaritě se nevyhneš, ani tu na forku, ani ve hře, ani v životě.

Jak říkám. S vulgaritou se setkáš všude. Kdybys chtěl můj nick ignorovat, ignoruješ. :)

Del!k98
24-01-18, 20:36
Ano, obcházel jsem, ale ne ban za cheaty. Ikdyž jsem ti to psal a chtěl jsem se s tebou opět bavit normálně jako člověk, podle toho co jsi psal ti očividně neni přijemny se bavit normalně jako člověk.
K bodu 1... Psal jsem ti na steamu, kde jsi jevil nezájem, proč bych psal pm ?
K bodu 3 a 4...Dal jsi mi ban, sčímž jsem ti já řekl že ten nick používat budu,zas tak mentálně špatně na tom nejsem, abych nevědel za co dostanu ban s takýmto nickem. Tu to neni už ani tak o vulgaritě, jako o tom že mě nemáš rád a ten ban mi dáš s radostí.
K bodu 6... Řeknu ti to takhle, s mojí povahou toho moc neudělám. Jsem sprostej,ale to i polovina+ populace na planetě. Vulgaritě se nevyhneš, ani tu na forku, ani ve hře, ani v životě.

Jak říkám. S vulgaritou se setkáš všude. Kdybys chtěl můj nick ignorovat, ignoruješ. :)

1. Prečo by som sa mal s niekym vôbec baviť, keď mu človek normálne napíše nech si zmení nick a začne mi nadavať.
2. Však si teni nick používaj, banov sa do banlistu zmestí dosť.
3.Banujem všetkých, ktorí si ten nick nezmenia, ale vetšinou sú to normálni hráči, ktorí poslúchnu.


Snaď som ti odpovedal na tvoje otázky, toto bol primárny postup banovania, ako pri každom inom.

NigGaSiK
24-01-18, 20:43
Je smutné, jak je z tebe ta arogance cítit až ke mě domů. Moc tu hru prožíváš. S tebou se nedá normálně bavit. Člověk jako ty nikdy neměl do ruky dostat práva.
Rád bych vyjádřil názor na tebe, ale tolik sprostých slov ve své zásobě nenajdu. Čabas

Del!k98
24-01-18, 20:48
Aroganciu cítiš ? To si asi sám dýchaš do nosa.

Tu "hru" hrávam tak 1/2 hod za 3 dni, ale hrú moc prežívam, okey.
Tak ja mám práva dlhšie, jak si ťa pamätám z furienu, čiźe tiež ok.

Do googlu si daj vyhľadávanie sprostých slov, kľudne sa nejake douč a príď popísať. Ahoj

NigGaSiK
24-01-18, 20:54
Furt jak vidim, s tebou se normalne bavit je nadlidskej ukol. Koho mas rad, bez problemu, koho nemas rad, tak k nemu pristupujes arogantne a neprijemne. To že to moc prezivas bylo mysleno ze to beres moc vazne ;)

E: Pokud bych mohl, chtel bych alespon pozadat o omezeni pouze na furien, ale nevim jestli se to dela ikdyz je to za vulgaritu.

E2: Jako klasicky pockat nez ban vyprsi, neresit a pak napsat lck.

Grakon2702
27-01-18, 17:35
Tento nick by se mi taktéž nelíbil. Banující admin jednal správně a ban je taktéž oprávněný.

Del!k98
27-01-18, 17:50
Vypršal, pozri si pmku nigas.

Koprakek
30-01-18, 14:16
Lck.