PDA

Zobrazit normální verzi : Málo adminů



Sank9o
25-01-18, 18:20
Čaute , v poslední době mě na Kotelně štve jedna věc , málo adminů.. na takovém furieny kde hraju tak denně tam sou třeba 3 cheatři a nebo kempení... a když napíšu "!blabla" tak za ten rok co víc hraju nepřišel nikdo na ten danej server ... a potom zjistíš že žadnej admin na celej Kotelně neni ... přecejenom nejste už tak malej portál už.. tak by jste mohli aspon víc nabérat lidi... protože na furien chodí vlastně skoro jenom Delik a ne taky denně... proto píšu zkuste víc adminů ... Toje všechno k tomuhle a ted ještě jedna věc... Demence admina... jeden nebudu zminovat kdo mi nadavál na furienech.. a ja jsem mu slušně odpovídal a co se nestane ? Já dostanu mute a on ne ? Hej plz Kotelna zpamatovejte sa .... Toje všechno čaute.

Latins
25-01-18, 18:31
Adminů je dost. Akorát je už to nebaví hrát.

Řeknu to takhle... Ať přidají nový obsah do hry a admini se možná vrátí.

Jeremy
25-01-18, 18:38
Ak sú tam cheatery prečo ich nenahlásiš sem na forum ?

teecko
25-01-18, 19:34
Souhlas Latins, adminů je tu dost, ale né těch aktivních. :gabe:
Tím, že mu napíšeš, ať hlásí na forum, se ten problém vyřeší no. Navíc mluví také o kempu .. chci vidět admina, kterej ten kemp z webu bude banovat. ( Menší prohřešky že hh ) Prostě to chce trochu urychlit ten proces toho nabírání těch adminů .. třeba změnou náboráře .. :gabe:

Samco
25-01-18, 19:53
Netreba to zas moc zveličovať. Tých hlásení moc z furienu i tak nie je. Navyše je otvorený zväčša len 1 server. V posledných dňoch je tam zvýšený výskyt dvoch obchádzačov, preto sa ti možno zdá, že server je nestrážený.

Burak1
25-01-18, 20:23
Ano, zrychlit proces a pustíme si do AT troly, kteří budou dělat jen bordel. Saintpepo dělá svůj nábor více než dobře, akorát v tom všichni vidí pouze "dlouhou dobu".

JustDoItNigga
25-01-18, 23:38
Ahoj, i admini mají svůj život a chtějí si taky někdy zahrát normálně a né chodit jen na hlášení. Když uvidíš cheatera, či nějakej větší prohřešek, tak je lepší když rovnou začneš natáčet demo. - otevřeš konzoli a napíšeš tam: record jméno, až budeš mít pocit, že to stačí, tak opět otevřeš kozoli, ale tentokrát tam napíšeš ''stop''. Pak už jenom stačí jít na stránky csko.cz a dát upload dem.

ohDodo
27-01-18, 09:22
Jak píše "nigga" zační provokovať hráčov potom zapni demo a choď plakať adminovi :) :happy:

E: platí to, len pre JB servery

Kotlys
27-01-18, 09:57
nic se nevyresi ohDodo, tady uz fakt netreba se zabyvat kotelnou.

Darongodx
27-01-18, 11:13
Ano, zrychlit proces a pustíme si do AT troly, kteří budou dělat jen bordel. Saintpepo dělá svůj nábor více než dobře, akorát v tom všichni vidí pouze "dlouhou dobu".

Nemám pocit, že pri nábore Charona, ktorý trval cca 1 mesiac bolo pustených mnoho trollov do at.

Fast212
27-01-18, 22:45
Nemám pocit, že pri nábore Charona, ktorý trval cca 1 mesiac bolo pustených mnoho trollov do at.

co sa vlastne stalo s charonom? preco odisiel? mne prisiel ako v pohode clovek

Ciper
28-01-18, 16:12
Adminů je dost. Akorát je už to nebaví hrát.

Řeknu to takhle... Ať přidají nový obsah do hry a admini se možná vrátí.

nebo neni prostě už tolik času jak když se chodilo do školy :D

Nihilia
29-01-18, 12:08
Dlouhodobě prosazuju vyházet neaktivní adminy a rychleji udělit práva žadatelům, kteří dostali dostatek PRO a jejich žádost tam je měsíce. Někteří to ale vidí jinak a není to jen na mně. Každopádně Pepa v tom má pořádek a dělá to zatím tak, jak má.

Charon - odešel díky tomu, že ho tady k tomu donutily určitě okolnosti, které se v té době odehrávaly.

Kotlys - Kotelnou se není potřeba zabývat a proto zde na fóru něustále něco vypisuješ. Zamysli se někdy nad tím, než něco napíšeš, ať to není úplná blbost.

Jinak aktivita adminů je menší, protože dost adminů už není studentů a práce není škola, že vám v půl 1 zazvoní a jdete si sednout k PC. Hodně adminů taky nebydlí u maminky a tím pádem mají na starosti i věci kolem domácnosti, rodiny, zahrady a taky svým koníčků.

_AnGeL_
29-01-18, 13:05
Adminů je dost. Akorát je už to nebaví hrát.

Skôr ide o to, že sa takmer nikomu nechce prísť na hlásenia. Adminov je dosť, ale je lepšie hlásiť cez web. Tu máš aspoň istotu, že to niekto raz pozrie.

Treba počítať aj s tým, že to niekoho prestane baviť alebo proste si nenachádza čas na hranie. Ľudia dospievajú.
Navyše sú tu aj taký admini, ktorým dlho trvá dať ban. Nebudem tu menovať, aby som nikoho neurazil (lofa). :D
Nábor je dobrý. Je aspoň vidieť trpezlivosť žiadateľov.

Petr Staniševský
29-01-18, 13:19
Taky si to mohl napsat líp že admini jsou líne prasátka a je to lepší dávat sem na forko jenom.. :doge:

Indian0
29-01-18, 14:05
Taky si to mohl napsat líp že admini jsou líne prasátka a je to lepší dávat sem na forko jenom.. :doge:

Z fórka to chce viac námahy zabanovať ako z hry.

Petr Staniševský
29-01-18, 14:14
Fakt? Mě to přišlo právě vždy naopak když jsem dal hlášení sem tak z 99% to bylo hnedka banned..

_AnGeL_
29-01-18, 15:21
Z fórka to chce viac námahy zabanovať ako z hry.
No ako sa to vezme. Aspoň nemusíš točiť demo pokiaľ nemá nové csko (potom to je menej namáhavé). Nájsť si jeho nick, id a ip vieš "hneď".

Navyše nie vždy je admin v hre a tak je ľahšie hodiť ho na fórko než čakať na príchod admina.

metanol
29-01-18, 16:25
Adminov je dosť, ale nedá sa byť stále a všade, a ako sa už podotklo vyššie, napríklad aj ja už mám normálnu prácu, a nie je možné doobeda sedieť na serveri.

Kotlys zamysli sa nad sebou, píšeš tu také veci a pri tom tu sliediš všetky thready kde môžeš zanadávať, musíš mať ťažký život chlapče

Kotlys
29-01-18, 17:56
co to valite vy dva metanol a nihi? :) ja jsem to resil podobne v tom mojem threadu, ze by se to melo celkove zmenit, ale jak jste psali tak to nema cenu, no a ohDodo resi cast toho co ja, tak jsem jenom napsal, ze se nic nevyresi s kotelnou uz....takze vase odpovedi jsou uplne zbytecne nihi a metanfetamin. pekny vecer

priste se zamyslete nez budete psat a trochu zapremyslet predtim co se stalo a co se deje :/

Samco
29-01-18, 19:17
No ako sa to vezme. Aspoň nemusíš točiť demo pokiaľ nemá nové csko (potom to je menej namáhavé). Nájsť si jeho nick, id a ip vieš "hneď".

Navyše nie vždy je admin v hre a tak je ľahšie hodiť ho na fórko než čakať na príchod admina.

Hlásenie cez ! alebo /cheater by malo byť u hráčov prioritou, nakoľko mnohé bany z webu sú neúčinné.

eriew
29-01-18, 21:53
Jediné 2 chyby v nábore je až príliš dlhý čas na rozmyslenie a nedovera k dávnym adminom, čo tu urobili veľa práce ale bola nejaká situácia okolo nich (nemyslím tým seba). Ako tých kandidátov už je strašne málo (berem z ohladu kvality, nie kvantity) a na druhú stranu už aj keď by ste si tu dávali peniaze zadarmo, ludia ako Baron, Honey cocaine atd. kvoli ktorým sa nábor spristnil sa tu už nevyskytnú. A to už len kvoli tomu že cs 1.6skové servery ledva prežívajú. Ďalšou vecou je ešte aj fakt, že ľudia hlásia uplne každý camp (aj ked moze byt taktický) a to aj nových adminov uplne odradí od chodenia na hlasenie. Na tie ostatné veci ako su cheaty, na to je aj forko. Ak chcete aby vás admin neignoroval, tak skúste osladiť to hlásenie, nenapísať iba týpek má wh ale napísať niečo v zmysle: Týpek má 100% wh a nadáva tu adminom. A hned ich máš aj 10 na servery.