PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na servery BaseBuilder



Zeit
25-01-18, 19:34
Zdravím, volám sa Ondrej a pochádzam z Východného Slovenska z mesta Michalovce. Mám 15 rokov, v júly 16 ale na kotelne hrajem už veľmi dlho :) Práva na basebuilder žiadam preto, lebo veľmi mam rád BB a rád by som tam videl čistotu a poriadok. Málokedy tam vidim admina to bol tiež taký malý dôvod na žiadosť... Teraz k mojim záľubam... tak samozrejme csko ...:) hrajem hlavne basebuilder a deathrun na vašom portály... potom mám rád futbal a bicyklovanie. Prečo som podal žiadosť o práva? Ľahká otázka... chcel by som pomôcť na servery či už začiatočníkom alebo by som chcel trestať "zlú" komunitu ktorá sa tam dá najsť často :/ Či už som bol adminom? Áno už raz som bol adminom práve na BB servery ktorý vlastnil starší kamarát tak z kamarátstva mi dal admina takže už viem aj AMX a tak :) Za každú reakciu budem vďačný, pekný večer. :)

Koprakek
07-02-18, 18:45
Chybí ti steam ID + tu nemáš nic na forum nahlašené.

Troppe
11-02-18, 10:30
Jaký je tvůj nick ve hře prosímtě? Případně dodej Steam ID.

Indian0
11-02-18, 16:44
Zdravím, volám sa Ondrej a pochádzam z Východného Slovenska z mesta Michalovce. Mám 15 rokov, v júly 16 ale na kotelne hrajem už veľmi dlho :) Práva na basebuilder žiadam preto, lebo veľmi mam rád BB a rád by som tam videl čistotu a poriadok. Málokedy tam vidim admina to bol tiež taký malý dôvod na žiadosť... Teraz k mojim záľubam... tak samozrejme csko ...:) hrajem hlavne basebuilder a deathrun na vašom portály... potom mám rád futbal a bicyklovanie. Prečo som podal žiadosť o práva? Ľahká otázka... chcel by som pomôcť na servery či už začiatočníkom alebo by som chcel trestať "zlú" komunitu ktorá sa tam dá najsť často :/ Či už som bol adminom? Áno už raz som bol adminom práve na BB servery ktorý vlastnil starší kamarát tak z kamarátstva mi dal admina takže už viem aj AMX a tak :) Za každú reakciu budem vďačný, pekný večer. :)

Futbal za Zemplín?

Zeit
13-02-18, 14:02
STEAM_0:0:91144887, ten banlist je len zlá minulost :P a nehrám za Zemplin ale za dedinu nedaleko

Samco
18-02-18, 16:38
Zmena chovania v lepšiemu moc viditeľná nie je. Vystupovanie na serveroch nie je dobré. Okrem toho žiadne hlásenia ani v hre a ani na fóre.

PROTI

Zeit
18-02-18, 22:10
ach jaj no jak myslíš... keď chceš mať nadalej toxic komunitu na servery tak nech sa páči

Burak1
06-03-18, 15:01
Vzhledem k nízké aktivitě na serverech a ještě nižší na BB žádost dále nemůže být řešena. Při opětovném zvýšení aktivity je možnost si nechat žádost opět otevřít.