PDA

Zobrazit normální verzi : AIM (d2only) - žádost o práva



simpic
26-01-18, 02:26
Zdravim,

Nikdy jsem nechtel zadat o prava na server, ale asi to budu muset udelat. Abych byl uprimny, tak musim rict, ze hraju jen ve vecernich nebo nocnich hodinach - skoro kazdy den pracuji az do 22h a kdyz se potom kolem te 23h dostanu na server, tak Admina potkam jen zridka.. Stava se skoro kazdy den, ze tam dojde typek s nickem Player je LEGENDA a nikdo s tim nemuze nic udelat :).. Myslim si, ze jsem se snazil vicemene skoro pokazde kontaktovat admina a nikdy nedorazil. Ale to neni jediny duvod, proc bych se adminem chtel stat. Jde mi taky hodne o slovnik a urazky nekterych lidi na serveru atpod, kdyz nepocitam jen cheatery. Jsem klidny, uprimny a ferovy clovek. Je mi 23 let.

Vim, ze podminky nesplnuji minimalne z 50%... Do dnes jsem hral na NS, takze nevim, jestli uvidite odehrany hodiny.. popr muj nick: Simpi:) a Simpi
Steam jsem mel do ted, ale nepouzival jsem ho..

Dekuji za kazdou odpoved i kritiku :) hezky den vsem..


STEAM_0:1:245263011

Bee
26-01-18, 04:11
Když víš že nesplňuješ podmínky proč potom žádáš o práva ? Tvůj výstup mi přijde už docela otravný a vlezlý , hlavě těch soukromích zpráv co se týče , kde se snažíš dohodit práva sobě nebo svýmu kamarádovi , zajímalo by mě kolika adminům si podobný zprávy psal. Zkus si přehodnotit v hlavě jestli byl dobrý nápad zrovna teď žádat o práva , popřípadě si najít žádosti adminů co byly přijatý a najít rozdíl.


Ale víš co dám si tu práci a napíšu ti to proč nemáš v tuto chvíli sebemenší šanci.

Registrace na forum tento měsíc - logicky kvůli právům
Originální hru vlastníš necelý den - kvůli právům
Aktivita na serveru jak na ns tak na steamu - minimální (podle hlstatu když to sečtu máš nějakých cca 9k bodů, to aktivní hráč nahraje za 1-2dny)
Chatlog - píšeš tu jak jak ti jde o slovník a urážky některých lidí ale fakt je že by jsi si měl prvně zamést před svým prahem
Hlášení cheaterů - neviděl jsem od tebe ve hře jediné hlášení a to 1,5 hlášení co máš zde na forum ti nějak nepomůže

Zkus to minimálně za půl roku .

simpic
26-01-18, 10:40
Když víš že nesplňuješ podmínky proč potom žádáš o práva ? Tvůj výstup mi přijde už docela otravný a vlezlý , hlavě těch soukromích zpráv co se týče , kde se snažíš dohodit práva sobě nebo svýmu kamarádovi , zajímalo by mě kolika adminům si podobný zprávy psal. Zkus si přehodnotit v hlavě jestli byl dobrý nápad zrovna teď žádat o práva , popřípadě si najít žádosti adminů co byly přijatý a najít rozdíl.


Ale víš co dám si tu práci a napíšu ti to proč nemáš v tuto chvíli sebemenší šanci.

Registrace na forum tento měsíc - logicky kvůli právům
Originální hru vlastníš necelý den - kvůli právům
Aktivita na serveru jak na ns tak na steamu - minimální (podle hlstatu když to sečtu máš nějakých cca 9k bodů, to aktivní hráč nahraje za 1-2dny)
Chatlog - píšeš tu jak jak ti jde o slovník a urážky některých lidí ale fakt je že by jsi si měl prvně zamést před svým prahem
Hlášení cheaterů - neviděl jsem od tebe ve hře jediné hlášení a to 1,5 hlášení co máš zde na forum ti nějak nepomůže

Zkus to minimálně za půl roku .

Vlezly? Psal jsem jen tobě. Jiného admina ze hry ani neznám. A ty by jsi se taky mohl ukázat někdy ve hře. Ale vy admini chodíte asi všichni brzy spát, aby jste nezaspali do školy :)

DajMen
26-01-18, 11:13
PROTI viz včela

^SeaBi
26-01-18, 11:17
Nekteri chodi do prace, nekteri do skoly, ve vysledku je to fuk, kazdy ma svuj zivot a je logicky, ze nebude sedet 24/7 a hlidat servery. Vsechno vypsal bee, proti.

Bee
26-01-18, 11:29
Ano vlezlý , čemu na tom nerozumíš . Jde vidět jak tu hraješ dlouho když znáš ze hry jen jednoho admina , to asi svědčí o všem, takže ani nemůžeš vědět jak já často jsem ve hře. Kdyby jsi měl nějakého admina na steamu a hlásil jemu tak si nemůžeš stěžovat že nikdo není online, vždy je nějakej admin online, stačí si je jen popřidávat . Určitě nepočítej s tím že si admini budou přidávat hráče samy od sebe aby jim furt někdo hlásil . A nevidím vůbec nic špatnýho na tom jít brzy spát , to asi jen ty žiješ v jiným světě kde se z práce chodí domů k počítači kde hraješ 20 let starou hru protože nemáš rodinu, kamarády ani koníčky. Nevím co si představuješ pod pojmem admin ale napíšu ti to jako školáčkovi . ADMIN ≠ ROBOT

simpic
26-01-18, 12:08
Ano vlezlý , čemu na tom nerozumíš . Jde vidět jak tu hraješ dlouho když znáš ze hry jen jednoho admina , to asi svědčí o všem, takže ani nemůžeš vědět jak já často jsem ve hře. Kdyby jsi měl nějakého admina na steamu a hlásil jemu tak si nemůžeš stěžovat že nikdo není online, vždy je nějakej admin online, stačí si je jen popřidávat . Určitě nepočítej s tím že si admini budou přidávat hráče samy od sebe aby jim furt někdo hlásil . A nevidím vůbec nic špatnýho na tom jít brzy spát , to asi jen ty žiješ v jiným světě kde se z práce chodí domů k počítači kde hraješ 20 let starou hru protože nemáš rodinu, kamarády ani koníčky. Nevím co si představuješ pod pojmem admin ale napíšu ti to jako školáčkovi . ADMIN ≠ ROBOT


:D aha.. já jsem se jen snažil říct, ze proste žádný admin v noci nehraje, což je fakt. Ale mě je to jedno, svoje jsi mi už řekl. A pokud si myslíš, ze jsem debil nebo idiot, ze se mnou musíš mluvit jako se školakem, tak se pleteš. Můžeme to už uzavřít. Čau a díky.

Indian0
26-01-18, 13:56
Vlezly? Psal jsem jen tobě. Jiného admina ze hry ani neznám. A ty by jsi se taky mohl ukázat někdy ve hře. Ale vy admini chodíte asi všichni brzy spát, aby jste nezaspali do školy :)
Proti. :)

Zaooo
13-02-18, 23:33
Zdárek, klidně si mě přidej na Steamu a napiš mi, když bude někde peklo

Burak1
06-03-18, 15:26
Máš stále zájem o práva?

Bee
13-03-18, 22:18
Po tom co předvádí na serveru určitě ne, můžeš to zamknout.

simpic
29-03-18, 02:05
Nahodou v poslednich dnech jsem se dost sklidnil :D Snazim se problemy resit v klidu, tak snad to vydrzi

LeBaux
29-03-18, 02:15
Za mna nie, ale pokial sa za neho chcete niekto zarucit nebudem tomu stat v ceste.

Samco
30-03-18, 09:42
Po nedávnych konfliktoch s viacerými adminmi podčiarknutými ešte aj vulgárnosťou k ďalším hráčom na serveroch by bolo prijatie nemiestne.

PROTI

simpic
30-03-18, 21:29
Souhlasím s tebou Samco.

Samco
30-04-18, 08:40
Nie