PDA

Zobrazit normální verzi : 12 týdnů xd



CokoladovyKarambit
28-01-18, 13:37
'debilek123' byl zabanovan na '12 tydnu'.
Duvod: 'Nadavani adminum'
By admin csko.cz
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
sry, ale 12 týdnů je trochu moc, ne? xd.

anakin_pok
28-01-18, 14:30
Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
zapnutý developer nebo fps_override na jump, knife a furien serverech (výjimka je surf)


Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.



Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

Operak
28-01-18, 20:04
Při případu nadávání adminům, požaduji od hráče jediné. Omluvu, potom jsem uplně v klidu schopný dát unban. Do pm se omluvil, takže dostal unban.

DiEAcE
28-01-18, 20:38
Moc to hrotíš, mě každou chvilku nadává někdo do zaplých čůráků a kdybych to měl všechno banovat.. :smile:. Dám mu kdyžtak mute, tedy pokud se nenaváží do rodinných příslušníků, to už řeším taky banem.

Operak
29-01-18, 12:30
Moc to hrotíš, mě každou chvilku nadává někdo do zaplých čůráků a kdybych to měl všechno banovat.. :smile:. Dám mu kdyžtak mute, tedy pokud se nenaváží do rodinných příslušníků, to už řeším taky banem.
Neřeším nadávku na mě, to by jsem banoval denně 20 lidí. Řeším nadávky na celý Admin team Kotelny.

Koprakek
31-01-18, 21:06
Ty ty pravidla neurčuješ.