PDA

Zobrazit normální verzi : 3.14159265 ÄŒUS:-)NHL (já) --> _:Nihilia:_



Wentik
02-02-18, 14:51
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 243495)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 59 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 's nickama si bez provokovat jinak a UB necekej'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 3.14159265 ÄŒUS:-)NHL (já) >
[AMXBANS] Tvuj nick: 3.14159265 ÄŒUS:-)NHL (já)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:86460687
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:86460687
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.170.97.162
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.170.97.162
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < _:Nihilia:_ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (cs_assault_shadow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Ahoj vsichni

kdyz mi byl zakazany muj minuly nick, tak jsem premyslel nad novym jmenem, co by bylo nejak originalni, tak mi muj adminsky komplic, rika si Operak nebo Grakon(to je docela jedno), poslal tenhle super nick, za ktery jsem ale dostal ban.. Rekl bych, ze nick se da v pohode precist ne? Nemel by tam byt zadny problem

*****: rekni ze jsi psychicky naruseny
*****: polehcujici okolnost

jsem psychicky naruseny

jako ja mam Nihiliu moc rad jo, jednou me vyslapoval, kdyz jsem se zasekl, tak jsem myslel, ze jsme uz kamosi...

Nejsem zadnej hajzlik, takze se chci omluvit, pokud ma nekdo problem se ctenim cisel nebo slova cus, NHL nebo (ja)

Dale bych chtel napadnout nedodelane pravidlo "necitelny nick" - od kdy jsou cisla necitelny nick? nebo snad smajlik nebo zavorka?

Nikomu muj novej nick nevadil, jen Nihiliovi..


E: zabanovaný nick je 3.14159265 ČUS:-)NHL(já) ------- banlist ho nějak pěkně nebere no(já)


E3: proč mi furt mažete příspěvky, které jsou k mé žádosti?

Nihilia
02-02-18, 14:57
Trouble in Terrorist Town 01-02-2018 19:35:51 STEAM_0:0:86460687 217.170.97.162 krGaonJeaGy wenthicc [zmenil nick na]: krGaonJeaGy
Trouble in Terrorist Town 01-02-2018 19:39:11 STEAM_0:0:86460687 217.170.97.162 3.14159čus NHL-JA je to je to je to [zmenil nick na]: 3.14159čus NHL-JA

Jestli si myslíš, že jsme tam blbí všichni, tak se trochu pleteš. Na ten nick mně totiž došlo hlášení, jinak bych si toho ani nevšiml, ale...

3,14 = Ludolfovo číslo, neboli "PÍ" --> 3,14čus = píčus
NHL-JA = nihili-ja
Dohromady nám to dává co? To už si každý domyslí podle svého.

Vzhledem k tomu, že jsem tě již včera na nicky upozorňoval a ty jsi k tomu měl milion připomínek, tak ode mě nečekej nějaké další vysvětlování.

UB nečekej, protože ty jsi jeden z těch provokatérů, co si myslí, že si tady budou dělat co chtějí.

Wentik
02-02-18, 14:59
Trouble in Terrorist Town 01-02-2018 19:35:51 STEAM_0:0:86460687 217.170.97.162 krGaonJeaGy wenthicc [zmenil nick na]: krGaonJeaGy
Trouble in Terrorist Town 01-02-2018 19:39:11 STEAM_0:0:86460687 217.170.97.162 3.14159čus NHL-JA je to je to je to [zmenil nick na]: 3.14159čus NHL-JA

Jestli si myslíš, že jsme tam blbí všichni, tak se trochu pleteš. Na ten nick mně totiž došlo hlášení, jinak bych si toho ani nevšiml, ale...

3,14 = Ludolfovo číslo, neboli "PÍ" --> 3,14čus = píčus
NHL-JA = nihili-ja
Dohromady nám to dává co? To už si každý domyslí podle svého.

Vzhledem k tomu, že jsem tě již včera na nicky upozorňoval a ty jsi k tomu měl milion připomínek, tak ode mě nečekej nějaké další vysvětlování.

UB nečekej, protože ty jsi jeden z těch provokatérů, co si myslí, že si tady budou dělat co chtějí.

DOHROMADY NÁM TO DÁVÁ:
Pí-ČUS(pozdrav)-enháel-já


jak říkám, tento nick mi poslal komplic(chce zůstat v anonymitě), mně se docela líbil

milion připomínek jsem měl proto, abych věděl, jaký nick můžu mít a jaký ne, thats all

Grakon2702
02-02-18, 15:22
Ban je oprávněný, hráč použil provokativní nick i po upozornění.

Wentik
02-02-18, 15:26
Ban je oprávněný, hráč použil provokativní nick i po upozornění.


Upozornil mě na nick : GrakonJeGay s diakritikou(lidí kteří na to sami přišli, by se dali spočítat na jedné ruce), tak jsem si ho změnil na nějaký, který se dá normálně přečíst, tudíž pravidlo jsem neporušil

3.14159265 ČUS:-)NHL(já) ---- kdyby bych tam měl napsané nihilia, tak si pro to ub ani nepříjdu, ale nikoho jsem tímto neprovokoval, tudíž tvoje vyjádření je, jak bych to řekl... "Kravina".

Nihilia
02-02-18, 15:32
Tak nám ještě řekni nějakou pohádku o tom, co ten nick znamenal. Ty si asi vážně myslíš, že jsou všichni kolem blbí a jen ty žiješ s tím, jak tady všechny přečůráš.

99% hráčů má úplně normální nick. Proč si ty, musíš dávat nicky jako "grakonjegay" nebo "3,14čus nhlja" a nemůžeš mít prostě nick "Wentik". Pro tebe to je ale evidetně nuda a potřebuješ na sebe nějak upozorňovat.

EDIT: ty jsi vlastě ten nejslušnější a všichni admini tě nemají rádi: http://csko.cz/forum/showthread.php?61388-WENTIK-LEGENDAJB-(jiny-hrac)-Grakon2702

Wentik
02-02-18, 15:38
Tak nám ještě řekni nějakou pohádku o tom, co ten nick znamenal. Ty si asi vážně myslíš, že jsou všichni kolem blbí a jen ty žiješ s tím, jak tady všechny přečůráš.

99% hráčů má úplně normální nick. Proč si ty, musíš dávat nicky jako "grakonjegay" nebo "3,14čus nhlja" a nemůžeš mít prostě nick "Wentik". Pro tebe to je ale evidetně nuda a potřebuješ na sebe nějak upozorňovat.

EDIT: ty jsi vlastě ten nejslušnější a všichni admini tě nemají rádi: http://csko.cz/forum/showthread.php?61388-WENTIK-LEGENDAJB-(jiny-hrac)-Grakon2702

tu jsem neřekl ani půl slova o tom, že jsem neslušnější
jo máš pravdu mám nudnej life a proto na sebe musím upozorňovat takovýma nickama ve hře :-) kápl si na to.
neříkám všichni jste blbý(tebe a Grakona jsem do této skupiny "blbců" ale zařadil).

Tu jsem ale přišel řešit ub a né vaši hloupost, takže jestli by se k tomu mohl ještě někdo vyjádřit..
ten admin mě upozornil na tebe, že budeš ohledně toho plakat, ale nečekal jsem ban až na 3 týdny jakože :D

DajMen
02-02-18, 15:49
Proti UB

Nihilia
02-02-18, 15:49
tu jsem neřekl ani půl slova o tom, že jsem neslušnější
jo máš pravdu mám nudnej life a proto na sebe musím upozorňovat takovýma nickama ve hře :-) kápl si na to.
neříkám všichni jste blbý(tebe a Grakona jsem do této skupiny "blbců" ale zařadil).

Tu jsem ale přišel řešit ub a né vaši hloupost, takže jestli by se k tomu mohl ještě někdo vyjádřit..
ten admin mě upozornil na tebe, že budeš ohledně toho plakat, ale nečekal jsem ban až na 3 týdny jakože :D

Já tomu už vůbec nerozumím. Prvně píšeš, že ten nick nick neznamená a teďka napíšeš, že ohledně toho nicku budu plakat? Takže jsi moc dobře věděl, co tím nickem chceš říci. Teďka jsi to jasně napsal.
Že ten tvůj kamarád admin, chce byt v utajení je pěkné, ale taky to je pěkný srab a aspoň vidím, co tady je za další adminy. Hlavně aby ti zase nezapomněl dat přístup do AF.

Měj se wentíku a uvidíme se za 3 týdny.

Wentik
02-02-18, 15:52
tenhle admin mi přístup do af zrovna nedává, to dělají jiní, neboj :D

jo on mi napsal že budeš plakat, že to máš v povaze si všechno vzít k srdíčku no.. to se stává když si podnikatel s 8 zaměstnanci, ale neber mě jako svého zaměstnance jak si někomu psal do zprávy ju?


řekl bych že se uvidíme dřív než za 3 týdny, ale uvidíme :-)

Wentik
02-02-18, 15:55
3 měsíce jo? drsný

E: schválně si mi ho dal přes web, abych ho měl všude, pěkný

KajSinek
02-02-18, 16:12
Síce nemám práva na TTT, ale neustále provokuješ členov AT. Je to asi tvoj už nový koníček. Ban je správny a máš tam 3 týždne a nie 3 mesiace.

Wentik
02-02-18, 16:16
Nihilia: prodlouženo na 3 měsíce, poděkuj sám sobě :-)

Provokuju jen ty, které nemám rád, například tebe :-)

Normální adminy nechám na pokoji a mám k nim respekt

Burak1
02-02-18, 16:27
Máš tam 3 týdny jen díky tomu, že jsem se o tom bavil s nihiliou. Provokace tam je asi jasná, ale je blbost prodlužovat ban na základě žádosti o unban. Tudíž s banem souhlasím, ale s prodlužováním ne.

Wentik
02-02-18, 16:27
ok díky burak, budu si to pamatovat <3

Koprakek
04-02-18, 17:28
Ban je OK.