PDA

Zobrazit normální verzi : msw --> ide pato



msw
03-02-18, 21:08
Vypis z konzole:


BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 15
msw connected
*** Wijo. killed BigShocK with a headshot from m4a1 ***
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 243636)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < msw >
[AMXBANS] Tvuj nick: msw
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:714222636
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:714222636
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.248.248.106
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.248.248.106
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ide pato >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
0dychni killed H3duX with awp
Player connected
Kicked : Tady mas BAN. Zkontr





Poznamka:






Dobry den,

byl mi udelen ban, pravem. Nedavno jsem to chtel se priznam vyzkouset a vyuzil jsem stazenim Wh z internetu. Zajimalo me, jak to funguje. Presto, ze se mi zobrazovali hraci spatne, jsem to pouzival chvili (par dni), tak trochu zbytecne.

Pouze jsem si to chtel zkusit, jake to je. Odmitam uz pouzit wh.
Jinak jsem pouzil wh, nikoli aimbot. Aby bylo jasno.
Pouzivam uz wallhack nebudu, budu hrat cistym ferovym zpusobem. Touto formou vas zadam o unban. Pokud je to mozne. Jsem si vedom, ze to bylo vuci ostatnam hracum neferove a mrzi me to, omlouvam se za zneuziti a uz to opakovat nebudu, odinstaloval jsem ho.

Preju hezky zbytek dne.
S pozdravem Milan.

Doplnění: Wallhack a Aimbot byl v jednom, při zapnutí se zaplo i AB, ručně se muselo překlikat, aby se vyplo, tím, že jsem mohl opomenout, je možné, že mohlo být zaznamenáno i použití AB. Jsem si vědomí, že to nic neomlouvá, chci pouze upřesnit. Děkuji.

Pelargos
03-02-18, 21:47
Ahoj, je obdivuhodne, ze sa vies priznat, co tu na kotelni je celkom vzacne. Skor sme zvyknuti na opacne spravanie, ze jednoznacni cheateri zapieraju a obhajuju sa, pripadne hladaju vyhovorky. Bohuzial cheating je hrube porusenie pravidiel a ban za cheating nie je mozne zrusit ani skratit. Na kotelni sme vsak velmi dobrosrdecni a bany sa automaticky po roku mazu. Takze za rok sa budes moct znovu pripojit, pripadne ak si kupis STEAM, mozes sa s nim hned pripojit.

Koprakek
05-02-18, 20:07
Lck.