PDA

Zobrazit normální verzi : A Že kto tu randomuje



AJO112
05-02-18, 20:13
https://i.imgur.com/ieYc6T7.jpg
Na kazdeho nadava ze randomuje a pritom ma 0 karmy lebo zabija nevinych

Fast212
05-02-18, 20:34
0 karmy mozes mat aj ked nerandomujes... niekdo ta par krat hitne pacidlom a ty sa rozhodnes ho zabit bud preto ze si myslis ze je zradca, sere ťa, robi to jeden hrac v kuse dookola pre vyprovokovanie, zabija sa nevinny so zradcom a ty pomozes zradcovi (nevedomky), za zradcu zabijes ineho zradcu(moze ti skocit do strely a ma malo hp, bombou aj ked to neni tvoja chyba). Vela krat sa my stalo ze som zabijal ako zradca nevinneho a do strely sa mi supol kolega, vyrazne to znizi karmu. ked zabijes 2 zradcov=0 karmy. to je asi vsetko :)

Jeremy
05-02-18, 22:41
Je to tu zasa rozbité keď sem môžu písať hráči/vipká ? Na demo sa pozriem neskôr.

Nihilia
06-02-18, 07:42
Je to tu zasa rozbité keď sem môžu písať hráči/vipká ? Na demo sa pozriem neskôr.

Jeremy, původně to téma bylo založenove veřejné sekci a někdo to stížností až přesunul, takže to pokažené není :-)
Jinak to je jen screen, kde má Kejtynka 0 karmy.

metanol
06-02-18, 09:14
Neviem o čo ti ide Ajo, keď chceš podať sťažnosť daj nejaké demo alebo čo, toto nehovorí absolútne nič že má nula karmy, obzvlášť keď sa to stáva po pripojení že danému hráčovi zobrazuje 0 karmy. Čo je podľa mňa aj v tomto prípade, keďže má aj 0 úmrtí.

Samco
06-02-18, 21:16
Na základe tohto screenu nemožno banovať.