PDA

Zobrazit normální verzi : Odstranění určitých map na určitém serveru.



Fropo
05-02-18, 20:14
Zdravím jak už plyne z názvu. Tento topic bude o zrušení některých map na serveru JailBreak.
Z Jail Braku (#0) navrhuji odstranit mapy jb_oasis jb_cp_assis a jb_snow.
Důvod je příliš jednoduchý tyto tři mapy se střídají stále na jb #6 ,a proto nerad vidím tyto mapy na jb #0 když si je mohu jíti zahrát na jb #6 Ty mapy jsou celkem oblíbené protože na jb #0 se objevují docela často a tento "první" hlavní portál Jail braků je od toho aby tam byly jiné mapy... a né ty které se stále opakují na jistém serveru jb 6.

Koprakek
05-02-18, 20:19
Asi máš na mysli server JailBreak - 1.
Za mě ne.

Fropo
05-02-18, 20:19
Asi máš na mysli server JailBreak - 1.
Za mě ne.

Více méně ano.

Latins
05-02-18, 20:22
To asi úplně neprojde, přece jenom jsou to nejoblíbenější mapy na Jailbreaku a ani technicky tomu není co vytknout.

bohémsky život
05-02-18, 20:45
Jsou to nejhranější mapy na Jailbreaku, nevím, jestli by to bylo dobře je odstranit, když tyhle mapy všechny lákájí. Upřímně bych raději odstranil spíše mapy, ze kterých lidé odchází a je tam třeba jen 6 lidí jako je třeba phoenix, abazakuleler a další.

Fropo
05-02-18, 20:56
Tak jako jasný já neříkám ,ale jde o to že když se motaj furt do kola na jb 6 tak nač by byly ještě na jb 1. hráč si může přejít na servr..

bohémsky život
05-02-18, 21:06
Jak to říct no.. jsou to prostě nejhranější mapy a lákají hráče, smazat je by nebyl profit pro Kotelnu.

Vortexx
05-02-18, 23:24
Už to tu párkrát bylo, řekl bych že to neprojde ani teď. proti

Burak1
06-02-18, 14:39
Ne, toto by neprošlo.

Grakon2702
06-02-18, 15:00
Nejde jen o to, zda jsou mapy oblíbené, ale v kolika hráčích se i dobře hrajou. Mně osobně se nezamlouvá ani zaplněná šestka, ale ani malinký mini server. Ten střední počet hráčů, který je právě na ostatních serverech přednostně neurčených k těmto mapám, je ideální. A určitě nejsem jedinný, který to tak má.