PDA

Zobrazit normální verzi : Furien - žádost o práva



Oyeeeb
08-02-18, 17:57
dobry vecer mam 20 rokov :D som aktívny hrac. Mal som permu v dalekej minulosti za ab teraz mam druhy steam (uz druhy). Aktivitu mam aj v hlaseni co sa tyka odovzdavania dema alebo hlasenia :). Poznaju ma na furiene vsetci admini takze za odmientnutie sa nebudem hnevat :DD

Jeremy
08-02-18, 18:24
Ako za to, že je na F lukratek tak idete všetci žiadať ?

Oyeeeb
08-02-18, 19:56
nie len preto chcem prava... dlho som rozmyslal ci poziadam :) ale myslem si ze by bolo fajn kedze mam nieco odohrate a minimalne 2 hodiny kazdy den som tu :D

CMBR
12-02-18, 00:00
Tebe si snad pamatuju, když jsem ještě hrál, jj, jsem pro

Oyeeeb
12-02-18, 11:50
Dakujem :)

Unnmend
12-02-18, 12:04
Napíšem sem tvoje sid.
Komu hlásiš?

Jeremy
12-02-18, 16:21
Proti.

http://csko.cz/forum/showthread.php?30611-Leo-(AB-obch%E1zen%ED)-gt-Cip3r-Eust

Oyeeeb
12-02-18, 20:05
To uz bolo davno:) od kedy som mal steam som cisty 3roky urcite :)

Novic
12-02-18, 20:48
http://imgWorld.cz/s3/A7vNVGbC2H.jpg (http://imgWorld.cz/)
Cheatovať na steame...

E: V jednom máš pravdu, "Poznaju ma na furiene vsetci admini"
škoda len že vďaka slovníku za ktorý si mal tiež pár krát ban...
možno nabudúce Dwarf^ opakujem sa aj pri tvojej žiadosti, sú tu lepší kandidáti.

Oyeeeb
12-02-18, 21:33
STEAM_0:1:56927660 78.98.195.79 SK

VALVE_0:0:171982525 78.98.195.79 SK

tak slovnik ach boze, ked uz tak ten slovnik vadi nevidim problem v tom pisat normalne :)

Jeremy
12-02-18, 22:42
A čo keď to bolo dávno. Boli tu omnoho lepší než ty a dostali proti za cheating z pred 5+ rokov. Pravidlá majú platiť pre každého. A zásadne som PROTI aby mal niekto ako ty práva dwarf. Si jeden z najviac uplakaných ľudí na furiene. Pred tebou bol už len Hiprex. Každý kto ťa zabil bol bot,kemper,toto,piča atď. Urážal si proste skoro všetkých. Kým tu budem admin ani neuvažuj o právach.

Oyeeeb
13-02-18, 07:40
Podla mna tvoj nazor nikoho nezaujima, ke pravda ze pisem ked si ma niekto vykempi ale pokial viem tak kemp nieje povoleny. Uplakany meuplakany kazdy tomu hovori inak ja tomu hovorim nervak :) a ked su tu lepsi ludia ktpry chcu prava tak im ich dajte aj tak ani jeden nema taku aktivitu ani skusenost si myslim :)

Oyeeeb
13-02-18, 07:55
A ked sme uz pri tom ze som mal permu a kvoli tomu by som nemal dostat prava. Ked si dobre pamätám tak v minulosti tu bol alebo este aj je admin ktorí mal v minulosti permu �� kazdy robí chybi je to ľudské... Ale s pravami to myslim vazne...

Indian0
13-02-18, 12:26
Odhliadnuc od permy, tak z tvojich odpovedí podľa mňa nie si vyzrelý na pozíciu admina.

Oyeeeb
14-02-18, 06:52
A podla teba je kto vyzrely na poziu admina? Ides mi tu pisat ako by som mal 12rokov ako vedsina ludi z kotelni ma :) musim ta sklamat ale za to ze nemam bohvie aku slovencinu, alebo za to ze som trosku vybusny ja za to nemozem a nemyslim si ze to je detinske alebo nieco podobne:) nic v zlom riesite veci ktore nestoja za rec

Indian0
14-02-18, 11:20
Ok tak inak
Máš gramatiku ako 12 ročný.
Si výbušny, čo prezentuje presne opak toho čo admin má byť.
Dostal si permu za cheaty.
Neskutočne premúdrelý.

Taký Blue sa o práva bije a jeho jediné mínus je VAC, ty tu toho máš oveľa viac. Ale možno ti to prejde, ja som ale proti.

Oyeeeb
14-02-18, 13:15
diky:)

Idea
14-02-18, 14:54
http://csko.cz/forum/showthread.php?30611-Leo-(AB-obch%E1zen%ED)-gt-Cip3r-Eust

Nah

Oyeeeb
14-02-18, 17:38
To davno vieme

CMBR
15-02-18, 18:11
Ale hoši, tohle je dokonalej kandidát, nemůžete si nechat ujít takovou příležitost

Bee
15-02-18, 19:13
Ale hoši, tohle je dokonalej kandidát, nemůžete si nechat ujít takovou příležitost

Koukám no , z toho dokonalost úplně září

FizzyBubble
16-02-18, 16:11
Bla bla bla...
Taký Blue sa o práva bije a jeho jediné mínus je VAC, ty tu toho máš oveľa viac. Ale možno ti to prejde, ja som ale proti.

To uz se nepocita ta perma, kterou jsem mu dal ? Divny

Sry za offtopic nadejny zadosti atd...

Oyeeeb
17-02-18, 07:51
Pozri sa na vsetky komentare prave za to nemozem mat prava ze som mal permu a za to ze som uprimny :)

Indian0
18-02-18, 02:43
To uz se nepocita ta perma, kterou jsem mu dal ? Divny

Sry za offtopic nadejny zadosti atd...

To som nejako prehliadol, nemám potrebu to sledovať. To si radšej pustím nejaký ten dobrý swing. K téme, všetci vieme (teda mali by sme) čo som tým sledoval tak to na veci veľa nemení.

Oyeeeb
18-02-18, 11:00
Chl nemam uz taky hrozny podla mna :) a ako som uz spominal v minulosti alebo aj teraz tu je admin co mal permu ale dostal prava aj tak :)

Samco
18-02-18, 17:14
Plusom tu je jedine aktivita. Avšak cheating a nevhodné dlhodobé chovanie + vystupovanie na serveroch podstatne prekrýva tú aktivitu. Pri tejto povahe by bol s udelením práv žiadateľ veľmi nevyspytateľný a obávam sa, že by práva boli využívané hlavne na riešenie osobných konfliktov po serveroch, vyvolaných žiadateľom.

PROTI

Oyeeeb
18-02-18, 18:16
Tak to urcite nie... A kukaj chl teraz prosim ta :) nechapem ako ta mohlo nirco taketo napadnut

Indian0
18-02-18, 22:20
Chl nemam uz taky hrozny podla mna :) a ako som uz spominal v minulosti alebo aj teraz tu je admin co mal permu ale dostal prava aj tak :)

Mne je jedno čo bolo v minulosti, ja riešim prítomnosť a teba.

Oyeeeb
19-02-18, 05:14
Hej hej pritomnost vidim :) ale aj tak diky:)

CMBR
22-02-18, 16:57
Už byste mu to mohli nahodit

Burak1
06-03-18, 15:13
Už byste mu to mohli nahodit

Tyto řeči žadateli akorát uškodí.

Když se podívám přímo k žádosti. Aktivní jsi, pravděpodobně i dost hlásíš, ale cheating není nějak moc starý a co mi v této chvíli vadí nejvíc je absolutní nerespektování nikoho, s tímto přístupem se k právům určitě nedostaneš. Proti.

Oyeeeb
15-03-18, 13:24
Tyto řeči žadateli akorát uškodí.

Když se podívám přímo k žádosti. Aktivní jsi, pravděpodobně i dost hlásíš, ale cheating není nějak moc starý a co mi v této chvíli vadí nejvíc je absolutní nerespektování nikoho, s tímto přístupem se k právům určitě nedostaneš. Proti.

Kukaj teraz chatlog

Eust.
15-03-18, 14:14
Zdravím,

za normálních okolností by už tahle žádost měla být dávno zavřená, ale z nějakého důvodu se tak nestalo.

V minulosti ti byl prokázán cheating a po sléze jsem ti dokonce zjistil obcházení. Historie banů za chatlog je sice pestrá, ale uznávám, že v současné době nepozoruji žádné narážky či nadávky. Nicméně to nemění nic na tom, že ses tak prostě choval a nejspíš se tak chováš i běžně (což samozřejmě nevím, jen odhaduji, rád bych se mýlil), svůj slovník si změnil jen v souvislosti s žádostí o práva, což mi přijde málo přesvědčivé. Pak je tu samotná žádost, odfláklá, nijak ses nesnažil nás přesvědčit o tom, že zrovna tobě by měla být poskytnuta šance adminovat na tomto portále a pokud jsi člověk, co má na svém kontě ban za cheating(+obcházení), tak tímhle nás rozhodně nepřesvědčíš. Aktivita je v pohodě, náhlášených cheaterů máš taky několik, ale tvá snaha a ani tyto skutky v žádném případě nemůžou vyvážit tvou hříšnou minulost, bohužel.

Závěrem už jen dodám, že se najdou určitě lepší kandidáti, kteří by si tu šanci zasloužili víc.

NE.

Oyeeeb
16-03-18, 10:32
Zdravím,

za normálních okolností by už tahle žádost měla být dávno zavřená, ale z nějakého důvodu se tak nestalo.

V minulosti ti byl prokázán cheating a po sléze jsem ti dokonce zjistil obcházení. Historie banů za chatlog je sice pestrá, ale uznávám, že v současné době nepozoruji žádné narážky či nadávky. Nicméně to nemění nic na tom, že ses tak prostě choval a nejspíš se tak chováš i běžně (což samozřejmě nevím, jen odhaduji, rád bych se mýlil), svůj slovník si změnil jen v souvislosti s žádostí o práva, což mi přijde málo přesvědčivé. Pak je tu samotná žádost, odfláklá, nijak ses nesnažil nás přesvědčit o tom, že zrovna tobě by měla být poskytnuta šance adminovat na tomto portále a pokud jsi člověk, co má na svém kontě ban za cheating(+obcházení), tak tímhle nás rozhodně nepřesvědčíš. Aktivita je v pohodě, náhlášených cheaterů máš taky několik, ale tvá snaha a ani tyto skutky v žádném případě nemůžou vyvážit tvou hříšnou minulost, bohužel.

Závěrem už jen dodám, že se najdou určitě lepší kandidáti, kteří by si tu šanci zasloužili víc.

NE.

Som sa zmenil, cheatig bol minimalne pred 5rokmi a od v tedy som bol čistý.A ano a mas pravdu slovnik som upravil od vtedy ako chcem prava. Ale chcem tie prava uz davno ale vedel som ze budu problémi kvôli tej perme preto som to furt odkladal az do teraz ziadost o práva. Myslim si ze clovek sa dokáže zmeniť. Každý má šancu sa zmeniť :)

Eust.
18-03-18, 22:56
Když ta práva chceš tak dlouho, proč jsi už předím ten slovník nezměnil? A ano, já s tebou souhlasím, člověk se dokáže změnit. Nikdo ti tu šanci se změnit nevzal, ale jen ty ses postupně svýma prohřeškama a svým jednáním připravil o šanci se stát adminem. To je ode mě vše. :)

Oyeeeb
20-04-18, 19:43
Ako myslis:)

Burak1
27-04-18, 15:18
Proti.

Důvod: Cheating, proti od spousty adminů, žádný respekt k adminům.