PDA

Zobrazit normální verzi : Lukratek + ďalši multihackeri na serveroch



Kamikadze
09-02-18, 20:53
Zdravím, v poslednom čase mám pocit že kotelna je voči hackerom bezmocná. Po serveroch si pobehujú multihackeri, a nikto s tým nič nerobí lebo sa vraj nedá. Chcem sa spýtať či máte niekoho kto vám robí pluginy, a či naozaj neexistuje reálne riešenie vo forme systému. Na jednej strane chápem adminov že ich nebaví behať nonstop na jeden server a banovať lúzra. Ale od toho tu admini sú, keď ich nieje dostatok, malo by sa postarať aby ich dostatok bolo a keď to nechcete riešiť týmto spôsobom tak predsa nájdeme iný nie? Na serveri je 20 hráčov, príde si Lukratek a ostanú traja. Neviem kam sa chcete s takýmto fungovaním dostať... Prosím o odpoveď s návrhom riešenia...

KajSinek
09-02-18, 21:41
1. Si v zlej sekcii.
2. Rieši sa to už viac
3. Aj admini sa snažia a bolo tu na to už tém.
Neboj sa, čoskoro sa to vyrieší alebo obmedzí na minimum v čo dúfam aj ja.

Samco
09-02-18, 22:36
Nedostatok adminov ani nie je podstatným problémom tebou uvádzaného dotazu. Ak by tu bolo aj o 100 kompetentných navyše, všetky servery sa nedajú i tak ustrážiť 24/7.

Riešenie snáď príde v dohľadnom čase. Zo strany adminov bolo navrhnutých viacero komplexných riešení, zatiaľ však bez uvedenia do praxe.

Kamikadze
11-02-18, 14:40
1. Ako v zlej sekcií? Nejedná sa o hlásenie cheaterov?
2. Aké boli navrhnuté riešenia?
3. Nemám pocit že by sa admini snažili, zo 7 dní v týždni som si zahral 2, pretože Lukratek, player je reklama a další si tam pobehovali a ničili hru...

Koprakek
11-02-18, 14:51
1) Bylo to přesunuto
2) Stačí hledat
3) Sry že tu nejsme nonstop na všech serverech.

Kamikadze
12-02-18, 15:51
Môžem poprosiť link? Nič som nenašiel...

Jeremy
12-02-18, 16:10
Riešenia sú v admin fórku a ty tam nemáš prístup.