PDA

Zobrazit normální verzi : Reštart lvlu + pridanie nových schopností



Dannyko
12-02-18, 11:41
Ako viete už dlho sa hovorí aby sa resetovali všetky leveli na servery z dôvodu, že sa tam vyskytujú kopírky hráčov, ktorí už nehrajú a rád by som to riešil resetom nie len ich lvlov ale resetom všetkých lvlov.
Nie každý admin príde po hlásení na server a udelí BAN tým hráčom.
Každý dá možno 3-4 hlásenia denne, iný zasa sa budu expiť na tých kopírkach o ich požiadaní.
Takže sa chcem spýtať kedy bude ten reset??
Každý z hráčov má aj daný rank na servery ale ten by som zachoval taký aký je, pretože niektorí hráči si rank robili aj niekoľko rokov.
Ale skôr by som sa bavil o resetovaní levelov na servery. Nezmení sa tým nič, lebo som už videl ako sa niekoľko hráčom zmazali lvli a majú ich zasa (príkladom je unnamed).

Tým by som začal. Potom dopíšem toho viac.
Prosím, aby ste sem písali nápady na pridanie nejakých schopností alebo na skrášlenie servera.

radim5275
17-02-18, 13:44
Pro, hlavně aby se nechal ten rank :).
Moc bych toho neměnil, jen asi nerf nea a nějaké nové hera, +víc lvlů a nějaké schopnosti jak bylo v minulých threadech.

Dannyko
18-02-18, 16:12
Pro, hlavně aby se nechal ten rank :).
Moc bych toho neměnil, jen asi nerf nea a nějaké nové hera, +víc lvlů a nějaké schopnosti jak bylo v minulých threadech.

Radim.
To už som riešil s kotlom.
Na steame ti poviem čo presne.

backpase
23-02-18, 21:32
Snáď ten reset bude čím skôr, aspoň budem mať znova chuť hrať.

Samco
23-02-18, 23:23
Realizácia pridania nových schopností by si vyžadovala dlhší časový termín. Akútny je však ten reset, s tým by sa malo niečo urobiť, pretože s tými kopírkami je to len horšie a horšie.

killer-savage
23-02-18, 23:50
Normalne my je az trapne sem nahlasovat kazdeho unnameda a rikyho, jako vsetci sa zhodneme ze, ten server potrebuje reset ale, kde je realizacia?

Samco
24-02-18, 00:01
Na realizáciu som ja konkrétne bohužiaľ taktiež prikrátky. U kopírovania Rikyho sa môžu udeľovať bany, nakoľko tie expy tam boli poctivo nahrané jedným hráčom a kopíranti sa na tom jednoducho priživujú. Absolútne ti to nemusí byť trápne, má to svoje dôležité opodstatnenie. Takisto aj hlásenie unnameda (aspoň z hry). :-)

killer-savage
24-02-18, 00:18
Sice s hlasenim neprestanem ale aj tak skoro denne nahlasujem, dufajuc ze ich to prestane bavit :))

SamiiikSVK
28-02-18, 23:28
Nesuhlasím z resetovaním bodu ani levelu Kuli tomu že su tom denne nový hráči a tieš su tam ktorý už maju 18 a je to teraz zbytočne !

backpase
01-03-18, 00:38
Je to zbytočné? Ten server už beží 6 rokov bez zmeny, keď má niekto záujem hrať tak sa mu to viac oplatí vtedy, keď pôjdu všetci od nuly... ja mám 40 a čo? 18 je nič...

SamiiikSVK
01-03-18, 01:49
Je to teraz ešte priskoro ! aby sa davalo Reset zato že vy ste 40 a nudíte se tam tak chodte niečo ine hrať je tam vela hračov ktorý maju lvl aspon ked by sa počkalo par mesiacov .... teraz ty hráči aj nový zbytočne hrali ?

killer-savage
01-03-18, 06:24
Hele ked sa to resetne, moze sa to spravit ako kedisi (1-18)=SH2 (19-40)=SH1 lebo si myslim ze to pritiahne byvale legendy jako ja a tento noob.

Tr4l4l4
01-03-18, 11:13
Nechci reset! Chtěji ho jen 40ky protože jsou líný si založit nový účet! Já za chvíli taky budu 40ka a chci si jí užít!

killer-savage
01-03-18, 15:30
Skor vy ste lenivi sa vyexpit tak berete unnameda. Timto resetom to skonci

Samco
01-03-18, 20:39
Proti resetu sú hlavne hráči, ktorí hrávajú na nicku unnamed, prípadne kopírovali v minulosti iné nicky s vysokými XP. Pochopiteľné...

E: Ten reset by prakticky ani nebol potrebný, keby neprichádzalo ku kopírovaniu ID a využívaniu cudzích XP.

backpase
01-03-18, 20:48
Ani by som neveril, že koľko ľudí bude proti... skôr by mali byť proti tí, čo tam hrajú už X rokov a vypracovali si nejaký ten rank... a aj napriek tomu, že mám rank aký mám som za to, aby reset bol... levelov ale aj ranku... prinesie to aspoň dočasné oživenie na ten server... aj tak sú takéto servery časom odsúdené na to, že to proste chce ďalší a ďalší reset... raz to prísť musí... keď sa vám tak dobre expí tak začnem aktívne hrať a potom prídete s plačom aby reset bol :))))

killer-savage
01-03-18, 21:00
Keby podmienka ku hraniu superhero je rezervacia nicku, cize ti co maju rezervovany nick, mozu hrat tento mod pretoze rezervovany nick sa neda nijako obchadzat. Tim padom by kotel na tom mohol ryzovat :D

E: alebo only steam server

Dannyko
02-03-18, 14:57
Nechci reset! Chtěji ho jen 40ky protože jsou líný si založit nový účet! Já za chvíli taky budu 40ka a chci si jí užít!

Takže ty Tr4|4|4 ty ma vôbec nepoznáš... Nikdy si ma nevidel na servery... Tak ako môžeš vedieť, že nemám ďalšie účty?!
ja mám 3 účty a z toho jeden bloknutý... Ten reset chcem lebo kopírky začínajú byť viac a viac aktívnejšie... Ten reset je POTREBNÝ!

Dannyko
02-03-18, 20:05
Radšej by som chcel reset ako keby by som mal pokračovať no ale toho ranku by som barz nechcel :D niektorý na ňom dlho pracovali a prísť o danú pozíciu a získať ju späť bude ťažké.

killer-savage
02-03-18, 22:11
Radšej by som chcel reset ako keby by som mal pokračovať no ale toho ranku by som barz nechcel :D niektorý na ňom dlho pracovali a prísť o danú pozíciu a získať ju späť bude ťažké.

Jak si si nevsimol tak noob je prvy v ranku a chce reset ranku a nikdo by ho nedal ani za 2 roky a ja dneska dal rank 3 a tiez chcem reset ranku. Ty mas ubohy rank narozdiel od nas :))

backpase
13-03-18, 23:13
Ten, kto je na serveri aktívny a aspoň trošku schopný hráč tak si level vypracuje za pár týždňov... a rank sa bude odvíjať podľa toho, až niekto získa vyšší level tak tým pádom sa mu rank pomerne zvýši... a takto dostanú šancu dostať sa do topky aj nejakí noví a hlavne aktívni hráči

killer-savage
17-03-18, 13:08
Okrem resetu by to chcelo pridat aj nove mapy a prenastavit schopnosti. Napr: zeus, sa mi stalo ze som dal 4x posebe instant kill len zeusom, Phoenix ked sa respawne s 80HP a v tej milisekunde ho zase zabije tak sa bugne do hraca tim padom moze strielat jako duch a je nesmrtelny a v tabulke ukazuje ze je mrtvy, raak the breaker vobec nefunguje, Goku sa nabija az 90 sekund a ubere len 500hp cize prilis slaby na svoj lvl. Grandmaster by chcelo 100% sancu lebo slabe leveli su mrtvy hned a da len 5xp za ozivenie, Usama by nemala uberat aj vlastneho lebo velakrat sa mi stalo ze ma zabila hned po oziveny phoenixom, Shang-chi je divny lebo slashnem hitnem nakej mali lvl a ubere mi 1000HP cize ani nevie jako a zabije ma,dalej ked bojujem s trochu mensim lvlom a 5x ho hitnem s nozom a neuberem mu ani hp ale naopak ked on mna hitne tak mi ubere az moc, my to pripada ze nizsie leveli su silnejsie a maju vatsiu sancu ziskat goodmode od cpt. america a dalsie uhnutia proti dmg nez max lvl, no a nakoniec je tam kopu schopnosti zbytocnich jako napr: demolition man ubera minimum a da sa lahko vyhnut, mystique sa da lahko odhalit ked mas xavier alebo planter, invisible man a ​fartman. Ked bol este max lvl 30 tak nebolo bugnute nic a teraz som slabsi nez lvl 36 aj ked som max lvl.

backpase
17-03-18, 22:28
Od 35. levelu tam sa už sila hráča veľmi nemení... neviem, ako je to nastavené na captainovi ale ja ho nemám takmer vôbec a enemy ho má takmer pri každom mojom hitnutí nožom... inak pár schopností možno navyše je, pretože keď sa zmenil server z lv 30 na lv 40 tak staré schopnosti sa nechali a pridali sa nové čím tie staré a slabšie stratili efekt úplne

killer-savage
17-03-18, 23:15
Si pamatam hraca simba, ten mal captain prakticky stale, bolo tazke ho zabit aj ked bol ovela mensi level. Ma to byt nastavene tak, ze ci vyssi level tim vatsia sanca cize max level ma byt uz teoreticky neporazitelny, ale ono to tak neni. Sam vies jak bugnuty je ten server, ked mas vela pasivnich schopnosti s urcitimi sancami, tak splivaju schopnosti tak ze to hraca zacne bugovat. Tie pluginy by sa mali prenastavit aby k tomu nedoslo. Ale nemyslim si ze ked sa pridali nove schopnosti tak sa s timi starimi nic nerobilo.

Dannyko
18-03-18, 12:13
Proti resetu sú hlavne hráči, ktorí hrávajú na nicku unnamed, prípadne kopírovali v minulosti iné nicky s vysokými XP. Pochopiteľné...

E: Ten reset by prakticky ani nebol potrebný, keby neprichádzalo ku kopírovaniu ID a využívaniu cudzích XP.

No to je pravda. Ale ten reset by pomohol zvýšiť možnú aktivitu na servery, pretože tam už nebudú max lvli, ktorí by ich terorizovali.
Každý z hráčov má aj ten RANK a kopírky ho tým len kazia.

V poslednej dobre som si povšimol, že hráči s CPT. AMERICA sa strašne ťažko zabíjajú a to mám max lvl + ďalšie nicky s lvl30+.
CPT. AMERICA by nemala na 100% odolať strelám a ani slashom knifu. Já by som to znížil aspoň tak na 50% lebo ako hovorím hráči, ktorí majú túto schopnosť (sám ju používam) tak sú skoro neporaziteľný.
Keď hráč získa lvl22 a dá si CPT. AMERICA tak pre max lvl je oveľa ťakšie ho zabiť.
A áno ako hovorí killer-savage tak je tam dosť veľa powers na prd ale "mystique" nie vždy odhalíš. Skôr je to pre troll.
A jaws, mohlo by sa dať aspoň šanca na respawn tak 30% lebo sa nedá keď kopírka príde použije JAWSA proti mne alebo niekomu inému tak sa už prakticky neoživíte. Tak tam by som pridal šancu na respawn.
Invisible man by som ponechal ale hráči s power DAREDEVIL ho ľahko odhalia vďaka kruhom okolo neho.
Pridal by som ešte nejaké tie powers pre VIP lebo bonusman, morpheus a casper je málo. Napríklad NEO, T-800, Dr.Strange, Agent Zero, Zeus atď. by sa hodili pre VIP. 3 powers je dosť málo.


Keby podmienka ku hraniu superhero je rezervacia nicku, cize ti co maju rezervovany nick, mozu hrat tento mod pretoze rezervovany nick sa neda nijako obchadzat. Tim padom by kotel na tom mohol ryzovat :D

E: alebo only steam server

Ani by som nepovedal, že rezerve nicku by pomohla. Dôvod je, že na servery sa už niekoľko krát použil ID CHANGER.
A server pre STEAM hráčov by bol na nič. Dôvodom je, že tam hrajú aj NONSTEAM hráči, ktorí tam majú aj svôj RANK a LVL.

killer-savage
18-03-18, 13:26
Každý z hráčov má aj ten RANK a kopírky ho tým len kazia.
Neni na skodu kazit rank unnamedovi


A server pre STEAM hráčov by bol na nič. Dôvodom je, že tam hrajú aj NONSTEAM hráči, ktorí tam majú aj svôj RANK a LVL.
Po resete nebude mat nikdo level a rank

Tr4l4l4
08-04-18, 11:58
Když to je tak, tak prostě ten účet rezervujte jako přes VIP ne? pak by za něj nikdo nemohl hrát.

killer-savage
11-04-18, 21:14
[SH](Shang-Chi) You got hit with Elbow Strike and took 1000 dmg
[SH] Zabil te: Nest - kick boxing, dmg: 1000
Tak on ma instant kill za to ze ho len skrabnem :D a pritom enormni rozdiel v leveloch

Když to je tak, tak prostě ten účet rezervujte jako přes VIP ne? pak by za něj nikdo nemohl hrát.
Tak vies niekdo nenajde ani to euro :D na vip

Pelargos
11-04-18, 22:01
"Tento nick nelze rezervovat! Zmente si nick a opakujte postup." Snaha bola :)

killer-savage
11-04-18, 22:08
"Tento nick nelze rezervovat! Zmente si nick a opakujte postup." Snaha bola :)

Skusal si rezervovat nick unnamed? :D

Samco
11-04-18, 22:10
Tie rezervácie sa i tak dajú bohužiaľ obísť.

Pelargos
11-04-18, 22:18
Áno :) Hodil by sa naozaj reštart a zablokovať niektoré často používané nicky ako unnamed, player a pod., prípadne to hodiť na IDčko a nie na nick, napr. ako je to na CODku, tam keď prídem so steamom, môžem mať aký chcem nick, stále mám svoje lvly. Možno by to motivovalo viac hráčov k hraniu tohto módu a zamedzilo by sa kopírovaniu, čo by nám uľahčilo aj prácu, keďže dobre vieš, že pomaly každý deň tu banujeme kopírovanie nickov.

killer-savage
11-04-18, 22:18
Nepomoze ani steam, ked si niekdo premeni nick v hre. Takto sa moze dostat k ranku. Chcelo by to nieco jako autokick ked si v hre zmeni na rezervovany nick.

Samco
11-04-18, 22:19
Nepomoze ani steam, ked si niekdo premeni nick v hre. Takto sa moze dostat k ranku. Chcelo by to nieco jako autokick ked si v hre zmeni na rezervovany nick.

Nastavené to je, no nie vždy to funguje.

killer-savage
11-04-18, 22:27
Nastavené to je, no nie vždy to funguje.

To som zial nepostrehol asi nikde. Ked nie autokick, tak aspom z rezervovaneho nicku automaticky premenovat na kopirka alebo autista nebo nwm :D

Tr4l4l4
15-04-18, 20:45
Měním názor! Klidně to resetujte jelikož i mě štvou ty kidi co používají nick unnamed!

A jestliže nejde rezervovat nick tak s tím nic nenaděláme lidi! Prostě je ten reset třeba takže ANO!

"JSEM PRO!"

vitekll
12-05-18, 15:01
I já bych dal ten reset levelů (možná i ranku). Sice jsem udělal nedávno lvl 40, ale za oživení tohoto serveru bych ten lvl 40 oželel. :D

rayzoo
13-05-18, 00:33
Tiež sa prikláňam k tomu aby sa to resetovalo jsem PRO!!

Kotel
13-05-18, 17:57
Možná bych urychlil expení, aby se na vyšší level dostalo víc hráčů. Třeba 3x rychlejší a třeba každý měsíc by byl reset. To by mohlo vyřešit dost věcí. Protože reset je vždy nutný, když pár hráčů má vysoký level, s tím se pak už nedá nic dělat.

rayzoo
13-05-18, 18:01
a vies nam povedat kedy by si dal ten reset ??

Kotel
13-05-18, 18:19
Nejdřív upravím plugin, aby tam bylo odpočítadlo, které bude informovat o resetu. A rest bude asi nejlepší někdy v pátek večer.

vitekll
13-05-18, 18:25
Souhlasím s Kotlem. :) A ještě se chci zeptat jestli se budou přidávat nějací noví hrdinové? Díky za odpověď. :)

Kotel
13-05-18, 18:35
Možná bych přidal něco z avengers, tam bude asi něco nové. Deadpool, thor apod. Nebo můžete dát sami návrh.

Pelargos
13-05-18, 18:38
Kotel bolo by fajn keby sa resetol SuperHero a spolu s nim aj COD a pripadne zvysili expy na oboch modoch. A na oboch modoch zakazat minimalne nicky: "Player" a "unnamed". Pravidelne resety by boli fajn, mesiac je mozno casto ale aspon by mali novi hraci, resp. nizsie levely chut to hrat.

E: pripadne ak sa da, hodit to na IDcko a nie nick.

rayzoo
13-05-18, 18:51
mal by som navrh ..... grim reaper 1hit K.O with knife
ptm vash a stempade

Kotel
13-05-18, 19:02
Takže nápad na thora: level 37
pasivní schopnost: při přiblížení k nepříteli na 5m, vystřelí blesk, který se odráží na další nepřátele (jako na warcraft módu), další blesk má až za dalších 10 sekund, damage by ubral všem 30% aktuálních hp

Kotel
13-05-18, 19:09
mal by som navrh ..... grim reaper 1hit K.O with knife
ptm vash a stempade


1 hit s knifem je moc op, nechci z toho mit furien

u vashe je dost problém s hitboxy, které to bugne tak, že je hráč nesmrtelný, musel bych to předělat, což by asi nebyl problém



návrh na deadpoola:

level 25
schopnost: zásah ho nezpomalí

rayzoo
13-05-18, 19:32
to je fajn :) otazka nevedel by si dat reset dnes ? a potom postupne len popridavat hrdinov ?

Kotel
13-05-18, 20:02
Dnes už ne.

rayzoo
13-05-18, 20:33
No dobre tak potom keď ti vyjde cas

Kotel
14-05-18, 06:02
Tak to bude dneska

https://www.facebook.com/KotelnaCS/posts/2042337149141694

killer-savage
14-05-18, 08:01
Knife na dialku na lvl 32
Priklad: Prvich 5 seknuti nozom by sa dalo seknut nepriatela na dialku (to je jedno ci lave alebo prave tlacitko) dosah cca 100metrov alebo pokial vidis.
Tuto schopnost som videl na inom a ani neviem jak sa to vola.

A este navrhujem pridat nove mapy jako cs_assault aj tie dalsie verzie a starwars

rayzoo
14-05-18, 08:16
super tešíme sa ďakujeme Kotel :)

vitekll
14-05-18, 19:11
Ahoj. Restart jede v pohodě. Teda až příliš moc... Když se zvolí nová mapa tak se všem vynulujou lvl a začíná se od znova... Nedalo by se s tím něco udělat? :D

Kotel
14-05-18, 20:40
Tohle je v pohodě, jen se nedalo dostat do hry.

rayzoo
15-05-18, 22:21
kotel mam otázku ten restart bude raz mesačne či ako ???? lebo keď sa pripojim do hry tam ukazuje 6786 dni tak ako to bude ??

radim5275
16-05-18, 08:22
Super že byl ten reset bylo na čase, :D, jen bych se chtěl zeptat, proč se neresetl i rank? A jestli na deadpoola bude platit stun gun.

Dannyko
16-05-18, 15:18
1 hit s knifem je moc op, nechci z toho mit furien

u vashe je dost problém s hitboxy, které to bugne tak, že je hráč nesmrtelný, musel bych to předělat, což by asi nebyl problém



návrh na deadpoola:

level 25
schopnost: zásah ho nezpomalí

Táto power je somarina pretože pri power NEO to máš tiež.
S neom bežíš po zemi a môžu do teba strielať koľko chcú a stále ťa nebude sekať.

Kotel
25-05-18, 00:25
Aha, tak NEOvi to vemu :D To v popisu není. Stejně se musel zastavit, aby se vyhnul kulce.

Čas do restartu fixnu.
Opraven deadpool, neregenoval hp.

killer-savage
25-05-18, 00:38
Cim to je ze jedneho bota dam na hit s knife do hlavy a dalsieho na 7? Aj ja chcem take HP na lvl 1

Kotel
25-05-18, 00:44
Boti maji nahodne hrdiny, takze jeden ma asi Shella.

Kotel
25-05-18, 01:07
Tak ten neo nemá řešení, když má fly, tak ho stejně nic nezastaví, tak na deadpoola dám nižší level.

Kotel
26-05-18, 20:13
Tak nedám, ta schopnost je dost silná prej. Už si někdo stěžoval v pmce :D

killer-savage
27-05-18, 10:12
Boti maji nahodne hrdiny, takze jeden ma asi Shella.
Tak to na botov funguje asi 10 nasobne lebo za lvl 40 ked miniem 3 zasobniky z P90 a on este chodi, skace a z toho mam 12 xp

https://s33.postimg.cc/i69tqlw4f/20180527093646_1.jpg