PDA

Zobrazit normální verzi : Banování



Danielbar007
12-02-18, 13:25
Ahoj,rád bych vám doporučil něco a zároven se zeptal či by to šlo udělat :D když hráč dostane ban na dané sekcy serverů tak či by nešlo když dostanu ban třeba na BB tak jen v té ZM sekci a né na všech serverech...bylo by to fajn a líbí se mi to více co jsem zjištoval a zkoumal jak pomáhat portálu tak mě napadlo to tady navrhnout :D byl bych rád za odpověd a děkuji všem co to čtou <3

Bastien
12-02-18, 19:06
Tak jo, WHčkář přejde ze zombie sekce na aim. :gg:

KajSinek
12-02-18, 19:34
Banlisty sú rozdelené napr na JB a TTT, ale ak dostaneš dočasný ban, ale ak permu, tak dostaneš ban všade, ale ak dostaneš za nadávky napr. na 1 deň a admin si to všimne, že bol hráč zabanovaný na JB a je na aime počas trvajúceho banu, tak ho smie zabanovať. Ale ak tam nie je rozdelený banlist už roky a nebol na to nejaký vážny dôvod, tak na zombie sa banlist nemusí deliť podľa mňa.

Samco
12-02-18, 20:21
Vyznie to ako keby si si mohol slobodne robiť neporiadok na Basebuilderi a následne to celé mať akurát "tam dole", keďže inde by si sa mohol napojiť. :D

ax1
24-03-18, 10:30
Ja myslím, že BANY, které nepodléhají cheatingu by neměli být takto omezovány. Proč bych měl být zabanovanej na všechny servery, když se pohádam na serveru s adminem.
Jak jistě víme, dnes se rozdávají BANY za cokoliv !!

Koprakek
24-03-18, 10:44
Pokud dostaneš neprávem ban, stačí si požádat zde na forum o UB. Pokud dostaneš ban kratšího rozmezí, dostaneš jej jen na danou sekci serveru. ( Např. - Knife )
Ať jsi kdo jsi.. ale poslední dobou tady lezeš jen proto aby sis postěžoval.

ax1
24-03-18, 10:52
Dostal jsem ban na 24 hod a to na vsechny servery !!

Koprakek
24-03-18, 10:56
Na své steam ID si dostal ban od admina Bee za demenci, tento ban byl pouze na sekci AIM... mohl ses tedy v klidu připojit na JB,Knife atp. server...

ax1
24-03-18, 11:21
Díky , tyhle mody nehraju :)
Ale v pohodě, každopádně cheater by neměl dosta možnost courat z jednoho serveru na druhý a srát lidi jinde, když dostane BAN.

Koprakek
24-03-18, 11:53
Pokud je ban trvalý, je na všechny servery.