PDA

Zobrazit normální verzi : Jb crime



Fast212
13-02-18, 22:52
Ako uz je vidiet z nazvu na JB crime sa da na zaciatku kola kupit fety a rychlo utiect z cely... Dneska som za to dostal od operaka kick. Chcel som sa spytat ci sa to vazne bere ako "bugovanie" lebo este som ani raz nevidel na tej mape ze by za to niekdo dostal kick/ban a to tu hram uz nejaky piatok.

Grakon2702
14-02-18, 05:29
Ahoj, bugováním se myslí zneužívání neočekávaných chyb mapy, tedy nemusí to být jen "přesun přes stěnu" ale právě i tebou zmíněná situace. Zrovna bugování z cely se jako jediné na jb banuje. Ovšem v tomto případě bych prvně dotyčného upozornil slayem, než že bych dal hned ban.

Operak
14-02-18, 09:30
Nejdřív jsem tě kicknul, potom jsem ti napsal že to je bugování. Upozornil jsem tě i, že by jsi za to mohl příště dostat ban.

Fast212
14-02-18, 13:46
Viem operak a ja som sa ospravedlnil ale predsa my to len nedalo sa spytat aj ostatnych nech mam 100 percentnu istotu

Koprakek
14-02-18, 13:55
A tobě to jinak přijde normální? Zneužívat tohoto bugu?.. Je jasné že se to řeší i když si to ještě neviděl.

Latins
14-02-18, 13:59
Ty zpochybňuješ adminy?

Admin má vždy pravdu. Takže by ti měl stačit vyjádření od Kopra, Grakona a KajSinka.

E//: Pochopil jsem to z jiného hlediska, než si to napsal. Za to se ti tedy omlouvám. Pro mě to vyznělo, jako že jim nedůvěřuješ.

darkkk
14-02-18, 15:36
Je to to isté ako keby si sa prebugoval.

Bastien
15-02-18, 18:42
Ani nevím o tomto bugu. :gg:

Fast212
20-02-18, 23:24
Ty zpochybňuješ adminy?

Admin má vždy pravdu. Takže by ti měl stačit vyjádření od Kopra, Grakona a KajSinka.

Ja som pisal ze spochybnujem admini? mne tie ich vyjadrenia stacili a preto som uz dalej nereagoval. Opytal som sa ci je to zakazane kedze som za to este nevidel ani jeden slay/kick/ban. Clovek to tu slusne napise ospravedlni sa a ty my sem napises takuto blbost?
Postol som sem tuto temu preto aby som do buducna "nevedome" nekazil hru hracom a dostal som normalne odpovede takze som si uznal chybu...

Tento komentar si si mohol odpusit, clovek normalne rozmysla ci sa to radsej spyta alebo si to necha pre seba a (opakujem nevedome) bude zneuzivat bugu, lebo ked vidim jak si toto napisal je mi zle.

E: (E//: Pochopil jsem to z jiného hlediska, než si to napsal. Za to se ti tedy omlouvám. Pro mě to vyznělo, jako že jim nedůvěřuješ.)

oki diky

Jeremy
20-02-18, 23:34
Bože... veď to myslel zo srandy. Zasa neber všetko vážne.

Burak1
21-02-18, 21:37
Vyřešeno. Pro příště se vyhni těmto bugům.