PDA

Zobrazit normální verzi : volání admina přes "!"



HoracioKeine
23-03-12, 17:53
Zdravím všechny, dnes kolem 15té hodiny jsem volal admina kvůli hráči jménem "darkness". Neustále byl někde zakempený. Pokaždé co jsem ho viděl, tak byl neustále v nějakém rohu nebo někde ve tmě. Vím, že je tam campmeter, ale jak tak sleduju, tak to moc nepomáhá. Ale k věci. Zavolal jsem admina přes ! a nikdo nedošel. Přesněji jsem napsal darkness - neustálý camp. Může mi někdo vysvětlit, proč?
Děkuji

Kotel
23-03-12, 18:43
Volat admina kvuli kempu nema smysl. Nijak to nenarusuje chod hry, admini jsou treba jinde. Na jakem serveru to bylo? Kemp je soucasti hry.

Bezdak
23-03-12, 18:45
Pokud se nepletu, tak já sem zprávu viděl, ale kdybych měl dělat pořádek všude kuli kempení, drobné vulgárnosti atd., tak bych jen chodil z jednoho serveru na druhý.

HoracioKeine
23-03-12, 18:58
Bylo to na Deathmatch a tam si opravdu nemyslím, že je camp součástí hry ;)

Ryukyza
23-03-12, 19:59
Kdo muze byt o 15:00 doma ?

Charon35
23-03-12, 21:23
Bylo to na Deathmatch a tam si opravdu nemyslím, že je camp součástí hry ;)

Kemper na DM nevydrží dlho na žive. Máš sa pozerať všade. Sa nečuduj, že tam nikto neprišiel. Ak ma niekto zabije z nejakého rohu, tak sa tam hneď po respawne (ak som blízko) pozrem a kill. Ak ma spawne ďaleko od neho, tak tam dlhšie ako pár sekúnd neprežije.

ZEUS
23-03-12, 21:23
Zrovna na DM bych to neřešil, camp metr je tam nastaven až přísně, což je dobře... jestli chce hráč kempit, jeho mínus, bude furt černej a každej ho bude dávat....

HoracioKeine
24-03-12, 16:13
No dobře, ok. Můžete i LOCK