PDA

Zobrazit normální verzi : Lageris --> Lurky



Lageris
16-02-18, 15:44
Vypis z konzole:


Hráč LAGER!S
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:91678095
IP adresa 84.47.31.83
Udělen 20-05-2017 - 12:19
DĂ©lka BANu TrvalĂ˝
Vypršà nepoužito.
DĹŻvod abh
BAN dal Admin lurky ()
BAN dal Server csko.cz | Bhop





Poznamka:






Dobrý deň/ráno za necelých 5 dní to bude 9 mesiacov od môjho banu. Ospravedlňujem moju otravnosť a nedočkavosť, ale rád by som si už po tých 9viatich mesiacoch zahral.Bol by som rád ak by sa dalo zvážiť moje odbanovanie ďakujem za každu odozvu.
PS:Keď sa nevydarí za 3 mesiace ako na koni :) a moja terajšia IP:84.47.22.214
LAGER!S

KajSinek
16-02-18, 17:44
Ban ti vyprší začiatkom mája, takže asi o tie 3 mesiace. Už len s tými žiadosťami vidno ako si to len zhoršuješ. Nemôžeš proste rok počkať ako každý normálny človek? Vtedy vidno, že si sa poučil a nie, že cca každé každé 3 mesiace si budeš žiadať UB. Poznám ťa už dávnejšie z JB a tvoje žiadosti fakt nechápem.

Lageris
16-02-18, 21:06
Ban ti vyprší začiatkom mája, takže asi o tie 3 mesiace. Už len s tými žiadosťami vidno ako si to len zhoršuješ. Nemôžeš proste rok počkať ako každý normálny človek? Vtedy vidno, že si sa poučil a nie, že cca každé každé 3 mesiace si budeš žiadať UB. Poznám ťa už dávnejšie z JB a tvoje žiadosti fakt nechápem.

Moja žiadosť je založená kvôli tomu ,že sa neviem dočkať a predsa len v minulej žiadosti som napísal že sa o to pokúsim vo Februári.A z čoho prosím pekne sa mám poučiť z toho z čoho ma krivo obvinili ? Ano furt si budem stáť za svojím názorom a predsa len BANUJÚCI admin by sa mal k téme vyjadriť. A nie nevyprší mi začiatkom mája ,ale koncom Mája. Keď ma tak poznáš predsa len by si vedel že by som nikdy nezapol cheat alebo obchádzal. Sám vieš že somnou boli problémi (4 roky dozadu) a to kvôli správaniu to tam neni vidieť zmiernenie sa ? Prečo by som ja mal zase byť výnimkou pri bane, predsa niekomu dáte unban 2-3 mesiace dopredu. A mne nie nechápem dôvod mi nedať UB keď somnou neboli problémi okrem roku 2014 ale aj potom som bol kludnejší,
odvtedy som ban nedostal až potom čo som prišiel na bhop si zaskákať a dostal som následne ban. Tak sa prosím hlavne teraz neurazte za to čo som napásal myslím HAPALIČKA:) Ano uvedomujem si že ma tu máte za dementa po tomto čo som tu napísal.

Lageris
16-02-18, 21:09
A ešte nieo netýka sa to témy. Prečo si si ma vymazal z Friend listu. Stačí mi normálna odpoveď nie ako operak čo sa urazil za to že som ho pozval do hry ďakujem.

KajSinek
16-02-18, 21:15
Takto, banujúci admin už tu nemá práva, tak UB smie dať momentálne už jedine vedenie ako viem. Taktiež mažem si ľudí, ktorý csko nehrajú alebo nie som s nimi v kontakte a ako viem, tak som si ťa mazal ešte minulý rok asi cez leto...nwm. Nepamätám si presne. Ďalej sa k tejto téme nebudem vyjadrovať, aby tu nevznikol zbytočný spam. Chcel som len vedieť z akého dôvodu sa neustále dookola snažíš o UB.

Lageris
16-02-18, 21:22
Taktiež mažem si ľudí, ktorý csko nehrajú alebo nie som s nimi v kontakte a ako viem, tak som si ťa mazal ešte minulý rok asi cez leto...nwm. Chcel som len vedieť z akého dôvodu sa neustále dookola snažíš o UB.

Tak csko si asi nezahrám keď mám ban. A ďakujem za objasnenie zrušenia a nie nebolo to minulé leto musel si v priebehu januára.

Hapalicek
17-02-18, 07:43
Zdar,

Stále si jedeš to svoje žes byl křivě obviněn a ban byl udělen neprávem. Už nejmíň 10x jsem ti psal že si ten ABHop měl a jsou na to i důkazy.

Jelikož byl ban potvrzen od všech Jump adminů, tak Lurky jako ex-admin nemá zapotřebí se vyjadřovat.

Tak jako v předchozích žádostích jsem proti UB.

Jinak mě si nijak neurazil, nevim proč si to stále myslíš :)

Lageris
17-02-18, 07:52
Zdar,

Stále si jedeš to svoje žes byl křivě obviněn a ban byl udělen neprávem. Už nejmíň 10x jsem ti psal že si ten ABHop měl a jsou na to i důkazy.

Jelikož byl ban potvrzen od všech Jump adminů, tak Lurky jako ex-admin nemá zapotřebí se vyjadřovat.

Tak jako v předchozích žádostích jsem proti UB.

Jinak mě si nijak neurazil, nevim proč si to stále myslíš :)

Hape mám ťa za idiota odvtedy čo si napísal vtedy neviem čo to bolo, ale viem že si bol v práci a bolo to v zmysle prídem domov a napíšem ti tam abh a predsa dôkazy môžu byť :) aj keď sú úplne blbé a ano budem si stáť za svojím lebo ja viem ako to bolo takže asi neako tak.

A wentíku o čo sa snažíš

medvidekteddy
17-02-18, 10:40
Čau,

Jak si můžeš vůbec dovolit urazit Hapala?

Považovat ho za Idiota, nic o něm nevíš a budeš psát toto?

Hele nevím co jsou pro tebe pořádné důkazy.

Důkaz je věc nebo postup, které mohou přispět k objasnění projednávané věci v rámci dokazování tvojeho protiprávního jednání.

Důkaz jasně je proti tobě, tak přestaň si tu hrát na nevinného.

Hapalicek
17-02-18, 10:43
Napsal jsem že se ktomu abhopu vyjádřím až přijedu domů z práce a mrknu na demo. Doma jsem to čeknul a abhop potvrdil, takže je fajn že mě máš za idiota když dělám svoji práci.

Stebou to je jako hulákat do zdi. Člověk ti poskytne důkazy a pádné argumenty že si ten abhop prostě měl, a ty s klapkama na očích jedeš furt to svoje.

Nesmíš se pak divit že tě tu pak každej má za dementa, což očividně i si.

Samco
17-02-18, 11:00
Každou žiadosťou si to len zhoršuješ. Jednoducho takto to nefunguje.

Lageris
17-02-18, 23:43
Každou žiadosťou si to len zhoršuješ. Jednoducho takto to nefunguje.

Ja si myslím že mi to kajso napísal dostatočne :) takže sa nemusíte opakovať uľahčím vám to rovno nech to nemusíte čítať lock plz :) Ďakuejm

Koprakek
18-02-18, 07:43
Lck.