PDA

Zobrazit normální verzi : Nový mód...



*NPSM*P!!!!n3r
23-03-12, 21:42
Ahoj, napadlo mě, že by sme tu mohli zase zavést nějaké módy.. mě napadl třeba furien mód.. T dostanou vlastně akorát rychlost a možnost na 1 místě zneviditelnit.. a ct by dostali m4 a prostě jakoby taková přestřelka :) co mi na to řeknete ? je to dobrý nápad ? díky za každou odpověď

Charon35
23-03-12, 22:19
Hoď sem nejakí video z YouTubu, alebo tak nejak. Každý nemá čas to ešte aj hľadať. ;)

*NPSM*P!!!!n3r
24-03-12, 01:25
Tak snad víš co jsou to furieni ne ? .. Tak takhle nějak podobně to zavést i na JB, jen s tím rozdílem, že tohle bude mód.

Charon35
24-03-12, 23:48
No aha tak. Tak to ne. Som myslel, že to má byť niečo len podobné. Načo pliesť iné mody do JB. Stačí, že sa tam dala lopta zo SJ a aj tá je stále bugnutá. Teraz tam nie je radšej.

mrkvicka
25-03-12, 00:21
Ahoj, napadlo mě, že by sme tu mohli zase zavést nějaké módy.. mě napadl třeba furien mód.. T dostanou vlastně akorát rychlost a možnost na 1 místě zneviditelnit.. a ct by dostali m4 a prostě jakoby taková přestřelka :) co mi na to řeknete ? je to dobrý nápad ? díky za každou odpověď

tento mod je uplne oničom moj nazor je taky pretože som to videl..na JB

.slapa-notas
25-03-12, 20:28
No aha tak. Tak to ne. Som myslel, že to má byť niečo len podobné. Načo pliesť iné mody do JB. Stačí, že sa tam dala lopta zo SJ a aj tá je stále bugnutá. Teraz tam nie je radšej.

Ja by som tam pridal zm mod

Psycho :P
25-03-12, 20:41
Nápad celkom dobrý, ale na JB je módov už priveľa ! Potom je málo kôl classic Simona... Stále len módy, módy... Som proti každému new módu...

Gejzik
26-03-12, 15:23
Nápad celkom dobrý, ale na JB je módov už priveľa ! Potom je málo kôl classic Simona... Stále len módy, módy... Som proti každému new módu...

Pravda veď si vzpomente ako dlho sa nedalo ist na JB ked sa pridala Sparta a Shark

tyger103
26-03-12, 15:30
Pravda,to už by bylo moc :)