PDA

Zobrazit normální verzi : Dv_#[DV_Army] --> Bee



Deeevoj
17-02-18, 11:24
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 244790)
[AMXBANS] Mas 7 hodin, 59 minut a 13 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Blokovani'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Dv_#[DV_Army] >
[AMXBANS] Tvuj nick: Dv_#[DV_Army]
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:161318232
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:161318232
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.190.154
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.190.154
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Bee >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (cs_rio)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Zdravim. Dostal jsem BAN za blokovani na mape "rio" na te hlavni strese. Je to tak tyden, co mi ciciak nebo nejaky jiny admin vysvetloval, ze na te hlavni strese se da skocit po cele delce a ze pokud stojim na zacatku, tak to neni blokovani, tim padem za to nemuzu byt trestne BANovan. A na te strese jsem nestal sam a admin Bee, dal BAN jen me, tak kde je spravedlnost ? Pokud tuhle situaci banuje 1 admin a dalsich 10 ji neresi, tak je nekde chyba a tusim ze na strane toho 1 admina. !!

Bee
17-02-18, 13:38
Jenže ty si nestal na jednom místě , běhal si tam po celé délce střechy a blokoval všechny hráče co chtěli nahoru, ano byly jste tam 3 , ale jedinej z těch 3 si byl ty sám co to dělá opakovaně. Ty dva dostali upozornění . Aspoň si pro příště budeš pamatovat že to nemáš dělat . Po udělení banu se ozvalo asi 5 hráčů že jsou rádi že si dostal ban protože to děláš pořád a prý i na jiných mapách , takže na tom asi něco bude.

Deeevoj
17-02-18, 19:37
Dobrý, to že jsem běhal po celé délce tvrdíš ty.. ! já jsem vždy jen u toho výskoku hned u schodů až k tomu 'zubu' střechy. A ano blokuju i na jiných mapách, pokud jsem 'zrádce' což dá rozum, dobře se pak zabíjí. ale to už je jedno, bylo to jen 8 hodin což mě netrápí. Mě šlo jen o princip.

Nihilia
18-02-18, 09:57
7 banů za randomy/neznalost...atd.

Ban na 8 hodin není na místě. Na místě by byl týden, aby si to zapamatoval, protože nebude dlouho a dostane další ban.

Deeevoj
18-02-18, 17:31
To tvrdíš ty Nihilio. Mě jde jen o to, aby se admini shodli, za co budou banovat a né, aby každý banoval něco iného za co by někdo ban nedal. !

Bee
18-02-18, 19:59
Admini banujou všechno stejně , jen někteří tolerují porušení pravidel méně a někteří více. Já osobně vždy upozornim a dávam druhou šanci pokud se nejedná o někoho kdo dorazil na server s učelem kazit hru.

Koprakek
20-02-18, 19:16
Lck.