PDA

Zobrazit normální verzi : Deeevoj --> Bee



Deeevoj
23-02-18, 18:47
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Bee
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Random'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:161318232'
[AMXBANS] Tvoje IP: '88.100.190.154'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Dv_#[DV_Army]' byl zabanovan na '8 hodin'.
Duvod: 'Random'
By admin Bee
timobimo1 connected
timobimo1 is joining the Terrorist force
'Dv_#[DV_Army]' byl zabanovan na '8 hodin'.
Duvod: 'Random'
By admin Bee
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:







" metanol ~ : kdo zabije Bee dostane VIP "

Tak jsme ho zkusil zabit, zustalo mu 7 HP a najednou BAN. :) Tak oc jde ? kdyz to napise sam admin, do admin chatu.. Nechapu

Indian0
23-02-18, 20:24
To si taký múdry alebo len nechápeš irónii?

metanol
23-02-18, 21:32
Takže keď napíšem skoč z okna a dostaneš VIP tak skočíš? Keď napíšem vyzabíjaj celý server tak to urobíš? používaj rozum. V tomto prípade ale priznávam aj moju chybu, už také veci nebudem písať, myslel som že má každý rozum.

Burak1
23-02-18, 21:44
Když už si admini dělají srandu, tak ať to i jako sranda zůstane. Zbytečný ban, jsem pro unban.

Samco
23-02-18, 22:20
Určite som aj ja za unban. Hlavne mladší hráči nemusia vedieť rozlíšiť, že poznámka admina bola ironická a nemyslel to vážne. Ak to hráč nepochopil, treba byť ohľaduplný pri riešení situácie.

Jeremy
23-02-18, 23:22
Som pre unban aj keď ho už asi nedostane :(

Bee
23-02-18, 23:49
Popíšu situaci z mojí strany - přišel jsem ze záchodu vidim že sem zrádce , nasadim sluchátka a najednou mě někdo začne zabíjet jen tak . Já chybu žádnou neudělal ani sem se nějak nezapojoval do téhle srandy která šla mimo mě, tak jsem taky jednal , kdo mu co napsal ať udělá mi je jedno , porušil pravidla, unban nedám.

Grakon2702
24-02-18, 03:39
Najdou se tu někteří, kteří pindají, že JB je fun mód a že nechápou, jak můžeme banovat tolik blbostí. To samé bych teďkom mohl reflektovat tady. Úplně zbytečný ban, který i našel své racionální vysvětlení. Kdybych napsal CTčkum, že když zabijou Simona, dostanou VIP, očekával bych, že to opravdu někdo udělá a počítal bych s následky na průběh hry. Hráč a hlavně nováček nemůže vědět, co si může dovolit a co ne, pokud k tomu vybízí samotný admin.

Burak1
24-02-18, 11:11
Pravidla sice porušil, ale může za to pouze admin, který napsal to co napsal. Ohánět se tím, že má svůj mozek nebo rozum je absolutně zcestné. Například kdyby toto někdo napsal mně, automaticky bych toho dotyčného zabil, protože sranda je hlavní aspekt té hry. Hned jak deeevoj zabil beeho, měl metanol napsat něco ve stylu, že to byla jen sranda a žádný ban ať nedává. A k tomu všemu byl bee ještě zrádce. V tomto případě měl být jednoznačný unban. Ban mu vypršel, tak mu ho aspoň smaž.

Deeevoj
24-02-18, 12:27
Já tady nechci shazovat žádného admina. Dělají jen svou práci a nemůžu si stěžovat. Jen mě to trošku zarazilo v té situaci. Nejsem tu žádný nováček, něco už mám nahráno, akorát když admin napíše jednu větu, tak není jasné, zda-li to myslí ze srandy nebo ne, bohužel. Já to dělal ze srandy a myslel jsem že to vezme i Bee :) Bohužel stalo se stalo, ban je pryč Bohudík, že po těch Banech co už jsem dostal, díky mé blbosti čehož si jsem vědom, to Bee vyhodnotil jen na 8 hodin. Takže si nemůžu stěžovat, nešlo mi ani tak o unBan ale o princip, já všem děkuju za vyjádření a tímto bych to uzavřel. Poprosím o LOCK

Samco
24-02-18, 15:13
Týmto sa ti ospravedlňujeme za preukázané zlyhanie z našej strany. Pevne veríme, že podobný prešľap od nás sa už nebude konať.

Burak1
24-02-18, 15:22
Ban jsem smazal.