PDA

Zobrazit normální verzi : Tomas80Tiger



Tomas80Tiger
25-02-18, 11:37
Vypis z konzole:


Hráč .45 ACP
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1901881980
IP adresa 178.40.23.164
Udělen 24-02-2018 - 15:24
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà 27-02-2018 - 15:24 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 3 hodiny 53 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] NadrzovaniÂ, ignorant
BAN dal Admin TROPPE (Troppe)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_cp_assis)

SkopĂrovanĂ© z Banlistu, do konzoly mi to nevypĂše





Poznamka:






Chcel by som poziadat o unban. Myslim, ze som ho dostal nepravom. Dovod - Nadzovanie - tam nebol, jednalo sa o to,ze som povedal kto nebude v boxe ma kill, a jedneho hraca ktory k zavretemu boxu dobehol, som zabil. Prisiel som pred box a zrazu sa tam objavil pred zavretou branou iny hrac, nedobehol tam odnikial, musel sa prebugovat, preto som ho nezabil ale pustil dovnutra. Ignorant - Jedno z Ct ma grabovalo, bugovalo ma v boxe a ja som sa nemohol sustredit aj na simonovanie, aj na riesenie problemu, a este sa ma zacalo ine Ct pytat preco som toho hraca nezabil. Neodpovedal som mu lebo ma to grabovanie hitovalo, potom ma aj buglo a zabilo. Keby ma to Ct pustilo, ja by som mu to vysvetlil.

Troppe
25-02-18, 13:46
Ahoj. Takže. Říkal jsi, že kdo není v boxe má kill. První 2 co dobíhali jsi hned zabil, třetího co doběhl jsi nechal žít. Tak jsem tě zvedl do vzduchu grabem a ptal jsem se tě, proč jsi ho nezabil (i CTčka na tebe mluvili, proč jsi ho nechal žít), jenže ty jsi všechno a všechny ignoroval a simonoval jsi dál, tudíž mi nezbylo nic jiného, než ti dát ban.

Edit: Ptal jsem se tě minimálně 5x, proč jsi ho nezabil, ovšem bez odpovědi.
Edit2: Nikdo se neprobugoval (i kdyby, měl jsi mu za to dát kill). Dobíhal, jelikož utekl šachtou.

Koprakek
27-02-18, 19:10
Lck.