PDA

Zobrazit normální verzi : Grifer_CZ --> Nihilia



Grifer_CZ
25-02-18, 15:54
Hráč
[JustKidding] Grifer_CZ


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:0:89869430


IP adresa
213.155.254.14


Udělen
25-02-2018 - 11:02


Délka BANu
30240 minut


Vyprší
18-03-2018 - 11:02 (0 měsíců 2 týdny 3 dny 13 hodin 22 minut ještě zbývá )


Důvod
neustale zneuzivani mikrofonu - nevinny zabije umyslne detektiva


BAN dal Admin
_:Nihilia:_ (Nihilia)


BAN dal Server
csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_westwood)



Chtěl bych jenom vysvětlení proč jsem dostal od Nihilii za zabití detektiva, kterým byl náhodou Nihlilia ban na 2 týdny 6 dní a 23 hodin.
Myslím si, že admin, který se dá takhle lehce naštvat by neměl mít práva a že 2 týdny 6 dní a 23 hodin je moc jen za zabití detektiva.

Jeremy
25-02-18, 15:56
Pozri sa na svoju históriu :(

E: Prečo si rovno nepožiadaš o unban ale píšeš to sem ?
E2: A poriadne si prečítaj reason. Je tam aj za spam mikrofónu čo robíš stále. Už minule som ti na serveri povedal či nemôžeš byť ticho lebo tvoje dristy čo tam hovoríš nikoho nezaujímajú.

Gregyy
25-02-18, 17:20
3 týdny jsou nejméně, co by si měl dostat, protože to tvé neustále mluvení otravuje naprosto všechny hráče a vždy, když jsem tě tam viděl, tak si jen mluvil a mluvil přes všechny upozornění jak od hráčů, tak od adminů.
Neustále střílíš jako nevinný po všem, neustále jen tak hituješ lidi.
Navíc ty pravidla moc dobře znáš a porušuješ je neustále a úmyslně.

Nihilia
26-02-18, 12:22
Asi 5x jsem tě upozorňoval (ať už slovně nebo textem do středu obrazovky) na to, abys už přestaneš mluvit do mikrofonu. Slyšel jsi mně moc dobře, protože jsi vždy na to něco jen tak odsekl a za 5 vteřin jsi zase jel to svoje.

Původní délka byla na 3 hodiny, ale jakmile se ve hře zobrazila hláška, že jsi byl zabanován a já jsem stál zrovna kousek od debe, tak než tě to stačilo vykopnout, tak jsi mě, jako detektiva, ještě rychle jako nevinný zabil.
Na základě tohodle jsem ti ban prodloužil na 3 týdny.

Hotovo, vyřízeno a dále to nebudu řešit.

metanol
26-02-18, 13:30
"než tě to stačilo vykopnout, tak jsi mě, jako detektiva, ještě rychle jako nevinný zabil." - toto mi stačí, ban správny, neviem čo si čakal.

Koprakek
03-03-18, 11:36
Lck.